Heroes of the Storm

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Heroes of the Storm

Мнение от Noxifer » 30 мар 2017, 09:40

"Heroes of the Storm - Progression 2.0"

Blizzard се биеха в гърдите, че ще направят още неща да се купуват с gold... за това и един приятел има ~150К gold в HotS.

Сега се оказва, че ще ти падат кутийки сходни с тези в Overwatch -- drop разводнен с разни глупости, за да не ти падат герои и skin-ове по-често.

А за хората с 150K gold+ -- купи си там неща с real money и си @#$ @#$ката...

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Heroes of the Storm

Мнение от Dimcho » 30 мар 2017, 16:22

Diablo изглежда по-добре в HotS отколкото в D3 :D

Изображение

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Heroes of the Storm

Мнение от tERROR » 26 апр 2017, 12:41

HOTS 2.0 (защо 2.0 като е пач 2.25 ?!?!?!) е вече наличен за игра.


Нова карта Hanamura, нови герои Genji и D.VA (в близко бъдеще), скинове, портрети банери, спрейове, войс лийни, анонсери ... :)


И нов евент с награди за HOTS и Overwatch
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Heroes of the Storm

Мнение от Noxifer » 27 апр 2017, 01:11

Противно на това, което си мислех преди, Blizzard ми дадоха доволно неща, че да мога да си закупя каквото исках в играта. Разбира се, става дума за нещо субективно и е намесена дадена доза късмет.
Споделете -- изкарахте ли си герои и skin-ове, които искахте?

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Heroes of the Storm

Мнение от Vaskes » 27 апр 2017, 10:06

Като цяло с бъндъла и суматите кутии които ми даде (над 50, които така и не разбрах защо, смисъл толкова много) успях доволно да си попълня колекцията от героите :)
HTC Vive

Както се вижда липсват ми само 20 :)

Ето и някой от по интересните (поне според мен) скинове които "грабнах" от кутийките :)
HTC Vive
HTC Vive

Този скин на Дибълз е МЕГА според мене
HTC Vive
HTC Vive
HTC Vive
HTC Vive
Ето и 2 от маунтовете които са по така, другото са разни бийстове, дето не са кой знае какво :)
HTC Vive
HTC Vive
Общо взето доволно го направиха за кежуал играчите като мене, забавно е да събираш разни глупости :)

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Heroes of the Storm

Мнение от tERROR » 27 апр 2017, 11:11

На мене от 6 легендарни скина ми хареса само 1-ния иначе като цяло от кутиите 68 скина, 7 маунта, 5 банера, 11 спрея, 1 анонсер, 51 реплики, 27 емотки и 15 портрета + 1815 шарда от повтарящи се. Паднаха се и 3 повтарящи се героя ама това е нормално при положение че нямам само Медив и Генжи вероятноста да се падне някой от двамата е незначителна :)
Това е от 4 ветеран, 45 епик и 5 лут кутии.
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Heroes of the Storm

Мнение от Noxifer » 28 апр 2017, 07:47

Vaskes написа:Като цяло с бъндъла и суматите кутии които ми даде (над 50, които така и не разбрах защо, смисъл толкова много) успях доволно да си попълня колекцията от героите :)
Дало ти е кутии, защото си играл. Едва ли не награда, че си подкрепил играта бидейки част от базата играчи. Аз съм ~500 lvl, и взех около 70 кутийки. След като си взех бъндъла, останаха само няколко герои, които нямам.
Допускам, че хора, които не са играли много, ще получат значително по-малко кутийки.

Колкото до скиновете конкретно, моя подход беше следния. Имах около 12К налично злато. С него си re-roll-вах нещата. Целта ми беше да ми падат поне по 2 скина на кутийка, без значение дали ми харесват или не. Накрая имах достатъчно валута от повтарящи се неща, че да си craft-на всичко, което исках (с изключение нa Бъчърлиската, за която събирам валута, в момента съм на 800/1600).

На фона на това, че не съм дал и една стотинка за тази игра, а имам почти всички герои и скинове, които ми се харесват, тази промоция ми се струва доста щедра... даже в моят случай конкретно, като ми дадоха толкова много неща, за мен се обезсмисля идеята да си закупя нещо от тях... даже се чудя как им се откъсна толкова от сърцето и каква е изгодата за тях, ама не ми се спекулира в момента.

Тия дни може да направя едно пано със всичко, което съм отключил, ама в момента наистина ме мързи.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

In Development: Malthael, Skins, Mounts, Sprays, and More!

Мнение от Dimcho » 03 юни 2017, 15:38

Лятото идва и в HotS


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Malthael’s Bargain

Мнение от Dimcho » 06 юни 2017, 09:54

Може да се сдобиете с ново "пони" в HotS и с нови крила в D3 (само за PC-версията) с празничното събитие, започващо от 13-ти юни - Malthael’s Bargain.

Изображение

Трябва да изиграете 15 игри с приятел, за да спечелите наградите.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

(HotS Quest) How to Beat AI in 5 Minutes

Мнение от Dimcho » 07 юни 2017, 15:42

Колега в reddit пусна интересно ръководство за начинаещи MOBA-играчи как да да спечелите по-бързо крилата:
(HotS Quest) How to Beat AI in 5 Minutes

Целта е да изиграете 15 игри в интервала 13-26 юни с приятел, ползвайки герои от Diablo-вселената (може срещу хора или срещу компютъра).

Най-бързо става, ако умишлено загубите всички игри (с отказване), както са правили някои в подобно събитие в Overwatch.

Препоръката на колегите обаче е, да не падате умишлено, а да поцъкате срещу най-лесния компютър (~5 минути на игра).

Отговори