Обща дискусия за Варварите

Варварите са свирепи странстващи воини, които дори не трепват в близък бой.
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 28 авг 2015, 13:05


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 31 авг 2015, 10:52

Темата с актуалните билдове за Варвари е обновена, като са добавени малко (полезни) коментари и модификации (според целите).

Накратко от тестовете ми тези дни (само с барб): идеален в бързите обиколки за материал и юбери, а в големите рифтове е истинско чудовище (с HotA бие малки и големи, а с WW гази още по-бързо trash-а) :)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Монаха » 31 авг 2015, 11:02

Димчо, можеш ли да ми покажеш точно билда за барб и съпорт монк -2ки.

Монка ми е ясен, но се чудя има ли нещо специфично в барба. Ейто тоя барб какъв му е билда ме интересува.


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 31 авг 2015, 11:35

Да позная билд по анимацията покрай друг герой - nice :D Съдейки по видеото, едва ли е много по-различен от груповия с HotA (виждат се Charge, HotA, War Cry, WotB и CatA, като остава последен шаут - BR или TSh).

Тествах го тези дни с различни HF-амулети, макар и без древен чук (от 30 опита в куба с "Hope of Cain" не падна). Специално за hardcore бих препоръчал вместо Weapon Master да се ползва Superstition - определено ще държи повече на бой, а Fury винаги има в излишък (3-те варвари бият като откачени). Казах и вече за Strongarm вместо Leoric - когато сте здрави, това са 30% повече щета (тук с благодарности и към vlaadko) вместо 23% живот.

И още нещо: дори в някой предмет да липсва CC (каска например, както е при мен сега), шансът при HotA се увеличава с 1% за всеки 5 Fury, така че компенсирайте от него ;)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Монаха » 31 авг 2015, 12:42

Dimcho написа:Да позная билд по анимацията покрай друг герой - nice :D
Че аз мога бре....даже освен билда мога да ти кажа какви са роловете на всеки итем :lol:

Мислех си дали го няма някъде готов билда, че не съм запознат с барба и не съм се ровил за него.

Потребителски аватар
SvettStark
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от SvettStark » 01 сеп 2015, 11:11

Съжалявам че немога да преведа страницата на БГ,но за тези които разбират Английски прочетете за SS билда.Само положителни неща,защото има хора в гилда които не ми вятват че критвам такива числа е заповядайте :)

SS 1 bil crits

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 01 сеп 2015, 11:51

Както няколко пъти предупредихме, MHM е ... бот - копира билдове за да ги пуска и обира лайкове, а обясненията му са крайно съмнителни.

Принципно SS-build е ok, ясно е колко здраво критва, дори скалъпеният вариант горе :) За момента обаче HotA-build се справя по-добре - не само в група, а и на solo. Ако остане време днес, ще прегледам коментарите и ще го добавя към вариантите.

Пак казвам - build-ът е приличен, просто има по-добри. И понеже мерим критове - с HotA и обикновен чук бия по 10-12 милиарда максимум (с древен чук ще са повече) :)

Потребителски аватар
SvettStark
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от SvettStark » 01 сеп 2015, 12:17

Имам всичко за HotA обаче нещо не ме кефи защото трябва да си им в меле рандже,а с този билд не ме доближават.Неказвам че Слама е най-добрия,аз лично събирам за Въртележка,но се дразня че постват теми само за ДХ или Монк а нищо за Варварите,които лично аз обожавам :) и ще се мъча с всичка сила да чета от Английските сайтове и да превеждам за нашите момчета.Нищо че не ги разбирам,като нашите хард коре играчи искам да дам нещо и от мен!

Приятен ден Светт :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 01 сеп 2015, 12:29

Темата за варварите тепърва ще расте, както и интересът към класа :) Все пак този сезон са в доста добра позиция, което искрено ме радва, понеже са ми любимци.

Колкото до останалите герои - до към GR 60 ще издържат всички без проблем, което поне в Ера 4 ми се струва като прилично ниво за група в ранните дни на пача (дори 1 или 2-ма да са по-слаби). По-късно, след вдигане на камъните около 65-70, тази граница ще се увеличи.

Тествайте и споделяйте на воля всякакви варианти :)

Edit: темата с билдове е обновена с Exp-SS вариант

Edit: Chainer е събрал билдовете (+ допълнителен за exp) в тази тема

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Обща дискусия за Варварите

Мнение от Dimcho » 14 сеп 2015, 15:52

Ето 3 доста детайлни ръководства за варварите и ползваните им builds:

Отговори