Grim Dawn

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Монаха » 07 мар 2016, 18:06

Утре я взимам....стига да не ме спънат като се прибирам ще я подхващаме :)

В групата съм иначе.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Orendist » 12 мар 2016, 13:21

Преди няколко дни CRATE пуснаха пакет за Mode-ване на играта за свободно сваляне. Дават на феновете инструментите, с които да направят каквото си пожелаят с играта: нови класове, нови градове, нови зони, нови предмети - тотална свобода. Накрая най-добрите и адекватни идеи може да се вкарат в официалното тяло на играта. Знае се и че се разработва и експенжън вече. Самите разработчици казват, че винаги трябва да има "ОЩЕ". Абе, все много добри новини!
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Монаха » 16 мар 2016, 09:34

Изображение

Та почнах я и аз играта.....това на снимката са шрайновете, ама някой ще ми ги обясни ли по-подробно.

Иначе съм очарован за момента....агументаций, сокетване на скил + статуси...въобще положението е измислено и най-важното....работи много добре.....правилно

edit: камъните дето се слагат по гиъра много ми хареса, че могат да имат скил от друг клас.....все едно на демон хънтъра да сложиш палмата :):):) и явно от шрайновете после я "подсилваш" тая палма......абе възможностите са безобразно много.

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Vaskes » 16 мар 2016, 15:02

Монаха написа:Изображение
Шрайните дават Дивоушън поинтс ( като си отвориш скилл таб-а мисля че беше горе най в дясно ;) )
Изображение
Всеки шрайн дава по една точка, както и луут ;) Честно казано тук системата за билд на героя е страхотна има хиляди да не кажа десетки хиляди вариянти и комбинации, само че се стига до едно положение дето се фармят едни Котоник рифтове ( защото експ и луута са най големи) а те са винаги едни и същи с винаги едни и същи мобове вътре.... да не говорим че 80% от луута ти никога не е за твоя герой, аз бях много зарибен в началото но след около 2 седмици останах доста разочарован :( дано се поразвият нещата от към нива и разнообразие.... баунтита-та на 10тия път ще си запомнил даже кой кой е и къде се спаунва ( поне при мен беше така )

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Монаха » 18 мар 2016, 09:25

Почвам да влизам в час....това е от оня ден скрин....и почвам да осъзнавам като ми падне някой итем как се зомбирам за билдове около него.....а после като почна да правя билдове и да търся итеми за тях ще е мъъъъъка, но възнаграждаваща :) Това е якото...че герой се прави за няколко дни, а не за няколко часа.....и ще си влагаме собствените виждания за билдове и всякакви извращения.....защото имаме свободата да го направиме :D
GD.jpg
GD.jpg (714.55 KиБ) Видяна 5434 пъти

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Noxifer » 14 юни 2016, 06:22

Мене Grim Dawn толкова ме кефи, че я играя на час по лъжичка.
Още съм lvl 66, логвам се от време на време, правя по quest или два и спирам. Всеки път като я пусна ми падат супер яки предмети. Колко много build-ove могат да се направят не ми се и мисли.

Ако на някой му се цъка или му се обменят/копират разни предмети -- пишете!
Ако на някой му се цъка Overwatch, също може да пишете.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Orendist » 15 юни 2016, 11:24

Кажи как да те намеря в steam и още днес може да поиграем. Тъкмо почнах един нов ranger.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Orendist » 19 юни 2016, 13:31

Enter The Crucible

Изображение
Тези пичове наистина правят страхотна игра! Наскоро пуснаха огромен пач с нови тайни зони и нови босове в тях, както и няколко нови легендарни предмети - 1.0.0.4. Това е четвъртият огромен пач от излизането на играта. А вече имаме и обявен първи експенжън за лятото на тази година! Все още не са разкрили нищо по него или поне аз не съм разбрал, но вече нямам търпение да го играя. Този на картинката изглежда някой много кофти тип, с когото сигурно ще се смлатим в обозримо бъдеще. Якото е, че пичовете от CRATE са решили през един месец да правят пачове, в които да оправят бъгове и да добавят ново съдържание в играта. Аз около месец нямаше как да играя, но преди няколко дни почнах пак и през цялото време нямах търпение да видя новостите. Много се кефя на тая игричка. Дано дълги години работят по нея със същия хъс като в момента.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Noxifer » 20 юни 2016, 14:44

Orendist написа:Кажи как да те намеря в steam и още днес може да поиграем. Тъкмо почнах един нов ranger.
Noxifer#2606 съм на battle.net

Add-ни ме от там, ще ти дам skype и steam детайли.

В момента съм 69 елементалист в края на Елит (втората трудност). Не ми е трудна играта, просто не си давам особен зор. Имам още един герой около lvl 20.

Играя главно с револвери. Търся си Barrelsmith's Salvo, за да си завърша комплекта и да видя стават ли за нещо.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Grim Dawn

Мнение от Orendist » 20 юни 2016, 15:08

Пратих. Заради теб си сложих пак battle.net! Т'ва е огромен компромис!!!

Иначе играта става трудна на ултимат, преди т'ва е загрявка. А истинското фармене почва с немезисите и специалните босове. Те са си еб*ли майката наистина! Тоя револвер май го имам и ще ти го дам да тестваш.

А иначе тоя експенжън всъщност ще представлява някакъв Survival Mode:
Survival mode will be a new mode available after the game’s release, free for all backers (via Kickstarter or through our website’s pre-order). In Survival mode, players will have to give it their all as they fight against increasingly difficult waves of monsters.

More info will be provided on Survival mode as we near its release.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Отговори