Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

Място за анкети

Анкета: Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

GR 1-25
1
5%
GR 26-30
0
Няма гласове
GR 31-35
0
Няма гласове
GR 36-40
1
5%
GR 41-45
2
10%
GR 46-50
8
40%
GR 51-53
3
15%
GR 54-56
3
15%
GR 57-59
0
Няма гласове
GR 60+
2
10%
 
Общо гласове: 20

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

Мнение от Dimcho » 16 юни 2015, 11:32

Споделете и трудностите, които сте преодолели в процеса, или се похвалете колко як рифт се е паднал :) За хората над Tier 30/35 - има томбола.

Потребителски аватар
PUMEH
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Местоположение: Пловдив
Клас: Монах
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

Мнение от PUMEH » 16 юни 2015, 11:49

Основната трудност ми са ключовете. Вече ми трябват 53 и за да стигна до един 53 ключ играя трайл + 4-5 ГР след това за да го докарам до 53. Напълно загубено време.

Хардкор колеги хайде да се организираме да помогнете за няколко 53+ ключа

Потребителски аватар
Ангел
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 86
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер

Re: Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

Мнение от Ангел » 16 юни 2015, 11:58

Успях да затворя Tier 50 с кръстоносеца в ерата. Преди това имах известни затруднения с по-малките GR с билдовете, ползващи Shield Bash. Пробвах и на Physical, и Fire, но все стигнах до към GR 46-47.
После обаче намерих приличен щит за Sweep, продупчих грозния (но древен) златен flail (намерен още предната ера), разместих скиловете за Lightning Sweep, прежалих 50-ка ключ и ... вътре имаше понита :) Само гардиънът беше крив, но и той го отнесе.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

Мнение от Монаха » 16 юни 2015, 12:01

Румба довечера ако си на линия ще извадиме ако искаш...трябва ни 1 доктор, и ако Живко е на линия можеме и по-високи да извадиме....

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

Мнение от Dimcho » 19 юни 2015, 12:16

Аз пък избутах на косъм Tier 55 с барбо :)

В началото почнах от Tier 50 и до към 52 си играх с 6WW/4IK, при това с подарен в С2 древен IKBB (стар, но пък свърши работа). После намерих първи древен BK-меч и продължих с zCDR 6WW/2BK. След успешни 53 и 54 дойде време и за 55. 10-тина ключа си заминаха още след първите 5-10 минути - или уцелвах празни рифтове, или имаше много екзорсисти и гротески, или пък липсваха пилони (до 3-то ниво съм изчиствал GR, като имаше само един Speed) - :facepalm: Добре беше колегата-талисман Atilla, та в негово присъстие отворих поредния 55 и след кратко първо ниво, прескачайки любимите ми екзорсисти, в ниво 2 ме чакаха зомбита. Голям бой падна с Перенди накрая, защото имах само един Shield пилон, но успях да го съборя.

Както е казал един мъдрец: "Продължаваме напред" :)

Потребителски аватар
Tazar
Нов потребител
Нов потребител
Мнения: 2
Контакти:

Re: Какво е най-доброто ви постижение в solo GR?

Мнение от Tazar » 25 юни 2015, 20:30

Здравейте, моето постижение е ГР 55 с Хънтър , но е стар, месец и половина вече, като цяло RnG-то е най големия проблем, имам итемите и скила (предполагам :D ) да направя и 60 ама голема мъка с тия рифтове докато улучиш подходящия. От месец поне не съм играл, но покрай новия пач ще се цъка отново.
Изображение
П.П. Поздравления за сайта!

Заключена