Обща дискусия за Ловците

Ловците на демони са безмилостни бойци, които екзекутират адските изчадия с арсенал от далекобойни оръжия.
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Dimcho » 28 авг 2015, 13:09


dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от dominiko » 31 авг 2015, 18:01

Събрах какво имам за наталия( само 2 древни от сета) и съм много доволен - 47 гр и е много приятно и динамично за игра. Ето го http://eu.battle.net/d3/en/profile/domi ... o/62259327. Приемам съвети кое да променя и дали има по-подходящи гемове.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Dimcho » 31 авг 2015, 18:17

Тук малко съм му изтървал края, че по-интересни за варварите и монасите в настоящия пач. Все пак ето нещо за ориентир: При теб виждам един малък проблем - нямаш Cull the Weak, а това Archery е почти безполезно с 1h арбалетче. Без да се демотивираш, но GR 47 се правеше и преди с F&R + старите Sentry-та с мародера, така че не се задоволявай с нещо под GR 55+ ;)

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от tERROR » 01 сеп 2015, 09:43

Вчера го дигнах на 70 ловеца днес ще почвам да го обличам препоръчайте ми някакви първоначални таланти най-удачни за група :) С това търчене докато го дигах не можах да разгледам талантите и уменията а това ми е първия DH. Аз сигурно ще ги огледам днес талантите и ще скалъпя някакъв билд но е добре да имам и други вариации :)
Изображение

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Dimcho » 01 сеп 2015, 10:01

Стартови варианти има много, въпросът е какви предмети имаш вече, а според тях тръгваш в една или друга посока (UE или N6, евентуално M6). Ето един от d3fans, макр да съм скептично настроен към него. По-скоро се стреми да запълниш липсващите неща за UE MS, защото там потенциалът е голям, а и по-лесно се играе от този с Наталия.

Поздрави и полека с талантите (май си прекалил с WoW-а) :P

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Потвърдено! Shadow's Mantle преработен!

Мнение от olfilthy » 02 сеп 2015, 08:33

Е, очевидно ще доживеем да видим меле билд и сет за ДХ-то. :)

Изображение

И накратко какво ще прави сета.

2pc - Докато сме сложили меле оръжие, всичките Ви щети са увеличени с 1000%
4pc - Шадоу пауър получава всички руни и трае вечно
6pc - Impale нанася 30 000% щети на първата гад, която удари

Като допълнение, Хънтърите вече ще могат да носят меле оръжията с Колчан, тъй като идеята на този билдл е да бъдем асасини и да се движим, не да седим на едно място с щит.
Като цяло този билд ще има доста силен single target dmg, но слаб АОЕ, и за това като допълнение ще бъде представен и нов dagger, който ще има следната легендарна сила

" Всяка секунда, щетите на следващият Ви Fan of Knives се увеличават с 250-300%"

А за да се буустне мобилността, ще бъдат добавени нови нараменници.

" След използването на Impale, Vault не струва ресурс в рамките на 2 сек. "

Аз лично от известно време искам да направя меле билд на ДХ-то и го мисля с какви ли не предмети, но БЛизард явно ще ме улеснят в този избор :) Определено това ще е невероятно разнообразие за любителите на този клас и аз нямам търпение.

Също така ще добавя, че се очаква и преработване (бъф) на Marauder set-a.

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Usa
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Потвърдено! Shadow's Mantle преработен!

Мнение от Jeron » 02 сеп 2015, 10:43

Това вече си е добра новина . Стига разбира се да го осъществят. Така монк и ДХ ще са перфектна комбинация :). Монка събира и маркира , взлиза ДХ -то и всичко изчезва , 30 000 демич на пъвата гад :twisted: :twisted: .

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Потвърдено! Shadow's Mantle преработен!

Мнение от olfilthy » 02 сеп 2015, 14:30

И аз точно за тази комбинация се сетих :) Има време ще го видим, но ДХ-то ще се промени коренно. :) Само да пипнат и Мародера (любимия ми сет) и нещата ще са повече от добре.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Потвърдено! Shadow's Mantle преработен!

Мнение от Dimcho » 02 сеп 2015, 15:28

Хммм ... със Shadow-сета да става на assassin, пък с Marauder-сета да се превърне в истински мародер - ще е приятно разнообразие. Филмът със Sentry-та сме го гледали вече, нещо ново (мечове, дори щит) би било доста свежо и интересно :)

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Потвърдено! Shadow's Mantle преработен!

Мнение от olfilthy » 02 сеп 2015, 16:49

Щит надали ще забият на ДХ-то, въпреки, че аз лично играх един такъв билд във ванилата на Spike Traps + Stormshield. Мародера може да го направят да работи с Шампионския скил - Vengence. И Дх-то има нужда от такъв скил. Но надали ще го преработват изцяло, по-скоро бъф ще има, но да видим.

Отговори