Сезон 7 - Дискусия

Всичко за сезоните
Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Сезон 7 - Дискусия

Мнение от Ludne3 » 30 юни 2016, 12:50

Изображение

Сезон 7 е пуснат в PTR-а

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7

Мнение от Dimcho » 01 юли 2016, 16:26


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от Dimcho » 14 юли 2016, 13:54

Бързо качване от 1 до 70 със знахар (за по-малко от 2 часа), ползвайки massacre-бонуса:


Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от thepeanut » 14 юли 2016, 16:06

Аз вече си бях направил даже маршрут за масакрето :) Ама явно всички ще го значт вече :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от Dimcho » 14 юли 2016, 17:54

Сега какво излиза - по-добре да блъскаш 2 часа сам из Fields of Misery за големия бонус, вместо да бъхтиш по рифтове в група ...

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от dominiko » 21 юли 2016, 22:55

Нз какво ще блъскате, ама ерата май ще преключи малко преди да почне сезон 7 - хохохохо :D

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от thepeanut » 22 юли 2016, 10:19

И какъв е проблема, че ерата ще приключи при излизането на пача?
Всички играят еднакъв контент и сезон и несезон?
Проблем е когато Ерата продължи и след излизането на пача!!!

Защо като съм играл 3 месеца сезон да не се пробвам и на ерата?
Като играя сезон нямам право да играя ерата?

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от dominiko » 22 юли 2016, 10:30

Защото когато ти преключи сезона и си на 543 място си оставаш там, а когато се налеят тези парагони в нон-сезона и променят класацията вече не е приятно.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от thepeanut » 22 юли 2016, 12:42

Ама ти имаш толкова време игра, колкото и аз! Защо да не мога да учавствам? Даже НонСезона са облагодетелсвани, че не почват от нулата, а си имат и екипировка, и парагони. На сезона започвам от нулата и с тези предмети, които съм намерил за три месеца след приключване на сезона се състезавам на Несезона.

Искаш да ми кажеш че за 3 месеца игра на сезона съм по облагодетелстван от 3 месеца игра на Несезона!? Я пак помисли! Поради причината че играеш несезон ти през цялото време разполагаш с всичките си парагони, следователно няма нужда да играеш ниски нива - ти директно почваш високите нива.

Друг е въпроса, че тези които наистина играят играта, предпочитат да започнат от нулата и да постигнат нещо. За мен несезонните играчи щом за 3 месеца не са успели да вземат достатъчно високо ниво в класацията, просто не заслужават да са там!

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Дискусия

Мнение от madGraF » 22 юли 2016, 14:41

Тъпото в цялата ситуация, която се получи между миналите сезон и ера е че нямаше никаква информация, кога ще свърши ерата! И всички очаквахме, че ще свърши с края не сезона, както е било преди. С това очакване аз ( предполагам и повечето играчи ) си бях разпределил времето да "пушвам" в последната седмица и след това почивка, все пак има и други неща за вършене. Да ама не, те не спряха ерата и трябваше пак да фармя ключове и в комбинация с похабените нерви ( всеки знае, колко изнервящо е да чакаш дъ рифта ) ми дойде повече! След това дойде най-малоумното им решение да спрат ерата след пач и 3 месеца труд отиде на путка си майна. Сега гледам пак отиват натам нещата и несезонните играчи пак са прецакани!
И да не си говорим, кой е облагодетелстван ;) Може в ера да си разполагаш с парагоните, но преди имаше предмети и гемове само за сезон, които даваха не малко предимство. Две различни неща са и не трябва да се месят, за това има две отделни класации, ама не и това трябваше да насерат!

Заключена