Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Място за анкети

Анкета: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Липсва ново разширение (expansion)
20
13%
Мистериозният lag в Пач 2.3
25
17%
Ботене без наказания от Blizzard
28
19%
Многото парагони (1000+), нужни за място в класацията
19
13%
Непрекъснатото доминиране на 1-2 класа всеки сезон
17
11%
Най-силните билдове са твърде специфични
11
7%
Слабо внимание за соло-играчите, главно откъм опит (exp)
15
10%
Никое от изброените, играта е страхотна
2
1%
Друго (коментирайте)
14
9%
 
Общо гласове: 151

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от Dimcho » 26 окт 2015, 11:11

Пач 2.3 вече навърта втори месец (след 2 дни) и всички виждаме колко новости, но и проблеми донесе със себе си. Коментирайте тук какво ви дразни най-много и гласувайте в новата анкета.

Потребителски аватар
Ангел
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 86
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от Ангел » 26 окт 2015, 11:16

Лагът и ботовете убиват желанието за игра на много хора.

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от dominiko » 26 окт 2015, 11:42

Многото парагони и доминирането на даден клас. Също така се дразня, че пада абсолютно всичко до 1-2 седмици( било то и по-слабо), а не да има наистина редки предмети, които да са ключови за даден билд.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от Dimcho » 26 окт 2015, 12:00

С настоящите темпове на игра, а и с въртене в куба, дори най-новите сетове се събират за броени часове (с прилично облечен герой 70-то ниво). И все пак, за да си намериш важен предмет с точните врътки (rolls), като например Dagger of Darts с максимални AS и Damage, си е трудна задача. Още ми държи хладно как въртях 20 пъти една ножка с reforge и пак остана смешна, пък като се замисля колко материал отиде ... Над 2k DB пък ми изхаби въртенето с upgrade за свестен Gavel of Judgment. А най-смешното е, че в момента не ползвам и двете :D

Лагът наистина кара част от хората да направят пауза от играта, да псуват мощно на hardcore, или да играят в малките часове. А тоновете опит, трупан пак заради лагването и бъдещо място в класациите, също остава сред наболелите проблеми.

Накратко: проблеми - много, решения - малко :roll:

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от Монаха » 26 окт 2015, 14:39

Незайнтересоваността от страна на Близард за Хардкор играчите. Тенденциозно вече няколко години.

Липста на ПВП, което ни беше обещано като си купувахме играта (грам не ме интересува че след това казаха че нямало да има...да са мислили Овреме)

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от bamzelot » 26 окт 2015, 15:35

Лаг (вчера ми умря госпожицата заради това :/ ) и че убиват разнообразието от билдове със всеки следващ пач.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от olfilthy » 26 окт 2015, 20:09

Монаха написа:Незайнтересоваността от страна на Близард за Хардкор играчите. Тенденциозно вече няколко години.

Липста на ПВП, което ни беше обещано като си купувахме играта (грам не ме интересува че след това казаха че нямало да има...да са мислили Овреме)
Емо ПвП-то грам не го обсъждаме в момента, тъй като и най-вероятно няма да го видим. Говорим за сегашните съществуващи проблеми, които са страшно много, и някои станаха непоносими с този пач, като доминирането на Монковете (кой тъпир реши, че е добра идея ако се играе само 1 клас този сезон?! ДХ-то в сезон 1 пасти да яде) и безобразното отношение на Близард относно ботовете. Аз не мога да разбера как толкова чупещо нещо като лага не могат да го оправят 2 месеца.(сам си отговарям) Може, може.... това не е Старкрафт или Хартстоун все пак.... трябва първо да се мине през ПТР, да се тестват промените по най-използваните скилове като Ground Stomp и тогава може. Ма не, знаете ли кво, ще го оставим за следващия пач направо... (Каppa, sarcasm).

