Diablo 3 - Обща тема за конзолната версия

Раздел за дискусии, общи въпроси и други теми, свързани с играта
Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Diablo 3 - Обща тема за конзолната версия

Мнение от olfilthy » 08 апр 2017, 21:58

Изображение

Мисля че е редно да има и една такава тема, защото има и БГ играчи, които играят на конзоли, особено сега със сезоните.
Тук може да се поства всички свързано с конзолата версия на Диабло 3.

И да започна с едно клипче и малко инфо.
Оказва се, че на конзолната версия като влезнеш в парти с герои по-висок левел от твоя ( в случая 70, а аз 0), играта един вид "изравнява" силите и добавя мейн статове към вашия герой. Ето и какво имам в предвид:



Та, това се нарича Apprentice Mode :)

както виждате имам добавени 3696 Dex + 3686 Vit + 157K DPS ( оръжието ми дефолтното с 3.00 дпс) :)

Интересно като цяло, и това за вдигане на Хардкор герои е супер, защото няма как да се мре и си ходиш с групата да събираш опит на воля.

Друго което ми направи впечатление - страшно бързо се вдига терой от 0-70, буквално за 2 рифта на Т6, без предмети, а партито са по 200 парагоня, тосет бие се нормално.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Diablo 3 - Обща тема за конзолната версия

Мнение от Монаха » 24 апр 2017, 12:05

Доволен съм.....вече мога да бууствам и на ХК и на СК.

Изображение

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Diablo 3 - Обща тема за конзолната версия

Мнение от bamzelot » 25 апр 2017, 10:35

А какво означават тия трофеи и как се печелят? Един друг приеятел почна да цъка на PS4 и вика, че повече го кефи така.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Diablo 3 - Обща тема за конзолната версия

Мнение от Монаха » 25 апр 2017, 11:53

bamzelot написа:А какво означават тия трофеи и как се печелят? Един друг приеятел почна да цъка на PS4 и вика, че повече го кефи така.
Всяка игра има различни трофей за PlayStation....и накрая като ги вземеш всички получаваш най-трудния трофей...а именно Collect all other trophies....накратко ВСИЧКО :)

Иначе и аз я почнах играта от сезон 10 на ПС4 и мога с ръка на сърцето да кажа, че е много по-добре от PC....а там имам над 5000 часа и знам какво говоря. Жената и тя за**а PC версията и е на конзола също. Абе да си цъкаш на диваная с безжичен джойстик, и да не се занимаваш с настройки на видеокарти и тъпотий за да върви по-гладко е безценно. Pure gaming. Тези дни мислех да звъня на figo от клана да го юркам да минава и той на конзола.....да заформяме група вече....определено препоръчвам с 2 ръце. А и сега има много добра оферта за конзола с 2 дежойстика за 499лв. Просто е чук оферта.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition Free This Weekend with Xbox Live Gold

Мнение от Dimcho » 28 юли 2017, 12:45


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Diablo III: Greater Eternal Collection

Мнение от Dimcho » 05 апр 2018, 15:30

Diablo III: Greater Eternal Collection - с нови предмети за Nintendo

Отговори