Diablo 2

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Diablo 2

Мнение от Orendist » 08 дек 2016, 10:34

Защо?! Кому е нужно? :?
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Diablo 2

Мнение от bamzelot » 08 дек 2016, 19:20

Това изглежда изключително мъчително :?

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Diablo 2

Мнение от Ludne3 » 08 дек 2016, 20:34

хардкор плейърс не бих си го причинил :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Diablo 2

Мнение от Dimcho » 03 фев 2017, 11:35


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Diablo 2 had an amazing loot system

Мнение от Dimcho » 16 фев 2017, 14:07

Alkaizer за предметите в Diablo 2


Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Diablo 2

Мнение от Noxifer » 18 фев 2017, 21:11

Dimcho написа:Alkaizer за предметите в Diablo 2
Alkaizer e noob. Така и баба знае на private server.
Не виждам и смисъл да се играят модове, ако ще си играеш сам или с 1, 2ма души за бог да прости.

По-добре да си пуснеш battle.net-a и да играеш с хора.

Аз си цъкам D2:LoD в момента. Имах 1 Bonemancer 90 с хубави предмети, но скапани на помощника.
За супер катко време събрах сумати неща с фармене, търговия и помощ от приятели.
Даже почвам вече наистина да се чудя, дали на тези подлоги (да, такова ми е мнението за повечето youtube-ъри и stream-ъри) им е казано да представят D2 по такъв начин, че да не се споменава размяната и търговията на предмети.

Сега имам Некрото 93, Друид на wind 90 и Sorceress 93.
Героите имат generic gear oт типа на Shako/Jalaw mane, Hoto, Stormshield/Homun/Spirit, Mara, Magefist, Waterwalk, Arach, Enigma/CoH и подобни. Отделно събрах class set-ове:
2 комплекта Тал Раша, 1 Транг Ул, 1 Immortal King и една Natalya на един приятел дадох.

Merc gear: 1xInfinity, 3xInsight, 5x chains of Honor

И държа да отбележа, това на фона на доста голяма инфлация (предмети, които 2011та и 2013та взимах за Pul руна, сега ми костват Ber или Jah). Най-скъпата ми покупка беше Infinity, което ми струваше 8 HR-та.

Дори не се сещам за доста неща, които да спомена, защото в последната седмица и половина две просто раздадох разбиване и първична сила в D2...
На фона на това да гледам тъпия Алкайзер, къде ми играе някакъв си мод там с бъгави предмети (Аreat's Face с 3 socket-a, е*ати смешника) направо се чувствам бог...

Истината е, че единствения youtube-ър, който не е скапан noob, а си има представа за какво говори, е Xtimus:
https://www.youtube.com/user/SL1PNSL1D3
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Съвет за тези, на които им се играе D2, но графиката ги дразни и писукат за HD release. Дръпнете си и си инсталирайте един nGlide.
Последна промяна от Noxifer на 21 фев 2017, 02:40, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Diablo 2

Мнение от Noxifer » 20 фев 2017, 14:50

Noxifer написа:Съвет за тези, на които им се играе D2, но графиката ги дразни и писукат за HD release. Дръпнете си и си инсталирайте един nGlide.
Ето да покажа какво прави nGlide:

screenshot от играта на windowed mode без nGlide, това на 32 инчов телевизор (малко по-малко, щото отгоре имаш рамката на прозореца, от долу taskbar-а на windows-a):
http://i.imgur.com/XTpSqLM.jpg

две снимки с телефон как изглежда играта на fullscreen (демек няма рамка на прозорец и windows task bar) с Glide и perspective на същия телевизор:
http://i.imgur.com/ofyxtRF.jpg

http://i.imgur.com/jS8bqIh.jpg

Не забравяйте да кликнете view image и да натиснете +, за да видите картинките в целия им размер.
Разликата много си личи, като сравните текста на предмета, или се загледате в линии по диагонал.
Последна промяна от Noxifer на 21 фев 2017, 02:35, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Diablo 2

Мнение от Noxifer » 21 фев 2017, 01:42

Level-вам Orendist тука в 1 часа сутринта на non-ladder. Пак има хора за tomb runs:
http://i.imgur.com/yEMSu43.jpg
Noxifer написа:две снимки с телефон...
(за това горе показвах снимни от телефона, защото на fullscreen играта ти прави 800x600 screenshot)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

SlashDiablo

Мнение от Dimcho » 21 фев 2017, 14:51

Понеже гледам, че интересът към D2 се засилва, напомням за скорошното рестартиране на /r/SlashDiablo ;)

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: SlashDiablo

Мнение от Noxifer » 21 фев 2017, 19:58

Dimcho написа:Понеже гледам, че интересът към D2 се засилва, напомням за скорошното рестартиране на /r/SlashDiablo ;)
Хубава работа.

Бива ли сега да рекламираме пиратски версии на игра, която си е жива и до днес и се продава в магазините и на battle.net store-a? В крайна сметка не става дума за abandonware или за версия на играта, която Blizzard вече не поддържат (една от главните причини хора да играят на частни WoW сървъри е, че не им харесва сегашното състояние на играта) .

И да, Blizzard поддържат модове (примерно един Eastern Sun), но тука не става дума за модофикации (поправи ме ако бъркам).

Друго нещо, което ме притеснява в slashdiablo е селективните правила от типа на "този хак е приемлив, другия хак не е приемлив". Аз съм против всякакви хакове.
DON'T BE AN ASSHOLE

You can also be banned at mod/admin discretion for:

Purposefully trying to ruin another player's game experience.
Attempting to scam another user.
Harassment or hate speech.
Тези така наречени правила подлежат на интерпретация.

Ако влезна на някого в играта, обявя му враждебност, отида и го убия, какво правиме?
Пише на админа "той ми развали кефа от играта" и мене ме банват...

Ако днеска си разменя предмет с някого, утре той реши, че предмета му струва повече от моя и съответно трябва да му додам, като откажа, той отива при админа и вика "тоя ме измами"...

А след като си си имал работа с гореспоменатите стереотипи, напълно вероятно е да си изпуснеш нервите и да обясниш на някой, че е страшно тъп и неадекватен. Вземи после бан за "омраза'...

Съжялявам, някак си предпочитам да се доверя на официалната версия на играта на battle.net (поне с D2 ядове и проблеми не съм имал за разлика от по-модерни заглавия) и съм на мнение, че вместо да се цепи останалата база от играчи, да фанем да цъкаме заедно и така..

Отговори