Overwatch

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 30 май 2017, 18:09

HIPE HIPE
Изображение
Надявам се да е някакво евентче PvE
Изображение

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от bamzelot » 31 май 2017, 11:35

Ако направят expansion, който да има story mode + PvE бих си я купил с удоволствие. Пробвах я за няколко часа събота и неделя, когато беше безплатна и е супер fun, сис сигурност. Но не бих дал 60 евро за игра, която е само 90% PvP.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от thepeanut » 31 май 2017, 11:55

Играта е 60 лева в момента, а не 60 евро!

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Ludne3 » 31 май 2017, 12:22

s.jpg
s.jpg (1.03 MiB) Видяна 4718 пъти
хора купете си я с токени като ви се свидят дискотечните финикийски знаци :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: играта е 20 евро :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от thepeanut » 31 май 2017, 18:48


Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 01 юни 2017, 09:57

Нов мап на луната :)


И слухове за нов съпорт горила и Animated Short.
Изображение

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Vaskes » 03 юни 2017, 07:48

Абсолютна гавра с плейсмънта на сезон 5, вижте за какво става дума : Изображение
:headbang: :facepalm: :headbang: Предния сезон (4-ти) за 2 победи и 8 загуби ме плейсна 2300+ ......

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 03 юни 2017, 08:32

Да не си повтарям коментара от другия форум. Пишеш за мач вкарва те с някак ви малоумници правиш 4 златни медала + МВП с танк и накрая ти взема 40 ранк за загубата...
И тези хора искат да им играя ранкет ..... QM поне за златен медал ти дава повече опит нищо че играта се е провалила ти си направил всичко по силите си.
Изображение

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Vaskes » 03 юни 2017, 11:24

Въпроса не е в това колко ти взима и дава, аз лично имам наблюдения (от предния сезон) , че определено ми даваше повече при победа от колкото ми е взимало при загуба. Просто ми е супер странно как на предния сезон (4) при толкова загуби и само 2 победи ми даде 2300+ точки (не помня колко точно) при положение, че по предния бях свършил с около 2400+ дори не стигнах Platinum. Сега на (4ти) свърших с около 2025+ тъй като изгубих много игри помагайки на приятел да се плейсне, като реално преди това бях около 2400, а иначе като ранг бях стигнал Platinum по време на самия сезон. И сега началото на тоя излиза, че едва ли не играта ме наказва затова че не изгубих дори и 1 мач на плейсмънта, а във френд листата имам хора които с по 4 загуби се плейснаха Platinum. Няма да споменавам, че приятеля с който направихме снощи 10те мача му даде жалките 1880+ което е Silver....... Също така много ми е странно какво е това -0 дето ми седи на загубите, за първи път го виждам. Страшно съм разочарован като цяло. Миналия сезон видях хора които на с3 бяха свършили Platinum и с 6 победи на с4 ги пусна Diamond....... :(

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Ludne3 » 22 юни 2017, 22:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Отговори