Обща дискусия за Ловците

Ловците на демони са безмилостни бойци, които екзекутират адските изчадия с арсенал от далекобойни оръжия.
Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Noxifer » 24 дек 2016, 20:34

Dimcho написа:От Blizzard уж препоръчват да не се ползва въпросния бъг, но на мен ми беше интересно как изобщо се е стигнало до него. Добре са го хванали сега, че ловецът без малко да се намърда като dps в групата :D
Истината е, че Blizzard са слабоумни.
Заради скапания и малоумен предмет lord greenstone, дето позволява на DHто да си задържи носа над водата на соло, не се buff-ват другите build-ове.

Мене не ме кефи да играя с gimmicks като FoK, нито ме кефи да трябва да наръшавам правилата.
Просто да buff-нат UE и Мародера, за да стават за група и толко... и без това не могат да се доближат в момента до FoK build-овете... поне да се намали малко пропастта.

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от madGraF » 24 дек 2016, 23:53

Мародера е набъфен и точно с тоя колан се очаква да е някаква конкуренция на LoN билда. За група ще видим, колко ще е силен.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Dimcho » 25 дек 2016, 18:07

Мародерът е доста по-лесен и приятен за игра спрямо LoN, така че този бонус е добре дошъл. Не е лош и вариантът с UE и генератори покрай колана ;)

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Noxifer » 25 дек 2016, 20:47

Dimcho написа:Мародерът е доста по-лесен и приятен за игра спрямо LoN, така че този бонус е добре дошъл. Не е лош и вариантът с UE и генератори покрай колана ;)
И за група как ги виждаш тези билдове?

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Dimcho » 26 дек 2016, 10:42

Ще става за GR 80-90 в произволна група и без претенции - стандартно.

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Noxifer » 27 дек 2016, 07:58

Noxifer написа:
Dimcho написа:Мародерът е доста по-лесен и приятен за игра спрямо LoN, така че този бонус е добре дошъл. Не е лош и вариантът с UE и генератори покрай колана ;)
И за група как ги виждаш тези билдове?
Dimcho написа:Ще става за GR 80-90 в произволна група и без претенции - стандартно.
Аз имам... поне според мене си интересна теория, защо няма да стане точно така. Хвърете един поглед и споделете впечатления.

Няма такова нещо като "произволна група без претенции". Трима да сте от кол и въже, четвъртия трябва да си е монах. Играта се състои в това да се гушкате заедно с монаха и с елитките, за да не мрете през две секунди. Това е нещо важно и ще обясня по-долу защо.

Unhallowed

Вземи под внимание 4/6 бонуса на комплекта Unhallowed и ми кажи как ще стане. Ще трябва да Vault-ваш извън мелето, за да си възстановиш damage buff-a, като може и да умреш в процеса.
Ако това ще е груповия build, по-добре си избери нещо друго и така.
И да, 85 с Unhallowed става в група... дотолкова, доколкото останалите са склонни да те носят на гръб. И могат да те заменят с... квото ще да е, и ще им е по-добре...

Marauder

И за мародера имам известни съображения. Него не сме го виждали от края на сезон 2 в групова игра.
Той, независимо дали е на multishot или на cluster arrow (какъвто ще бъде с гранатите), damage-a му зависи много от Zei's Stone of Vengeance. Той просто няма друг камък, който да му даде повече damage... за кратко Тaeguk беше алтернатива, но Blizzard промениха как работи този камък.

И като се вземе под внимание как се играе (гушкате се с елитките и с монаха, защото вече няма перманентно CC като по времето, когато DH-тата бяха viable за група), от къде ще дойде damage-a, за да има файда от този герой в група?
И ако го набъфят до степен, че да важи за група, това значи, че на соло ще си сложи Zei и ще чисти сигурно 10 нива над останалите герои.
Някак си не ми се вярва, че Blizzard ще уцелят баланса на база на наблюденията ми над тях и как процедират.

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от madGraF » 29 дек 2016, 10:59

Мммм да, яко е прецакано DH-то в груповата игра и то за немалко време! Единственото хубаво нещо е че има няколко билда (5-6) за соло с които може да се гони класиране в ладъра ;)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

[Fluff] Killing 400 Cows in 4 Seconds (T13)

Мнение от Dimcho » 16 яну 2017, 12:54

Над 400 убити крави от wudijo за няколко секунди (на T13, предварително събрани на куп)



Добре е понякога и да се позабавлява човек. Все пак wudijo води solo-класацията в Сезон 9 с цели 6 нива GR :)

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от thepeanut » 16 яну 2017, 13:55

Ами като не го банват ще седи горе :)

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Обща дискусия за Ловците

Мнение от Vaskes » 16 яну 2017, 17:52

Тоя дето му wisp-ва на 0:24 ме уби - "..... видях те, че правиш филми в youtube" like WTF Смях се с глас
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Отговори