The Thrill/Super Human

Похвалете се с нещо от играта - ранг, предмети, парагон, постижения и т.н.
Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

The Thrill/Super Human

Мнение от olfilthy » 21 сеп 2015, 10:03

Правя тази тема за да може всички да постваме как сме минали това забавно постижение, понеже доста хора ме питат как да го минат, а и ще бъде интересно да видим кой какво е измайсторил. :)

Ето аз как го минах на ХК за около 5 мин.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Очаквам с нетърпение да видя какво сте направили и вие :)
П.П. Пасивката от амулета е Ruthless

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: The Thrill/Super Human

Мнение от olfilthy » 27 яну 2016, 11:43

Привет, както миналия сезон така и този ще продължа темата за този конкуест - забавление. Отново доста хора ме питаха как да го минат, е сега спокойно могат да видят и тук (въпреки че по големите сайтове вече има гайдове).

Изображение

Това са предметите с които минах този ачивмънт, като цяло дори не са оптимизирани, защото амулета ми е без дупка и с лайтнинг дмг, а SoJ'-a е с физикъл, вместо файър на него. Също така нямам и CHD на Convention-a.

Играя с Manticore, защото това ми е най-доброто древно оръжие, нямам читав Yang's дори не древен - всичко е почупено. Така че може да си представите, че не е трудно да се мине ачивмента, дори с ей така нахвърляни предмети ;)

Изображение

Това са уменията, които използвах:

Изображение

Custom Engeneering може да го смените с каквото искате, аз просто обичам допълнителното Сентри за да ги разпределя по цялата карта за да проквам по-ефективно BoTT ( Bane of the Trapped). Всичко друго е доста стандартно.

Това са уменията в Канай куба.

Elusive Ring-a на мен лично много ми допада и избрах него, допълнителната защита, която дава не е за подценяване, а и честно казано си трябва. :)
Другото мисля, че няма нужда от коментар. Dawn - Hatred regen; Visage of Guines - DMG Reduction.

Изображение

Дано съм помогнал и успех в сезона и ачивментите. :)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: The Thrill/Super Human

Мнение от Ludne3 » 27 яну 2016, 15:20

http://www.d3planner.com/283410631
аз го минах с този билд адски лесно

Отговори