Ботове и добавки за играта

Раздел за дискусии, общи въпроси и други теми, свързани с играта
Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от olfilthy » 11 яну 2016, 14:48

Брат, то двойни стандарти има навсякъде и на всичко. Половината маркетингови отдели на по-големите фирми правят яко шмекерии само и само продукта да се рекламира. Така е и тука, знаеме, че е тъпо и стриймърчетата не ги банват, но реалността е, че ако няма кой да ти гледа играта тя ще умре. Ако баннат Куин, край! До тука с интереса към тая игра. Така, че не се изказвай така, все едно Близард са единствените, където действат по такъв начин, a имаше време, където и на тебе трябваше някой да ти отвори очите какво се случва в тая игра, добре че бях насреща. Ако не не те бях дръпнал в ХК можеше и да не разбереш какво е истинското Диабло. ;)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от Ludne3 » 11 яну 2016, 15:19

българска работа ....

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от dominiko » 11 яну 2016, 15:24

Стана ми интересно и пробвах това онова. TurboHUD - много инфо, много нещо. Такава цигания настана, че не мога да играя нормално- следователно няма да го ползвам. Пробвах трика с NumLock-a за ауто-каста и пак не ме изкефи - с барба трябва да се спра, да изреве и пак да продължа, евентуално върши работа за рифтове и набавяне на материали( да не си убивам от цъкане и без това рехавия ми лапотоп). Подразни ме че не мога се телепортна(не спира да вика :D ). И все пак Близард трябва да намерят баланса и да добавят това онова.

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от bamzelot » 11 яну 2016, 15:33

Самия факт, че стават такива неща като ползваш външен софтуеър - да не можеш да се прибереш в града или да спреш (Много се смях като си го представих :lol: :lol: :lol: ) показва, че съответното нещо не работи като хората. Но със сигурност аутокаст на умения като виковете на Барба, WotB, щитовете на Уизарда, Akkhan и т.н. ще са супер полезни. Дано да ги видим в самата игра скоро, защото в други игри на Близард ги има от векове - War 3, SC 2, в WoW предполагам също.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от Монаха » 11 яну 2016, 15:43

olfilthy написа:Брат, то двойни стандарти има навсякъде и на всичко. Половината маркетингови отдели на по-големите фирми правят яко шмекерии само и само продукта да се рекламира. Така е и тука, знаеме, че е тъпо и стриймърчетата не ги банват, но реалността е, че ако няма кой да ти гледа играта тя ще умре. Ако баннат Куин, край! До тука с интереса към тая игра. Така, че не се изказвай така, все едно Близард са единствените, където действат по такъв начин,
Начи от тебе чак такъв спам не съм очаквал. :o От малкото по темата дето си написал единствено разбрах че оправдаваш това което правят близард с двойните стандарти, за да си спасят играта. Ми аз ще ти кажа че точно това отблъсна хората.
Ако куинчо69 чийтва - няма проблем
Ако аз чийтвам - ям банана....nice
И как после разумен човек да седне и да бори ладера?!?ми няма как. Проблема е че и фъна не е като преди, защото е дебалансирана играта отвсякъде.....сега фън може да ти е верно ако успееш да им го ******* на близард с някой бот, мапхак и т.н....защото хората сме им дали едни пари за една игра, дето я разсипаха.
olfilthy написа:a имаше време, където и на тебе трябваше някой да ти отвори очите какво се случва в тая игра, добре че бях насреща. Ако не не те бях дръпнал в ХК можеше и да не разбереш какво е истинското Диабло. ;)
А тоя ти коментар е просто......ама айде щом искаш адмираций. :thanks:
Да благодарен съм ти че ме зариби по ХК....мисля че и ти трябва да си ми благодарен, че те носих последните 2 сезона в по-височките рифтове да се порадваш.....мисля че вече жена ми може да ме отмени и тя да те носи занапред ако решиш да играеш....пиши й ще ти помогне. ;)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от Ludne3 » 11 яну 2016, 16:13

поста стана грозен за четене кво си натяквате всеки носи ако приятеля му е по слаб че нали за това е във френд листата да има взаимопомощ
:D

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от Dimcho » 11 яну 2016, 16:41

Едва ли има играч, който да е минал без помощ от някого или без да е помагал на друг - все пак играта е multiplayer, така че по-спокойно ;)

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от olfilthy » 12 яну 2016, 11:12

Споко, пихме по бира, целунахме се и се сдобрихме, и в крайна сметка стигнахме до извода, че дори няма да играем играта. ;)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от Монаха » 12 яну 2016, 11:14

olfilthy написа:Споко, пихме по бира, целунахме се и се сдобрихме, и в крайна сметка стигнахме до извода, че дори няма да играем играта. ;)
Много ясно бре....ние с Жорката така си говориме попринцип....брат те ако ни чуят докато играеме каква "любов" е :D :D :D

Иначе по темата:

Чийтването го има във всички игри...и колкото по-добра е една игра толкова повече чийтове има.....което силно ме озадачава. Като в диаблото в момента няма АХ.... няма някакви награди за 1-вите места в ладера сезон и ера.....защо въобще хората чийтват

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Cheating в Diablo 3

Мнение от Ludne3 » 12 яну 2016, 11:22

1 защото могат и е леснo
2 защото е безнаказано
3 нямат друг избор ако се борят за ладер
4 слава и парички от Twitch

Отговори