Crusader Holy-shotgun

Кръстоносците са непреклонни шампиони на вярата и закона. Тези живи крепости използват непробиваема броня и внушителни щитове …
Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от bamzelot » 02 фев 2016, 17:05

И какво излезе? Искахме да има разнообразие, т.е. да не се налага да играем с комплекти от по 6+ предмета и сега за да държиш на бой задължително ти трябва LoN + Aquila :D

Аз се чудя дали няма да направят някаква промяна по Eberli Charo, примерно да го променят на рамена или друг предмет, защото в момента има 3 щита, които правят нещо с Heaven's Fury + оръжие и брейсър. А и би се вързало доста с билда на Ludne3

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 02 фев 2016, 17:35

Идиотизмът на близард няма край всеки сезон ни налагат да играем техния билд .
Имам чуството ,че дори не си правят труда да пуснат играта като мислят предметите и сетовете.
Te разчитат единствено на ПРТ и ако нещо се окаже яко го осакатяват за това като се открие нещо яко вече не го показват за да не бъде нърфнато пример (Торнадо визарда или Статиk чарджа)
Според мен всеки играч трябва да може да играе това което му харесва да е с уникален за него билд

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от bamzelot » 02 фев 2016, 17:54

Прави си, и наистина билда с Торнс е супер скучен за игра, но ако искаш да правиш бързи, по-високи рифтове нямаш особено голям избор.
От известно време ми се върти този вариант в главата: http://www.d3planner.com/319419649
но не съм събрал предметите да го пробвам дали ще става за нещо.

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 02 фев 2016, 18:11

3ащо не колана дава чукчета на Justice и се получава доста добре със самонасочващата руна . Tрябва да го пробвам. Kачи едно клипче ще се радвам да го видя в действие благодаря предварително .

пробвах на боуман за т10 смазва ги за секунди става за клучове и баунтита

на мястото на шилда ползвах файла за фаланги Baleful Remnant в канаи и Eternal Union на ринг

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Orendist » 03 фев 2016, 10:52

Това ми беше любимият билд. Супер як. И оръжието беше много мощно и усещането за тежък брутален хамалски удар си беше култово. Заради тоя билд си направих крузейдър преди. Успех с билда и подобрената версия.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 22 фев 2016, 15:28

Crusader Builds Highlight
мога да се похваля билда е избран в диабло фанс начална страница
http://www.diablofans.com/

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Dimcho » 22 фев 2016, 15:41

Браво :) Ще те ставаш медийна звезда.

Edit: Добавен е в секцията с актуални варианти за Пач 2.4
Последна промяна от Dimcho на 22 фев 2016, 18:01, променено общо 1 път.
Причина: добавен към актуалните за 2.4

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 25 фев 2016, 17:36

Gr 80 solo без Stricken

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от bamzelot » 09 мар 2017, 16:08

Имам върпос относно Bracer of Fury и Shield of Fury (Въображението за имена на предмети в Близард е колосално...)

Гледах някакво видео още от PTR-а, когато са ги въвеждали и е имало някакъв exploit, ако ползваш руната на Heaven’s Fury – Blessed Ground, където по земята оставят дири, които правят щети и поради scale-ването от щита много бързо са падали всички гадини, защото нанасяш щети всяка секунда от това, което е по земата. Колкото четох са го пооправили. Та някой има ли представа как работи в момента и дали въобще става за нещо или са го върнали Heaven’s Fury в детската градина да си пълни д-то с пясък ?
Второ, +damage-а от брейсърите само за периода на Blind, Stun, Immobilize ли важи или остава и за някакво време след това?

Върти ми се в главата този билд: Holy Molly, за това питам

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 10 мар 2017, 09:57

bamzelot написа:Имам върпос относно Bracer of Fury и Shield of Fury (Въображението за имена на предмети в Близард е колосално...)

Гледах някакво видео още от PTR-а, когато са ги въвеждали и е имало някакъв exploit, ако ползваш руната на Heaven’s Fury – Blessed Ground, където по земята оставят дири, които правят щети и поради scale-ването от щита много бързо са падали всички гадини, защото нанасяш щети всяка секунда от това, което е по земата. Колкото четох са го пооправили. Та някой има ли представа как работи в момента и дали въобще става за нещо или са го върнали Heaven’s Fury в детската градина да си пълни д-то с пясък ?
Второ, +damage-а от брейсърите само за периода на Blind, Stun, Immobilize ли важи или остава и за някакво време след това?

Върти ми се в главата този билд: Holy Molly, за това питам
Shield of Fury добре стаква убивал съм бос без стрикен на 84 соло за 2мин и малко ,но му трябва пилон задължително да има мобове за да стаква повече дмг и area
Bracer of Fury само за времето в което държиш моба в ЦЦ

Отговори