Overwatch

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Noxifer » 10 мар 2017, 21:54

Искрено съжалявам, че за пореден път ще ви занимавам с критики, негативност и неща граничещи с конспиративна теория, но в последните няколко дни забелязах доста притеснителни неща свързани с Overwatch и в частност новия сезон.
Прецених, че ще е полезно да споделя наблюденията и спекулациите си... поне за хората, които смятат да се вътрят, като си закуят нов account.

Счупен matchmaking и Competitive mode.

Много хора, които играят играта с цел да се надпреварват на така наречения competitive mode се оплакаха, че докато по време на предишни сезони са играли... да кажем в Diamond лигата и са изкарали примерно 50, 100, 200+ игри в тази лига на поне 50% win/loss ratio (което за всеки наясно с начина, по който работи Elo MMR трябва да е достатъчна индикация, че тези хора заслужават да са в дадената лига, след като след толкова много игри не са отпаднали), че за да им е честит новият сезон, играта ги класива в Gold, което е над 1000 точки рейтинг под Diamond.

Веднъж сложени в златната лига, тези хора имат затруднения да се върнат в лигите, в които са доказали, че принадлежат в предишните сезони, защото играта им слага хора в отбора, които отявлено не са на тяхното ниво на игра, а далеч по-ниско (демек noob-oве).

Хора, които не им се занимава да се мъчат да достигнат лигата, в която принадлежат си закупуват нови копия на играта и установяват, че могат да се върнат с лекота до лигата, в която са били преди, но когато се опитат да направят същото на стария си account продължават да се сблъскват с затруднения.
Това е пълна подигравка...

За хората, които не са наясно как работи Ело ММR системата ще дам прост пример. Ако имаш футболен отбор и един ден принадлежиш в А футболна груба, а на другия ден ти кажат, че отбора ти принадлежи направо за В (бъгарско в, дек не една група по-надолу, а цели две), това би бил пълен абсурд.

За хората, които си имат от малко, от малко на идея как работи системата и са се сблъсквали с нея в други игри ще кажа, че когато играех WoW през 2009та година рейтингът ми гравитираше около 2,3К и това, да падна с 500 или дори 1000 точки по-надолу беше абсолютно невъзможно.
.
.
Защо според мен се случва това?
Ами aчността на Blizzard. Искат своеобразна месечна такса!


B рамките на тези 10 месеца, от които излезна играта, аз изкарах бая skin-ове в тази игра (буквано всички, които исках), като не се напъвам особено... даже бих казал, че играя доста рядко. Account-а ми е lvl ~250 (това ниво е нещо като парагон, само дето не дава статове. За всяко ниво получаваш една кутийка), което е доста слабо в сравнение с тези на други хора, които... де да знам, имам чувството, че играят non-stop. Даже не бих се учудил да има и ботове за тази игра...

След като кутийките, от които падат различните skin-ове за героите, са единственият начин, по който можеш да подкрепиш играта финансово след първоначалното закупуване на копие (което струва или $40 или $60) и доста хора вече имат това, което искат... допускам, че продажбите на тези кутийки значително са намалели.
Blizzard се опитаха да разводнят drop-a на тези кутийки, като пуснат всевъзможни спрейове (от които никой с акъла си не се касае), но това беше малко "след дъжд качулка".

Спекулирам, че от алчност прецакват account-ите на хората. Хората в отчаянието си си закупуват нови бройки... само и само за да докажат на себе си, на приятели и на съфорумници, че системата е счупена, а те не са загубили умението си в седмицата почивка м/ду сезоните... и за всеки отчаян играч, Blizzard получават поне $40...

Даже, ако се сметне времетраенето на един сезон и цената на играта излиза, че ако си закупува човек нова бройка на играта за всеки нов сезон, цената излиза почти същата като това да плаща месечна такса за WoW... пък ако се излъже човека да си закупи кутийки в опит да си върне част от skin-овете -- още по-добре за Blizzard.

Какво чета и гледам тия дни

Overwatch 2 May Be Closer Than You Think
http://www.gameinformer.com/b/features/ ... piece.aspx

Is Another Overwatch On the Horizon?
https://www.youtube.com/watch?v=ZMeKE0BmIrA

Каква е моята интерпретация? Подобни статии и видеа са своеобразно опипване на почвата... а именно:

Каква ще е реакцията на хората и дали ще намерят за приемливо, ако играта стане помия като Assassin's Creed или Call of Duty, които излизат всяка година (или през една) и изключително много ми напомнят сапунени опери...

