Съвети как да се подготвим за Некромант

Жреците на Ратма или "некроманти" са обучени да пазят крехкото равновесие между силите на живот и смърт
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Съвети как да се подготвим за Некромант

Мнение от Dimcho » 26 юни 2017, 12:55

Съвети как да се подготвим за Некромант

Изображение

Качване на нива от 1 до 70
В сила и за вдигане на всички нови герои
  • Вдигнете Gem of Ease на ниво 25 или повече.
  • Използвайте най-силното налично оръжие, за предпочитане primal/ancient и с Intelligence + Vitality.
  • Добавете един Hellfire Ring.
  • Направете при ковач 2 части от Born's Defiance и Cain's Fate
    • Забележка: обличате на ниво 22/23, струват обикновени материали, но дават същия бонус exp като скъпите рецепти.
  • Използвайте Leoric's Crown в куба (и рубин в шлема), а ако ползвате и сетове, кубирайте и RoRG.
  • Жертвайки допълнителни Gem of Ease (ниво 25), може да намалите изискванията (enchant) на:
След като екипирате наличните от горните предмети, направете 2 или 3 нормални рифта на T6 или пък бийте крави за Massacre Bonus.

Достигайки заветното ниво 70, може да облечете "любимия сет" - Blackthorne's Battlegear

Обличане след ниво 70
  • Може предварително да запазите торби от bounty, които да отворите с Некромант (за бързи предмети).
  • Предварително може да оставите и пълен брой шардове, които да изхарчите с Некромант (за брони).
  • Използвайте Puzzle Ring в куба и направете няколко обиколки на The Vault (злато, предмети, шардове).
  • Използвайте Bovine Bardiche в куба и обиколете няколко пъти кравешкото ниво, отваряйки всички сандъци (бързи предмети).

Разбира се, може да пропуснете всичко това и да се насладите на всички новите аудио и видео материали в кампанията.

Източник: Reddit
Разширил: Dimcho

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Съвети как да се подготвим за Некромант

Мнение от thepeanut » 26 юни 2017, 18:55

Пазя си 20-на бардичета :)

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Съвети как да се подготвим за Некромант

Мнение от olfilthy » 26 юни 2017, 23:07

Хубав гайд, но трябва да се спомене, че това важи за Ерата, където имаш вдигнати герои. Който ще почва Сезон 11 с новия герой(предполагам едно 80% от масите това ще направят) сам се спасява :) Или в група и Halls of Agony

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Съвети как да се подготвим за Некромант

Мнение от Dimcho » 27 юни 2017, 09:27

Все пак има 3 седмици за тестване именно в Ера 8 преди да почне Сезон 11, затова една голяма част играчи ще го тестват точно в този период - където имаш злато, предмети и парагони ;)

Ето и един хитрец, който за 5 минути вече е готов - бие крави с Boon of the Hoarder, Avarice Band и
Custerian Wristguards


Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Съвети как да се подготвим за Некромант

Мнение от olfilthy » 27 юни 2017, 14:28

Аз се чудя дали да не тествам Некрото като истински бос и шампион в ХардкУра :) Там да му видя спатиите и дали реално ще важи като герой. 30 лева ще ги прежаля, ма не съм играл скоро и май почва леко да ми се доиграва.

п.с. Тестът мисля да го извърша на ПЦ, така че ако някой иска може парти. Проблема е, че нямам микрофон, но съм бърз в чатовете :D

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Съвети как да се подготвим за Некромант

Мнение от bamzelot » 27 юни 2017, 14:59

Аз със сигурност ще го пробвам на ХаркУра, така че ме пиши за парти :D Но от скоро съм с една лабрадорка вкъщи и не ми остава мн време :)

Отговори