Monk season 3

Монасите са свещени воини, канализиращи божествената си мощ чрез чистата сила на волята си.
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Монаха » 18 май 2015, 11:09

Fluffy Flying Flaming Fire Fists - GR59+

Снощи един стримър счупи монка направо ..... нямам думи какво се постига с този билд. Съветвам всеки да тества, защото това поддържа оръжието да проква 100% през цялото време.

lazarov
Посетител
Посетител
Мнения: 28
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от lazarov » 18 май 2015, 12:50

Този билд ми се върти в главата още от началото на сезона, но не мога да му събера дори и след 700 para levels items...

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Dimcho » 18 май 2015, 13:42

Вчера точно това се оплакваше и един друг монк в партито - да намериш древен вариант на летящата пръчка е mission impossible ...

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Монаха » 18 май 2015, 13:48

Тествах го снощи на ХК с неоптимизиран гиър, и монка сгъна, но времето за което чистеше 50ГР и демиджа бяха зашеметяващи.... определено е билд за СК, и предполагам ще се правят 60+ постижения.
Това е единственият вариант за момента, който прави достатъчен демидж на рифтъра и не сме зависими от пилони :D юхуууууууу

lazarov
Посетител
Посетител
Мнения: 28
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от lazarov » 18 май 2015, 13:58

С power pylon ще прави и 62+, дори не му е толкова нужен channeling заради rcd.

Anyway, хубав ancient flying dragon ще падне до края на сезона, но това означава яко блъскане 2 месеца и половина. Същото важи и за останалите items. Решил съм го да влизам в топ 25 на монк соло grifts(дори и топ 15, ако извадя късмет с дропа) и ще трябва да зомбя парагони на mid 40 grifts с leech builds. Fun...

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Dimcho » 18 май 2015, 17:07

Е да, това е досадното при толкова слоеве random - (почти) липсва контрол над това, което може да ти падне. Колко добре щеше да е, ако бяха направили кубче за превръщане на обикновен предмет в древен ...

// off
И един пример с ловеца: за максимум при UE Blue Balls трябват древен лък с дисциплина + колчан с нисък процент скорост, задължителната дисциплина, EA и CC. Е как да падат точно такива предмети, като дори за обикновен вариант шансът е сравнително нисък :evil:

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от olfilthy » 19 май 2015, 07:59

Не е лесна работа да се стакне физикъл навсякъде, а за Дракона да не говорим, който трябва да е древен и с LPH... мъка. Другите статове и части по предметите се намират ок.

А Митак да, ако искаш да влизаш по топовете с ДХ и там ти трябват някакви безумно добри предмети. То аз тоя колчан с ЕА + 12 дисц. не мога да го намеря кво остава на е на 30% за топките. А и този билд за ХК не е ок.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Dimcho » 19 май 2015, 09:57

Ако за дъното на класацията се разпиша, ще съм преизпълнил плана. Соло не ми е кеф. Сега обаче се чудя дали да не стъкмя монка за траяли, че екипировка почти съм събрал. Май само брадва трявба да си направя :)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Монаха » 19 май 2015, 10:07

На монка билда за соло е с fire не е на физикал, защото дашинга е на fire заради cinder-а.

а за триали билда е с фист оф аз и всичко на колд, заради палма на колд

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от olfilthy » 19 май 2015, 14:29

Физикал резист имах в предвид ;)

Отговори