Също така ми направиха силно впечатление няколко неща споменати от подлогата Force... а именно неща, които поне аз лично окачествявам като опит за натрапване на чувство за вина... че видите ли играта с 10тина map-a на кръст нямала subscription fee (демек месечна такса)... как би могло да се оправдае наличие на такава месечна такса така и не става ясно, при все, че аз shooter с месечна такса не съм виждал през живота си...

Също така опит за натрапване на чувство за вина, че видите ли Blizzard били толкова добри, че ни дали счупения competitive mode безплатно... нищо, че го обещаха още преди играта да излезне...
Да се чуди човек, дали не са си правили сметките да прекарат играчите като с PvP Arenas от Diablo III, aма такива от доброта и щедрост взели, че дали това, което обещали и едва ли не се вътрили миличките...

Та такива ми ти работи...

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 11 мар 2017, 01:43

Ами то на Близард мач мейкинга им не струва на всичките им игри. И се чудя как хората се мъчат да играят ранкет въобще. Предния сезон на Оверлоча беше изключително малоумно направен и съм виждал хора да смъкват 2000 ранк и на другия ден да си го вдигат пак се едно предния ден изведнъж са станали нубове... Тоя е трагедия от всякъде почна се още от квалификациите 6 победи и 4 загуби - 200 ранк от предния сезон а някой хора с 3 победи равен и 6 загуби и с по нисък рейт от мен ги пусна с 100 над мене ... Да оставим факта че всичките 10 игри ранга на противника беше с +100 над нашия ранг. И в 3 от игрите имахме човек 20 лвл в отбора а те по 600+++ левъла играчи. Хубавото е че аз ранкета го играя за кеф не се впрягм ама хич.
Иначе е доста интересно това дето си го писал и до сега си мислех че просто са малоумници дето го правят мач мейкинга ама сега така като си писал може и да го правят нарочно.
Ако имаш футболен отбор и един ден принадлежиш в А футболна груба, а на другия ден ти кажат, че отбора ти принадлежи направо за В (бъгарско в, дек не една група по-надолу, а цели две), това би бил пълен абсурд.
П.П. Само да вметна че това се случи вече в България миналата година с CSKA :)
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Noxifer » 11 мар 2017, 11:10

tERROR написа:Ами то на Близард мач мейкинга им не струва на всичките им игри.
В WoW поне по времето на TBC, WotLK и Cata си беше добре.
Там лесно можех да проследя как реално ставам по-добър.


Започнах да играя по времето на сезон 3 (който до ден днешен хората го вазхваляват като най-балансирания сезон, независимо, че имаше един, два много нагли compa).
TBC играх арена за оръжията. Направих един отбор, колкото да науча какво мога да очаквам от комбинациите срещу мене. Тествах си там тактики. След това направих нов отбор и се оказа, че с наученото съм достатъчно добър да взема 1850... за така наречените Vengeful weapon-и. Не съм се напъвал за повече.

Дойде WotLK, много се запалих по PvE-то, но поиграх арена в началото и установих, че мога да достигна 2К (за shoulder-и или там каквото беше).
Сървъра обаче ми беше доста беден от гледна точка на хора. Хората взимаха гладиатор за 2.3К. Мене не ми се състезаваше толкова.
По късно... сезон 7 или 8 хората почнаха да говорят, че Cyclone Battlegroup-ата и в частност сървъра Stormscale са най-добрите. Там са най-добрите играчи и какво ли още не. Хора от friend list-aта ми почнаха да ми говорят някакви глупости... че никога не бих могъл да мина 1,7К на Stormscale.
Трансферирах се и стигнах 2,3К и на 2v2 и на 3v3. За 2.3К се взимаше някакъв tabard козметичен... и пак не съм се напъвал за повече. MMR-a ми беше над 2,4К (и да, можеше да видиш MMR-a си).
Pro-тата играеха на около 2,7 - 2,8K и като играта ми е давала шанс да играя срещу тях съм ги смазвал и съм им взимал по 20 и нещо точки.
Играех си за кеф... и то с build, който дори не би трябвало да работи:
Rogue Subtlety Sword, без Ambush или Backstab по време, по което хората играеха Mutilate Envenom.
И до ден днешен като се случи да играя на private server-и на WotLK, хора ме разпознават и ме поздравяват.

