Quake Champions

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от Ludne3 » 13 май 2017, 22:48


Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от madGraF » 14 май 2017, 20:31

Как подяволите да играя с друг герой? Влизам в магазина никой не мога да купя? Почва да ме дразни тая игра!

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от tERROR » 15 май 2017, 10:22

Аз 3 дена не мога да я изтегля :)
Изображение

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от Ludne3 » 15 май 2017, 10:38

Абе пичове всички герой са отключени :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
madGraF
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от madGraF » 15 май 2017, 12:42

Добре де избирам си герой, и бутончето плей не ми е активно! Само с първият мога ;)

Потребителски аватар
Dex
Ветеран
Ветеран
Мнения: 156
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от Dex » 15 май 2017, 16:48

Ludne3 написа:

Ох, нещо въобще не ми харесва как се движи този пич :)

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от tERROR » 16 май 2017, 09:28

Аз натикам плей почва да търси и пак мога си избирам/сменя героя дори и в играта може да се сменя героя. Но като поцъках вчера забелязах че доста хора играят с първия герой с телепорта може и да има проблем с смяната или само на някой хора да са отключили всичките.
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от Noxifer » 16 май 2017, 23:00

tERROR написа:Аз 3 дена не мога да я изтегля :)
Тука не мога да ти помогна.
madGraF написа:Как подяволите да играя с друг герой? Влизам в магазина никой не мога да купя? Почва да ме дразни тая игра!
Ludne3 написа:Абе пичове всички герой са отключени :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
При мене не е така.

"The Quake guy", маринката дето го имаше в предишните игри... той ти е отключен винаги. Другите герои си ги отключваш временно с in-game валута, а могат и да ти паднат перманентни от кутийка. На един приятел му падна Анарки перманентен (ма дали ще му остане след бетата не зная, най-вероятно не).
========================================================================

Сега ще ви кажа, като евентуално си изтеглите играта и си изберете герой, какво евентуално да очаквате:

Оръжията са shit

Railgun-a е боклук (както повечето оръжия). Мога да ударя никого 3 пъти и да не умре (като държа да отбележа, че си излизат числата). На всичкото отгоре някой невероятен гений и титан на мисълта е решил, че нормалната стрелба трябва да прави 80 damage, a zoom-ната 90 (разбирай, че играта не те награждава за факта, че не zoom-ваш и съумяваш да уцелиш, а те наказва... само и само да се опитват да копират елементи от Овърбльоч)

"Мy lightning gun is better than yours!"

Зимате си lightning gun-a, танквате се тотално (megahealth + голямата броня), виждате човек който е обърнат с гръб към вас и почвате да го точите. Излизат ви числа (съответно го уцелвате)... той не възприема... после се обръща, пипва ви с неговия lightning gun и ви изпарява за 0,5 сек (без да има quad damage) от full tanked...
И това се случва доста често и не само на мене. Двама мои приятели ми потвърждават същото.
И само да спомена, че играя на 34ms.
Хората викат, че netcode-a бил скапан, че разработчиците щели да го оправят, ама аз почвам вече да се съмнявам, че играта просто е хакната вече...

3. Rocket launcher uber alles
Единствения начин да си в първите 2 места на deathmatch е да си вземеш базуката, да тичаш по картата като откачен и като се натъкнеш на няколко души, къде се бият с другите смешни оръжия, да има направиш "Двама се карат, трети печели" като ги връхлетиш и ги пръснеш с ракети... и в това се свежда цялата игра. Ако искаш да се правиш на про и да правиш "impressive" с railgun-a, това не е играта за тебе...

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от Ludne3 » 17 май 2017, 00:24

Само да добавя оръжията са направени за различен бой Релгъна е за далечна стрелба в дед-мач няма как да направиш ИМПРЕСИВ само с него има поне 2 сец кд отделно си на карта в която ти изкачат по 2ма 3ма постоянно . Добрите играчи използват различни оръжия в дадените ситуации.
Другото което искам да добавя е в играта има ХЕД-ШОТ който бие адския дмж но нямам идея още как се смята .

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Quake Champions

Мнение от Noxifer » 17 май 2017, 01:16

Noxifer написа: Хората викат, че netcode-a бил скапан, че разработчиците щели да го оправят, ама аз почвам вече да се съмнявам, че играта просто е хакната вече...
И да, спекулациите ми се потвърждават:
https://www.reddit.com/r/QuakeChampions ... s_weekend/
The team is currently working on improving the lag on the Rocket Launcher, as some of the current issues relate to ongoing server-authoritative-projectile work, which is intended to reduce cheating and to create a better overall experience for players. We'll continue to keep you posted with any updates we have on this.
============================================
Ludne3 написа:Само да добавя оръжията са направени за различен бой Релгъна е за далечна стрелба в дед-мач няма как да направиш ИМПРЕСИВ
Ти реално можеш да направиш импресив и без да убиеш някого, но не е това въпроса. На Quake 3 и Quake live можеше и само на рейлгън да играеш...

Отговори