Crusader Holy-shotgun

Кръстоносците са непреклонни шампиони на вярата и закона. Тези живи крепости използват непробиваема броня и внушителни щитове …
Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 02 фев 2016, 06:29

Здравейте нефилими тази тема e за хората които играят Кръстоносец .
От няколко дни се опитвам да измисля конкурентен билд на Торнса понеже е адски скучен и глупав .(според мен)
От всичките тестове се спрях на така познатия ни стар билд Holy-shotgun доста забавен и зарибяващ затова реших да го споделя с вас
Във видеото което съм качил билда не е оптимизиран поради простата причина ,че е доста труден за обличане ,всички итеми трябва да са Ancient заради пръстените LoN и с точно определени статистики .
Този билд е основно за соло понеже в парти ти взимат агрото и билда не работи
Tърсим максимум CHC-CDR 60+%-CHD-Skill %-Block 75% и holy skill %
ето малко инфо за билда : http://www.d3planner.com/368259477
http://www.diablofans.com/builds/73303-crusader-solo-80

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от bamzelot » 02 фев 2016, 09:07

От много време ми се иска да пробвам добрата стара пушка, но си мислех стандартно с Akkhan. Този изглежда супер идея. Мислил ли си да замениш колана с Cord Of the Sherma заради прок-а на накитниците?

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Dimcho » 02 фев 2016, 09:22

Като си без кон може би по-добре ще е с Illusory Boots - дава шанс за бягане, ако си заклещен от гадни елити. Иначе вариантът с LoN изглежда доста добре, браво :)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 02 фев 2016, 14:51

Aми не с колана ги блиндваш и те не те бият ,а и кдр-то трябва да ти е на макс за да може да си в Law 90% от времето . Kакто се вижда на клипа ,като ми паднат бъфовете е трудно да се оцелее .Прока се задейства и от имобилаиз Judgment-a на 90% активиран ако имаsh 63% кдр за това може да се ползват и ръкавиците Stone Gauntlets 10.0–20.0% Chance to Immobilize on Hit а до ботушите да става ,но ми трябва life per sec за да оцелявам (без регена от ботушите нямаш никакъв heal и рано или късно умирам ) пробвал съм всичко това е оптимално според мен (ако се ползват ботушите Illusory Boots е по добре да си с хекcинг пантс )

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Dimcho » 02 фев 2016, 15:13

Трудно ще е едновременно да стреляш лъчи и да ходиш, поддържайки бъфа от гащите. И явно regen ботушите са по-добре.

Напълно съм съгласен и за скучния thorns, който масово ползват. А ето и обновеният вариант с Akkhan. Алтернативи са комбинациите с фаланги или Blessed Shield.

Колкото и да се забавни обаче, трудно може да конкурират thorns (Invoker или LoN) :roll:

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 02 фев 2016, 15:19

Dimcho написа:Трудно ще е едновременно да стреляш лъчи и да ходиш, поддържайки бъфа от гащите. И явно regen ботушите са по-добре.

Напълно съм съгласен и за скучния thorns, който масово ползват. А ето и обновеният вариант с Akkhan. Алтернативи са комбинациите с фаланги или Blessed Shield.

Колкото и да се забавни обаче, трудно може да конкурират thorns (Invoker или LoN) :roll:
ами затворих 71 от първия път без 3 Ancient предмета -300% и калпави пръстени нямам 30% скил на броня и шоудер -40% холи скил от аму и бреисър (не падат и тва е 0.o ) кдр-то ми е не повече от 45% а трябва да е 63% блока ми е 50% а не 75% ще видим като го оптимизирам засега профилния ми DMG е едва 1,471m

Xексинг пантс cтава това че ходиш не означава ,че не блокваш ,но по добре е с регена определено понеже ,като подминеш елита и пушката бие на пред ,а не e насочена към него и губиш доста хитове ,но пак казвам става с тях играх около 1 ден

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от bamzelot » 02 фев 2016, 15:52

Ако ползваш Akkhan според мен с Akkhans Addendum в куба е по-добре, от бонус реген-а ще можеш да смениш руната на Shield Glare за + 20% ДМГ и ако ползваш руната за Attack Speed ще спамиш повече с ORotZ, т.е. ще ти трябва по-малко CDR.

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 02 фев 2016, 15:58

пробвах и гр 60 не успях да мина дмг е супер малко за тъфнеса да не говорим че умира от хит пробвай но ще дойдеш на моя билд както казах по горе от 1 седмица го мисля всичко което може да cе пробва вече е пробвано
шилда оръжието и слота за оръжие в канаи са незаменими ако искаш билда да работи
кдр-то ти трябва не само за Акхан формата ,а за ирон скин и Law
Toughness ;
LoN 52%
Aquila Cuirass 50%
Block 75% е голям дмг редюс
за соло препоръчвам да се ползва Unity и хилър Темплар
Shield
St. Archew's Gage
(не ги подценявай това те държи жив) стигам 1 милиард дефенс и пак умирам :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Dimcho » 02 фев 2016, 16:40

Akkhan's Addendum май се ползваше само във вариант за Blessed Shield (кубиран), а и го бяха дискутирали в reddit като твърде слаб конкурент по другите билдове. Въпреки това предметът е чудесен и може да се ползва, но само а кеф :)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Crusader Holy-shotgun

Мнение от Ludne3 » 02 фев 2016, 17:03

Dimcho написа:Akkhan's Addendum май се ползваше само във вариант за Blessed Shield (кубиран), а и го бяха дискутирали в reddit като твърде слаб конкурент по другите билдове. Въпреки това предметът е чудесен и може да се ползва, но само а кеф :)
напълно съм съгласен докато не бъфнат руните на Akkhan ще се ползва само Prophet единствената адекватна руна
Akkhan's Addendum според мен трябва да дава всички руни за да бъде конкурентно способен иначе е само за Трансмог :D :D :D

Отговори