Ето, ако някой ми се занимава да гледа постижения, статистики и т.н.:
http://eu.battle.net/wow/en/character/s ... tic#21:152

Никога не е имало моменти, в които рейтингът ми да падне с 500+ точки, които евентуално да трябва да наваксвам.
.
.
Проблемите започнаха с Heroes of the Storm

Ключова разлика м/ду WoW Arenas и Heroes of the Storm е, че не играеш с пълна група. Съответно играта не се стреми само да ти намери опоненти, но и съотборници.
Проблема с малоумната система е, че играта се опитва да сглоби два отбора, които са на сходно ниво на умение, но това е само привидно.
Математически това се изразява в това, че двата отбора имат сходен средно аритметичен ММR... демек събират общия MMR и го делят на бройката съотборници.
Проблемът с това е, че единия отобор може да има хора на доста сходно умение, а другият отбор има няколко души на сходно ниво, един малко-по добър играч и един значително по-зле, който е там да компенсира за по-добрия играч.
Гарантирам ти, че 99,(9)% от случаите отбора, в който индивидите са на сходно умение ще победи, а отбора с един по-добър играч и един по-смотан ще загуби, защото игрите на Blizzard са такива, че добрият играч просто не може да компенсира достатъчно за смотаняка в отбора.

Същата тази малоумна система беше сложена в Overwatch.
tERROR написа:И се чудя как хората се мъчат да играят ранкет въобще. Предния сезон на Оверлоча беше изключително малоумно направен и съм виждал хора да смъкват 2000 ранк и на другия ден да си го вдигат пак се едно предния ден изведнъж са станали нубове... Тоя е трагедия от всякъде почна се още от квалификациите 6 победи и 4 загуби - 200 ранк от предния сезон а някой хора с 3 победи равен и 6 загуби и с по нисък рейт от мен ги пусна с 100 над мене ... Да оставим факта че всичките 10 игри ранга на противника беше с +100 над нашия ранг. И в 3 от игрите имахме човек 20 лвл в отбора а те по 600+++ левъла играчи.
Квалификациите са подигравка. От числата, които хора ми споделиха на форума останових, че реално трябва да биеш 10/10 игри само, за да започнеш на същия рейтинг, на който си бил на края на предишния сезон. Това просто няма как да стане, като играта ти слага noob-ове в отбора... а не всеки може да си позволи да има 5 приятели за всяка сесия.

Oтделно самият Скот Мърсър явно е много слабоумен човек. Не го казвам от злоба, а просто защото е такъв.
Той сам каза, че изкуствено занижили рейтинга на хората, за да имали "позитивни впечатления в началото на сезона, като наваксват този рейтинг". Главата на този човек не може да разбере простичката концепция, че ако... да кажем златната лига се състои от два отбора (12 човека... давам доста хиперболизиран пример), само половината от тези с заниженият рейтинг на ниво сребро могат да успеят да се върнат в злато веднага (защото в крайна сметка на края на играта само единият отбор може да победи), а другата половина са обречени на ходене по мъките.. да играят със сребро и да се опитват да наваксат точките до злато бавно, бавно (защото като имаш MMR на ниво злато, а играеш срещу хора от сребро ще печелиш по-малко точки при победа, а ще губиш повече при загуба).. За половината от играчите ще има "positive experience", за дригите -- не.

Също, впечатлението с което ме оставя Мърсър е, че отказва да си признае, че системата е крива. Според него обяснението защо рейтинга подскача нагоре, надолу с ~500 или дори 1000+ е, че... дръжте се да не паднете, хората не можели да играят еднакво всеки ден... и едва ли не били жертви на обстоятелства... скачали котки на клавиатурите им, и за това видите ли падали игрите.
Как не се намираха котки да се намесват непрекъснато по време на WoW Арените така и не става ясно...

