Бан вълни в Диаблото

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от madGraF » 23 дек 2016, 21:09

Е за това пръв дигнах врява тук ;) И да добър е щом измисля такива неща, все пак има нужда и от такива хора :) Да показват на близард, колко са зле :mrgreen:
Noxifer написа:До такава степен е станал нагъл и арогантен (или просто не му пука за играта вече), че си злоупотребява отявлено. А дали ще го избанят... чакаме...
Може да се гъбарка с тях, не че оправдавам действията му ;)

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от tERROR » 24 дек 2016, 09:26

Експлойтери :) Аз се чудя за какво е тая класация като в почити всеки сезон се появява някой експлойт и на края на сезона трябва да се коригира цялата класация с банове...
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 24 дек 2016, 20:29

madGraF написа:Е за това пръв дигнах врява тук ;)
Вярно! Още преди десетина дена:
viewtopic.php?f=8&t=167&p=5359#p5342

Еми евалата! Мисълта ми беше, че като казах, че злоупотребява, не съм си говорил току така, колкото да си чешам езика. Ето, че сега го прави по-отявлено.

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от madGraF » 24 дек 2016, 23:38

Абе те оставиха бъгарията с торнадотата два сезона, ти се нервиш на това ;) А това, че рекорда е направен на 08.12. и до сега не са го махнали от класацията говори, колко им пука за играта!

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 25 дек 2016, 20:37

madGraF написа:Абе те оставиха бъгарията с торнадотата два сезона, ти се нервиш на това ;) А това, че рекорда е направен на 08.12. и до сега не са го махнали от класацията говори, колко им пука за играта!
Aбе DHтата не са били viable за група от края на сезон 2, ти се нервиш за торнадотата... и не, и да ги нямаше торнадотата, DHтата пак нямаше да са viable :Р
madGraF написа:И да добър е щом измисля такива неща
Не. Нито той е добър, нито играта е добра.

Щом не можеш да изпъкнеш в играта при същите условия като останалите, а ти трябва допълнително предимство, значи не си добър.
Това да можеш да си фантазираш "ех, сега тука да можех да сложа още няколко сет бонуса" не те прави добър. Още по-малко те прави добър да работиш активно в насока да се докопаш до това предимство.

Но пък когато имаш игра, която реално не ти дава възможност да демонстрираш, че си добър (всичко се свежда до парагон, не до умение), когато на хората не им пука за account-ите им, щото ирата е скапана и не се касаят, че ще бъдат баннати... при такава ситуация вината не е само в играча... вината е в играта... и в хората зад играта... демек нефелните разработчици.

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от madGraF » 13 яну 2017, 10:14

Ето даже е направил ръководство и казва, че е експлойд! Все пак на мен ми допада билда, реална конкуренция е на ЛоН и връща Наталията в играта, но ту гуд то би тру ;)

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Noxifer » 13 яну 2017, 13:10

Мързи ме да тествам, но ми направи впечатление, че той реално не показа в рамките на видеото как се слага кама + арбалет. Обясни как предполагаемо става, но не го показа как става в реално време, а видеото прескочи от сцена в сцена.
Не бих се изненадал и да не е ставало чрез упоменатия от него метод...

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от madGraF » 13 яну 2017, 22:09

Слагаш дагера и умираш докато стане червен, тогава не отчита, че го носиш. После слагаш арбалета и се поправяш, но май е фикснато и не може. Не съм го пробвал!

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от thepeanut » 12 фев 2017, 13:35

Нова бан вълна имаше вчера - потребителите Never OFFline - бяха затрити, както и някой други играчи, които нямат и минута офлайн :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Бан вълна в Диаблото

Мнение от Dimcho » 12 фев 2017, 13:42

Нека по-често има такива вълни банове, а и за голиат в gaming индустрията като Bilzzard нещата опират до желание, възможност за засичане със сигурност имат.

Отговори