Идеи и творби на феновете

Раздел за дискусии, общи въпроси и други теми, свързани с играта
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Идеи от феновете

Мнение от Dimcho » 21 ное 2016, 10:54

Точно това спомена един приятел вчера: "Да си бях направил един YouTube акаунт навремето, сега да работи за мен".

Rhykker прави именно това в момента - цъка всичко друго, но не и D3, но е цар на конспирациите и километричните видеа. Дори в клиповете, в които представя "top build", прави поне 15 нива по-ниски GR, при това със зор ги затваря.

Но е факт, че е натрупал фенове, които си го следят и генерират приход (и палци).

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Идеи от феновете

Мнение от olfilthy » 21 ное 2016, 11:16

Ми аз имам ютуб канал и можех да го подкарам на английски и щях да избия рибата като човек, който има над 5000 часа. Поне теориите ми шяха да имат покритие :D тия 700 парагона ги правиш за 3-4 дни сериозна игра. Много ми е смешен тоя пич, даже ме е срам като му постваме клипчетата тука.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Идеи от феновете

Мнение от Orendist » 21 ное 2016, 11:23

Той е като meathead Mikhail - тотален кежуъл, който компилира всичко, което е видял за играта. Билдове, новини и конспирации. Михаил поне правеше опити да измисля някакви посредствени билдове сам, а тоя и това не прави. По това колко хора го гледат, можете да прецените какви хора играят играта масово- кежуъли с по 100-700 парагона за сума години, които имат бегъл интерес към диабло. Аз от над година и нещо не съм играл (доколкото помня) и май пак имам повече парагони, дори не помня колко са. Имам и около 4-500 на хардкор, ако помня правилно. А се има предвид, че с всеки сезон парагоните се правят по-лесно - аз сигурно съм пропуснал последните 3 или 4.

Този тип има 220 хил. абоната, клиповете му за Д3 правят по над 50 хил. гледания редовно, а говори само общи приказки. Просто си правете изводите, пичове...

Това, което трябва да се промени в Д3, както и Ludne3 каза, може да ви го каже и човек с 200 часа игра на играта: да вдигне сам един герой, после да намери сет, да изкопира билд от нета, да вдигне 5-600 парагона, да направи друг герой, да го буустнат за 15 минути, да го облекат за 10 часа, да направи сам малко по-високи ГР-та. И изводите ще дойдат сами. Даже, ако човек е малко по-бързо схващащ, ще се досети и за 100 часа какво ѝ куца на тази игра.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Идеи от феновете

Мнение от Dimcho » 21 ное 2016, 11:31

Проблемът не е толкова в малкото му парагони или часове игра. Има колеги, които с половината парагони и хиляди часове по-малко спрямо други, се справят отлично. При Rhykker лошото е, че се е пуснал по инерция, като по-скоро отегчава феновете, отколкото да пуска нещо конструктивно.

И за да продължим темата с интересни идеи: Всеки 10 нива на GR трябва да качват нивото на камъните с 1
Ниво 0 камък в GR10 +1 ниво на опит = Ниво 3
Ниво 0 камък в GR20 +2 нива на опит = Ниво 6
Ниво 30 камък в GR60 +3 нива на опит = Ниво 39
И по-простото предложение:
Шансът за upgrade няма горна граница 100%. Така че след 100% отива на 110%, 120% и т.н.
Например 240% ще представлява 2 гарантирани нива нагоре + 40% шанс за 3-ти upgrade

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Идеи от феновете

Мнение от Ludne3 » 21 ное 2016, 12:22

Dimcho, Olfilthy & Orendist много правилно и точно на място казано

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Идеи от феновете

Мнение от thepeanut » 21 ное 2016, 12:24

В момента в ПТР-то се вдигат по 5 нива на камъните на Грифт - мисля че това е достатъчно

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Идеи от феновете

Мнение от Dimcho » 21 ное 2016, 12:32

Да, добавката за +1 upgrade, ако не умреш, е много добра идея. Най-после има нещо положително и стимулиращо за hardcore-играчите :)

Все пак, допълнително поощрение за по-големите нива също ще е ok, супер досадно ми сега на сезона да качвам нулевите камъни с по 4 на GR. Още по-досадно е, когато необходимият ми за ловеца Zei, падна последен :facepalm:

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

The Great Suggestion Compilation for D3

Мнение от Dimcho » 24 ное 2016, 21:12

Цяла колекция добри идеи, някои от които едва ли ще видят бял свят:
The Great Suggestion Compilation for D3

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Перспектива за бъдещи заглавия

Мнение от Dimcho » 01 дек 2016, 10:51

Перспектива за бъдещи заглавия
Как ще подходите за бъдещи заглавия? Ще запазите традиционната изометрия или ще опитате нещо ново?
Monk_3D.jpg
Monk_3D.jpg (548.08 KиБ) Видяна 3922 пъти
Източник: Twitter

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Developer Hell #3 – Challenge Rifts “Diablo’s Blood Sport”

Мнение от Dimcho » 09 дек 2016, 10:34

На дълго и широко за Рифтовете-предизвикателство: Developer Hell #3 – Challenge Rifts “Diablo’s Blood Sport”


Отговори