Той е склонен да отговаря на въпроси зададени единствено и само от хора, които никога през живота си не са играли игри, в които се използва Elo based ММR, и съответно си нямат и представа за какво говорят.
А когато го пита човек като мен с опит... мълчи като мишка. Ето въпросите ми към него, ако ти е интересно да ги изчетеш:
https://us.battle.net/forums/en/overwat ... 5#post-293
https://us.battle.net/forums/en/overwat ... 5#post-295
tERROR написа:Иначе е доста интересно това дето си го писал и до сега си мислех че просто са малоумници дето го правят мач мейкинга ама сега така като си писал може и да го правят нарочно.
Откровено казано не бих се очудил. Явно става дума за някаква злоба... че играчи дето са голямо ниво не си купуват кутийки... и играчите като цяло не плащат месечна такса за shooter с 10тина карти на кръст...
Последна промяна от Noxifer на 11 мар 2017, 19:15, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 11 мар 2017, 13:01

А да WoW арените си бяха добре навремето ама аз pvp там не съм играл от WotLK насам и не знам как е в момента. Ама в BG се намираше винаги някой идиот който да оплеска нещата :)

Колкото за Overwatch-а предния сезон бях влязал в наяква дупка и пропадах се по надолу. Сезон 2 го приключих с 2500 рейт след което на сезон 3 квалификациите бяха провал и ме пусна 1900 и след с 60% успеваемост на мачовете паднах на 1500 пускаше ме с хора които виждат играта за първи път. Тоя сезон го почнах от 1400 вече съм 1600 :) Не съм си купувал кутии аз никога и не мисля да го правя пускам си всяка седмица аркадите да обирам от там кутиите и от нивото каквото съм взел скиновете дето ме кефят си ги имам повечето.

Ето една снимка от мач мейкинга тоя сезон дето ми го прилага играта :) В тая игра напук на всичко бихме :)
ScreenShot_17-03-04_17-15-56-000.jpg
ScreenShot_17-03-04_17-15-56-000.jpg (257.58 KиБ) Видяна 4613 пъти
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Noxifer » 11 мар 2017, 15:21

tERROR написа:А да WoW арените си бяха добре навремето ама аз pvp там не съм играл от WotLK насам и не знам как е в момента.
След WotLK не ти и трябва да си играл арена. Ще ти го обясня така:

В началото на Catalysm (kъсна 2010та,ако не се лъжа) имаше много голям аbuse. Aко видиш, че пелечиш в арената, оставаш си до край. Ако видиш, че ще загубиш -- излизаш от играта и не губиш (не помня рейтинг ли беше или MMR, ма няма и значение).
С този abuse хора, които ама никога през живота си не са били 1,8 станаха на по 2,2К+.
Проблемът е, че дори и да не злоупотребяваш самият ти, ти пак печелиш от това явление, щото като набиеш смотаняк, който е на 2,4К рейтинг с 2,8К ММР, ти пак взимаш лудите точки дори и да не искаш.

Логичен би бил въпроса дали от Blizzard направиха някакви rollback-ове. Не, нищичко не посмяха да направят.
Аз тогава спрях с WoW-a. Просто качеството на играчите стана ужасно.
Noxifer написа: В WoW поне по времето на TBC, WotLK и Cata си беше добре.
Noxifer написа:В началото на Catalysm (kъсна 2010та,ако не се лъжа) имаше много голям аbuse.
И само да вметна едно разяснение. Двата цитата горе са привидно противоречие.
Аз твърдя, че самата MMR система си беше добре сама по себе си. Просто в началото на Cata заради злоупотребата хората успяха да направят своеобразна инфлация на рейтинга и noob-oве да се качат на висок рейтинг. Ако Blizzard бяха направили rollback нямаше да има ама абсолютно никакъв проблем.

Имам един приятел, който по това време беше известен като Таофик, Worst Rogue EU. Никой преди този аbuse не искаше да играе с него... и с основания.
След аbuse-a вече му пишеше на achievement-a, че е бил над 2,2К. Хора го канят в отбори, играят с него 2-3 игри, виждат го, че за нищо не става и земи тоя kick.
Почна да плаща за смяна на името на героя (щото за какво му е да се научи да играе играта като хората, като може да се опитва да тарикатее). Хората, като го викнат на скайп почнаха да го познават само по гласа, да го kick-ват и да спамят после в /trade "Не играйте с тоя, той е Таофик: Worst Rogue EU!"...

По времето на Warlords същия този мой приятел стигнал някак си 2,7К. Кой знае на кого е плащал да го boost-ва или да му играе account-a.

