Обща дискусия за Варварите

Варварите са свирепи странстващи воини, които дори не трепват в близък бой.
Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Orendist » 25 авг 2015, 15:34

На този 95% от абонатите му са разни тотални кежуъли без никакво въображение, иначе не вижам как събира по толкова лайкове за изкопираните му билдове, които той променя и фактически разваля :D

Иначе лошо няма да има такъв кежуъл контингент от хора, той Михаил към тях се стреми.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от olfilthy » 25 авг 2015, 15:37

Orendist написа:На този 95% от абонатите му са разни тотални кежуъли без никакво въображение, иначе не вижам как събира по толкова лайкове за изкопираните му билдове, които той променя и фактически разваля :D

Иначе лошо няма да има такъв кежуъл контингент от хора, той Михаил към тях се стреми.
Мда, и му ръкопляскат колко як билд е направил. :D

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 25 авг 2015, 16:02

Принципно бих го hate-нал още, но поне едно нещо прави - споделя информация, макар и прибързано (точно в борбата си за лайкове), за което заслужава признателност (макар и по-малка) :)

По горната логика, ето и един "авторки" от мен: 2.3 - 6WW/2BK - fast T10 & exp - стандартен 6WW/2BK с F&R, подсилен от фурна, бързите гащи и зодиак. Би трябвало да става и за бързи GR, но там ще е според задължението - single target (където блести HotA) или trash killer (където си трябва WW или SS).

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от olfilthy » 25 авг 2015, 16:08

ХОТА е много добър за бързи рифтове точно защото гледаш и търсиш само елитите и големите групи мобове, а ако целта ти е висок ГР и трябва да утрепеш всичко WW блести доста.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 25 авг 2015, 16:23

Спор няма - HotA отнася елити. Обаче и по-бавно презарежда WotB (в комбо с IK). При WW/BK + Charge просто се минава през всичко с WW и се стрелваме до следващата група с Charge, активирайки бонусите от F&R, което компенсира мощния удар.

Ако в оставащите часове няма нърфене, ще има приятно разнообразие от билдове за всякакви цели, а уеднаквяването на босовете ще е голям плюс, защото няма да гоним само Stonesinger, ако искаме място в класирането.

Потребителски аватар
HalDrogo
Посетител
Посетител
Мнения: 26
Местоположение: Варна
Клас: Варварин
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от HalDrogo » 25 авг 2015, 18:34

На ПТР-а опитите ми с НоtA се оказаха пълен провал, което ме издразни много. Все пак гледах класирането и последно №1 беше именно барб на хота. Пробвах всякакви варианти - файер, лайтинг, колд... гледах клипове как играят хората... обаче нищо. ГР55 не можах да мина дори.
Най-добре ми се получи SS-билда на колд - ГР56.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 25 авг 2015, 19:14

Чукчето за HotA е чуден предмет, но все пак самият skill харчи малко бавно Fury, а и удря в малка област. При SS положението е по-добре откъм Area Damage, но пък идва леко бавен за изразходване на Fury. А ако ресурс не се хаби достатъчно бързо ... четворен IK-бонус се ползва с по-малък успех.

И все пак, HotA има една от най-приятните анимации сред уменията на варварите (поне за мен) :)

Потребителски аватар
HalDrogo
Посетител
Посетител
Мнения: 26
Местоположение: Варна
Клас: Варварин
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от HalDrogo » 25 авг 2015, 19:47

С пасивката BoB-K нямах никакви грижи с 4-ия IК-бонус, както на HotA, така и на SS. Падна ми се на амулет.
И на мен ми харесва анимацията на HotA обаче щеше да ми харесва повече, ако оръжието участваше в нея, вместо да стои на гърба на барба :) Примерно както оръжието е включено в анимацията на SS.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от olfilthy » 25 авг 2015, 19:57

Ще споделя впечатления от ХОТА този сезон, тъй като главно ще играя барб :) Разбира и ДХ, но по-натам. Гледам вече да си разнообразявам играта с 2 героя, като единия задължително е ДХ. :)

Потребителски аватар
HalDrogo
Посетител
Посетител
Мнения: 26
Местоположение: Варна
Клас: Варварин
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от HalDrogo » 25 авг 2015, 20:25

Добре се получават нещата с барба засега. С пач 2.3 се появяват 3 равностойни билда (поне според соло постиженията в ПТР-а на несезон. В сезонната класация изцяло доминираше настоящия WW билд с двата зелени могъщи меча). Сега ще имаме WW в поне три разновидности, HotA и SS. Също очаквам (надявам се) да се появи и нещо интересно и забавно само с легендарен гиър, тоест - без сет бонуси. За фарм на Т10 имам предвид.
Сезон 4 ще играя с монк, че да имам разнообразие с 2 героя.

Отговори