Няма как да играя играта при толкова много проблеми. Винаги е имало по нещо, но този сезон е непоносимо. GG от мен и искрени съболезнования на приятелите, които още се мъчат играят през лага, ботенето и доминацията на един клас. :(

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от Монаха » 26 окт 2015, 21:48

За мен липсата на ПВП-то е основен проблем за тоталното доминиране на дадени класове всеки сезон.
Ако, и казвам САМО АКО имаше работещо пвп нали в птр-а щеше да се тества може би повече и от глупавите рифтове....и нямаше как да се допусне само един клас да маже абсолютно всички други (помните какво стана с крусейдъра в началото на арената....е оттогава почнаха ДЕБАЛАНСИРАНЕТО....тотално мажеше с торнса)
Просто никоя уважаваща себе си фирма няма да направи пвп с 6 класа, обаче всички да играят само с един. Някак си звучи самоубийствено непрофесионално. По този начин щаха искат неискат да балансират класовете, и даже да не допускат толкова проблеми с механиките и т.н.
Горчивата реалност е обаче, че в птр-а НИКОЙ не тества арената и класовете, защото от близард ги от***ха, а там си личи най-много колко неравна е ситуацията. Чисто и просто можеха да ни спестят 4 сезона от недоволни фенове на различни класове.

А за хардкора съм на 100% сигурен, че половината хора дето играят СК в момента щяха да са ХК, ама на никой не му се трошат нерви като ни го сложат от близз, щото техните дропения не значат НИЩО за тях и няма да ни върнат героя. Ми виж колко бяхме лудите да се мъчиме там тоя сезон....шепа хора. Шайка мозъчно-увредени мазохисти!
Това е режим на играта, който щеше да е отскок за ВСЕКИ достатъчно играл СК, запознат и уверен в способностите си, желаещ да покаже че може повече. Това можеше да са ОГРОМНА група хора, и за мен е сериозен проблем че хиляди играчи са тотално пренебрегнати.....В РЕЖИМ КОЙТО ГО ИМА ДА СИ ГО ИЗБЕРЕШ КАТО СТАРТИРАШ....е какво избираме???brain rape!

Иначе си прав за моментното положение на играта, обаче то ще бъде всеки сезон. Дори си залагам главата, че следващия сезон ЛАГ НЯМА ДА ИМА, но пак ще си има доминантни класове и мета партита.....и проблема в играта ще си остане.....едни играят, други го д***т, а хардкор играчите (чакай кой....те не мисля че ще ги има още много време)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от Ludne3 » 27 окт 2015, 02:55

не съм съгласен с доминацията на 1 клас в момента има доста класове които играят високи гр-та
време беше и Mонка да играе гр
нормално е да се предпочита меле дпс понеже той има голям dmg reduce
Monk - SWK
Monk - Static Charge
Witch Doctor - Poison Darts -------------Helltooth ако не лагваше и той щеше да играе гр дмг има
Barbarian - Hota
Crusader - Proc
Crusadera доминира при съпортите от както има гр
проблема е че махнаха ЦЦ-то от там идва и лага WD преди държеше елитите да не си пускат афиксите и според мен заради това нямаше и лаг
скоро очаквам и Wizzard да се намеси в играта
соло Wiz -78 дмг има явно не е измислено парти още за него
другия проблем заради които Wizzard и Crusader не играят dps в гр e понеже билдовете им изискват много кулдалн и не могат да носят Бастион и Kонвиктион рингове заради обсидиан
за мен най голямата излагация e Демон Хънтър доста тъжно този сезон особено за играчите които им e маин герой
лага е убийствен и не търпим чудя се до кога ли ще продължава ...
а по темата за ПВП-то на всички ни се играе но надали ще го доживеем ......
diablo is already dead

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Кои са най-големите проблеми в Diablo III?

Мнение от olfilthy » 27 окт 2015, 07:46

Не си съгласен с доминацията на един клас?! Ок, това обаче говори друго.

Понеже ние кежуал играчите може да си цъкаме с каквото искаме, не ни е проблем нали така. Да ама не! И ние искаме да правим високи рифтове и парагони, и ако искаш това да стане значи трябва да си монк. Съпорт монк, дпс монк, съпорт барб и те така. Ето статистика кой клас играят топ 250 играчи в цял свят.

Изображение

Няма доминация казваш? Всички класове се играя по равно, хората се забавляват и е яко фън... не знам коя игра играеш, но аз лично като спрях преди месец всичко беше монк, монк, монк, барб. А като гледам май и сега не е по-различно от клипчето ти. Ясно е, че всеки сезон има един - два класа по-добри от другите, но никога тази разлика не е била толкова явна и голяма колкото сега.

Заключена