Пач 2.4 дискусия

Промените в бъдещи и настоящи пачове
Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от Ludne3 » 22 ное 2015, 10:42

шадол сета качва 1000% dmg на уизард фиребърд 6п + 2п шадол
tier 90
близард ноообс дори и сетовете за класа не могат да си оправят айде са пак нов рес шадол дава dmg на всички класове в момента усещам с колко много бъгове ще пуснат 2.4
Screenshot003.jpg
Screenshot003.jpg (1.11 MiB) Видяна 4593 пъти

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от Монаха » 22 ное 2015, 19:05

Човек кажи честно.....не ми се мисли верно какво ще допуснат на лайва после!!!

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от thepeanut » 22 ное 2015, 19:51

Ами да направим разборка на последните 4 сезона:

1.сезон - смяна на предметите по време на грифт
2.сезон - Север бъг
3.сезон - блудшард бъг
4.сезон - хелфайър бъг
5.сезон - Един куп експлойти и бъгове -
Публикувано от Blizzard:Working as intended
- 1 месец по-късно бан вълна на всички използвали бъга (снапшот на нещо си )

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от olfilthy » 22 ное 2015, 20:28

Working as intended?! :shock: Тия не са нормални, сега всички меле герои ше носят 2 парчета шадоу..... Кой тъпанар го допуска това?!!!

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от olfilthy » 23 ное 2015, 11:13

Ето как изглеждат всички крила на меню екрана. Персонално мен не ме кефят тези пеперудените, не знам кой реши, че е добра идея и че ще се върже в игра в Диабло.


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от Dimcho » 23 ное 2015, 12:26

Изображение

Друго си е да си личи, че е по-специален shrine :)

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от bamzelot » 24 ное 2015, 09:03

Толкова гоблини съм изпуснал от бързане...това е добра новина наравно с промята на цвета на Death's Breaths :)

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от Vaskes » 25 ное 2015, 13:48

olfilthy написа:Ето как изглеждат всички крила на меню екрана. Персонално мен не ме кефят тези пеперудените, не знам кой реши, че е добра идея и че ще се върже в игра в Диабло...
Тя игата умира заради Ботене и лаг, тия крила, цветове и нов облик на шраиновете слагат :o WTF
Тия крила след като си изгубя времето да ги "взема" дали ще ми редюснат лаг-а с 50% или ще помогнат да има по малко ботове в играта .... :?:
Усещам как следващия сезон ще е рай за хората които не успяват да се класират в лидърборда, просто защото няма да има кой знае каква конкуренция, добрите играчи спряха вече или само довършват сезона, а аваридж плейърите като мен, ще направят същото след края му....
RIP Диабло III
Да живеят безсмислените крила и козметични промени..... :evil:

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от olfilthy » 25 ное 2015, 14:24

Аз отдавна спрях да се нервирам по този начин за играта. Просто видях, че сериозните проблеми скоро няма да бъдат оправени, поне не в този експанжън. За това си промених и мисленето и подхода към играта.

Ще си цъкам началото на всеки сезон по 2-3 седмици макс, защото реално то за толкова време има контент да ти е интересно и след това чао до другия сезон. И да с кеф ще си взема козметичните гъзариийки и ще си минавам Сезонното джърни. :) Ладера пък отдавна съм спрял да се занимавам да го пушвам, по-безсмислено нещо от това няма.

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Пач 2.4 (PTR) дискусия

Мнение от Vaskes » 25 ное 2015, 14:29

olfilthy написа:Аз отдавна спрях да се нервирам по този начин за играта. Просто видях, че сериозните проблеми скоро няма да бъдат оправени, поне не в този експанжън. За това си промених и мисленето и подхода към играта.

Ще си цъкам началото на всеки сезон по 2-3 седмици макс, защото реално то за толкова време има контент да ти е интересно и след това чао до другия сезон. И да с кеф ще си взема козметичните гъзариийки и ще си минавам Сезонното джърни. :) Ладера пък отдавна съм спрял да се занимавам да го пушвам, по-безсмислено нещо от това няма.
Еми всеки си има мнение, мен лично не ми трябват крила в игра която не смятам да играя, а колкото да ладера за мен това прави играта интересна, няма ли чалиндж няма и смисъл. Какъв е смисъла да играя, ако няма да има съревнование с някой ;)

Заключена