Monk season 3

Монасите са свещени воини, канализиращи божествената си мощ чрез чистата сила на волята си.
lazarov
Посетител
Посетител
Мнения: 28
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от lazarov » 29 апр 2015, 08:50

Големият лаг беше в US, в EU май не са exploitвали толкова много. Или поне не са били толкова тъпи че да правят 56+ на HC :D

lazarov
Посетител
Посетител
Мнения: 28
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от lazarov » 04 май 2015, 18:30

Cooldown reduction spec power
https://www.youtube.com/watch?v=2b5EgchWrjE

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Монаха » 05 май 2015, 08:02

За жалост на ХК без мантрата за додж е сложно за момента (поне аз бих я махнал само ако съм 1000 парагон :) ) Иначе това е един от билдовете за СК.

Ето и 58ГР


lazarov
Посетител
Посетител
Мнения: 28
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от lazarov » 05 май 2015, 14:00

Къде е console, къде сме с PC :D

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Монаха » 05 май 2015, 14:30

Да конзолните са облагодетелствани.....даша там ми върви по съвсем друг начин. Нищо общо!

Онзи ден коментирахме вариант за билд за монк танк с Zei's Stone + Dovu Energy Trap заради стъна и на 2-те + лашинга на монка за стън и много ресурс редукция, но нямам време да тествам билд....обаче май може да се измисли нещо да държи рифтър в ГР50+ в перма стън и фрийз като се редуват и 2-те. За фрийз има също опций.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Монаха » 14 май 2015, 09:20

Преди няколко дни ми се падна за първи път Chanelling+Power Pylon на рифтъра ГР50 на хардкор, и с доста дефанзивен гиър го убих за 4сек.

Ето и видео на Chanelling+Power на 58ГР софткор :)

Monk 58GR solo

lazarov
Посетител
Посетител
Мнения: 28
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от lazarov » 15 май 2015, 12:38

Мда, с FD channeling е доста по-ефективен отколкото с Dual. Quin и той ползва pylon, но power, за да направи ранк 1 58. Ясно е, че ранк 1 в края на сезона ще е с pylon. Което е доста тъжно като дизайн на grifts.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Dimcho » 15 май 2015, 12:51

Най-добре да ги махат тия пилони от GR, вместо да се оправдават (уж ги сложил за наша радост - като ги видим да се зарадваме - не, мерси). Speed е по-скоро безполезен (освен да избягаш от празно/гадно ниво), Channeling помага само на някои класове и билдове, Conduit е силно орязан, Shield е крайно ситуационен и остава само Power, който е единственият реално ценен пилон - well done :roll:

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Orendist » 16 май 2015, 10:51



Quin ги изора. Въпрос на време да му падне точния рифт, с точните гадове, Stonesinger, правилни пилони и т.н. и да затвори поетапно 59 и 60. Стига да има ината и свободното време да играе, докато се наредят правилно звездите. Като го видях на 57, имаше над 200 ключа . Аз откачам на петия трайъл, не знам как човек може да прави по 200 опита на рифт...
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Monk season 3

Мнение от Orendist » 16 май 2015, 22:45



Natsuma не отстъпва. Той пък с FD. Интересно ми е след 2 месеца до колко ще се вдигне летвата.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Отговори