Вицове

Място за релакс
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от Dimcho » 19 юни 2019, 15:12

- Ало, техниците?
- Да, какъв е проблемът?
- Не ми работи рутерът.
- Кои лампи светят?
- В хола и в банята.
- Оставете, пращаме техник!

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Вицове за хакери

Мнение от Dimcho » 24 юли 2019, 16:16

След като видяха доходите на 5 милиона българи, хакерите се извиниха и започнаха благотворителна кампания за набиране на средства …

Тригодишният Пешко хакна системата на общината си и сега е приет в пет детски градини!

- Здравейте. Кандидатствал съм по обявата за специалист по информационна сигурност.
- Здравейте. Носите ли си автобиографията?
- На десктопа ви е!

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Когато админът е шаман

Мнение от Dimcho » 27 сеп 2019, 15:59

По думите на служителя (user-а):
Компютърът не ще да се включи, викам оня шаман - админа. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори някакви неясни думи, завъртя ми стола 10 пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото, пак промърмори нещо неясно, включи компютъра и той тръгна! Пак вдигна ръце към небето, промърмора нещо и излезе.

По думите на админа:
Отивам при служителя, а тоя глупак, така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел. Напсувах го яко, но тихо - да не ме чуе, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече под бюрото, включих го, пак го напсувах и си излязох.

hideboom
Нов потребител
Нов потребител
Мнения: 2
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от hideboom » 14 май 2021, 13:41

Мъж се връща от среща с любовницата си и усеща, че много мирише на женски парфюм. Отива до кръчмата, пие една мастика - пак ухае на жена. Пие втора, трета накрая се залива с мастика и леко опиянен и добил кураж отива вкъщи. На вратата жена му го помирисва:
- Простак, колкото и женски парфюм да излееш отгоре си пак ще усетя, че си ходил в кръчмата!

Отговори