Dark Souls III

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Benifios
Новобранец
Новобранец
Мнения: 21
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от Benifios » 14 окт 2016, 19:24

Страхотна игра, сега чакам да дойде и за PS4-ката :)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от Монаха » 15 окт 2016, 09:27

Benifios написа:Страхотна игра, сега чакам да дойде и за PS4-ката :)
Честито ако си си взел конзола :D безаварийно ползване и само приятни моменти.

Щом играта ти харесва, и аз и olfilthy мисля че с най-чиста съвест може да ти препоръчаме когато имаш време да изиграеш Bloodborne...това мисля че поне на мен ще ми остане като топ игра от всичко дето съм играл до момента като геймър през годините. Няма значение че си цъкаме всякакви други rpg-та, рейсъри, фифи, nba, шутъри и т.н......Bloodborne е просто изкуство!

Benifios
Новобранец
Новобранец
Мнения: 21
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от Benifios » 15 окт 2016, 10:42

Bloodborne -търя я в olx , както и The Last of Us . Това са ми едни от задължителните заглавия, чакам For Honor и Mass Efect Andromeda след това! :)
Мерси :) миналият четвъртък я взех с фифа 17 + допълнителен пад :)

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от olfilthy » 15 окт 2016, 11:50

Benifios написа:Bloodborne -търя я в olx , както и The Last of Us . Това са ми едни от задължителните заглавия, чакам For Honor и Mass Efect Andromeda след това! :)
Мерси :) миналият четвъртък я взех с фифа 17 + допълнителен пад :)
The Last of Us най-добре изчакай някоя промоция от ПС стора. Ще я вземеш на добра цена. Даже ей сега преди седмица, две май я имаше за 20-на лв.
Тази игра за мен зае топ 5 позиция за най-добрите игри които съм играл. Просто Naughty Dog са си оставили душите в нея. Историята е покъртителна. Всеки човек притежаващ ПС конзола трябва да я изиграе поне 1 път.
Същото мога да кажа и за Ънчартед поредицата (сега даже работя над платинума на последната игра).
А Uncharted 4 : A Thiefs End е може би най-красивата игра, която съм виждал през последните години!!

Блъдборна също я пускат често в стора намалена, ако не намериш в ОЛХ, дебни там :)

Benifios
Новобранец
Новобранец
Мнения: 21
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от Benifios » 15 окт 2016, 12:06

Благодаря за инфото, ще чакам промоциите тогава :) По коледа най-вероятно ще има нещо интересно :)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от Монаха » 15 окт 2016, 13:38

То по-скоро в PS-store всеки месец са промоцийте.....дебнеш като цяло. The last of us беше за PS+ членове 29лв до преди седмица. God Of War я взех също за 29лв, а по всички магазини физическото е 69лв. ако не се лъжа. Ако взимаш от olx и подобни трябва да внимаваш, защото ако е ползвал някой човек кода в кутията дето ти е примерно за DLC и няма как да го ползваш и ти....и ще си вземеш игра без експанжъна........примерно.

Сега е оферта да се взимат годишните абонаменти за PS+ защото ще поскъпнат, а все още са на 99лв. Реално с тоя абонамент се избиват тия 99лв. няколко пъти като сметнеш за 1г. колко спестяваш чрез него от цени на игри. Аз имам даже за 1г. и мисля да взема за още една....и да не го мисля в близко бъдеще.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от olfilthy » 20 окт 2016, 10:22

Benifios написа:Bloodborne -търя я в olx , както и The Last of Us . Това са ми едни от задължителните заглавия, чакам For Honor и Mass Efect Andromeda след това! :)
Мерси :) миналият четвъртък я взех с фифа 17 + допълнителен пад :)
Ако все още не си купил Блъдборна-а, сега започват намаленията покрай Хелоуийн, тя ще е една от намалените игри. :)

https://blog.eu.playstation.com/2016/10 ... orne-more/

Benifios
Новобранец
Новобранец
Мнения: 21
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от Benifios » 21 окт 2016, 11:23

olfilthy написа:
Benifios написа:Bloodborne -търя я в olx , както и The Last of Us . Това са ми едни от задължителните заглавия, чакам For Honor и Mass Efect Andromeda след това! :)
Мерси :) миналият четвъртък я взех с фифа 17 + допълнителен пад :)
Ако все още не си купил Блъдборна-а, сега започват намаленията покрай Хелоуийн, тя ще е една от намалените игри. :)

https://blog.eu.playstation.com/2016/10 ... orne-more/
Точно бях почанал да пиша на лично на един пич в ОLX за въпросната игра - 50 кинта. Ще изчакам да видя намаленията, че гледам и доста други игри, които са ми в списъка за must have ще ги намалят. Мерси за линка :idea:

Потребителски аватар
Dex
Ветеран
Ветеран
Мнения: 156
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Dark Souls III

Мнение от Dex » 07 апр 2017, 17:40

Някой взе ли си The Ringed City? Аз още не съм минал оригиналната, не съм си купил и първото DLC, ама доста ми се играе новото DLC да му се невиди има много добри оценки в Steam.

Отговори