С стария ми arena partner се върнахме да тестваме малко Legion, aко не за друго да се порадваме на DH-тата.
Помолих го да поиграе там 10-15 игри с Таофик, да си каже мнението. Аз слушах игрите на скайп.

Нямаше ама нито една игра, в която Таофик не го надиграха по някакъв смешен начин. Спечелените игри, моя arena partner ги би 1v2. Таофик накрая реве, че rogue-a му бил слаб. Май 12 от 15 игри имаше еnemy rogue-ове, които всеки път го надиграваха него...
2,7K rated играч всеки път някой със същия клас като неговия да го outplay-ва, той ми реве за class balance.

Колкото до самия rogue, аз на края на Warlords (щото по време на Legion нямаше flying mount-ове) убивах хората във вуздуха докато си летят на някъде (я по посока Black Temple за да се опитват да изкарат warglaive-овете, я по посока Tempest Keep да се опитват да изкарат феникса)... с ambush spam macro и с тринкета от Hellfire цитаделата, къде даваше ambush damage.
Даже гледах да правя така, че телата им да падат на места, които да не могат да си ги достигнат, да трябва да се съживят на spirit healer-a и да тябва да платят към ~500 злато, за да си поправят предметите (инфлация, кво да правиш).
Toлкова е слаб миличкият rogue (героя, с който най-много съм играл и имам сигурно 500+ дена game time)...
tERROR написа:Колкото за Overwatch-а предния сезон бях влязал в наяква дупка и пропадах се по надолу. Сезон 2 го приключих с 2500 рейт след което на сезон 3 квалификациите бяха провал и ме пусна 1900 и след с 60% успеваемост на мачовете паднах на 1500 пускаше ме с хора които виждат играта за първи път. Тоя сезон го почнах от 1400 вече съм 1600 :)
Аз сезон 1 и 2 пропуснах, защото ми се играеше лечител, а тогава лечителите взимаха много малко рейтинг... нз и аз защо. Казах си "по-натам, като пооправят играта".

Идва сезон 3 и почвам да играя от малко от малко, да видя как играят хората... от обща култура. Стигам 1998. Пускам и играя 3-4 минути в игра, която щах да бия със сигурност. Играта ме метна и ме наказа с -50. Uninstall!

Почва сезон 4. По време на квалификациите ми пуска най-смешните животни и хора на планетата... дето са уж на сходно умение с мойто. Играта явно беше решила да ме убиди. 2/1/7.
Пуска ме на 1,5К и си викам "ОК, с такива квалификации даже може би и по-надолу трябваше да ме пусне. Ще си поиграя до Gold по нормалния начин".
Стигам злато сравнително бързо. Може би MMR-a ми е бил доста над този рейтинг.
Викам си "Айде, сега ще се играе с малко по-нормални, че ми писна от олиговрени къде се разхождат и нищо не правят, а аз държа всички медали".
К*рац! Хората от златото по-зле от тези в сребърната лига! Падам от 2К на 1,4К... после се качвам до 1,8 и пак се почва с олигофрените.
Опонентите... да кажеш, че ни надиграват нещо, че правят нещо интересно и умело... не. Просто нашите или отказват да съберат адекватен комп, или каквато и роля да изберат нищо не правят и аз взимам повечето медали, PotG и падам.

Днеска влезнах да падна два мача най-умишлено, просто да видя реакцията на хората. От 5 съотборници, само един се оплака, че troll-вам, а другите 4 и те нарочно troll-ваха и си мълчаха. Един път играта взе, че събра 5 съотборника със сходна цел в играта -- да загубят умишлено :Р

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Noxifer » 13 мар 2017, 05:26

Eто малко food for thought за Overwatch и безкрайната простотия на Мърсър. Колкото повече чета за системата, толкова повече се чудя от къде го намериха тоя...

1. retard factor #1
освен рейтингите на двата отбора, имало и друг фактор, така наречения "predicted chance of winning".
Ако играта е правена от нормални хора, такъв фактор не ти трябва, защото се приема, че отбора с по-голям рейтинг е този, който реално има по-голям шанс са победа. Съответно, ако по-слабият отбор спечели би трябвало да вземе повече точки...
За съжаление, защото играта е правена от олигофрени, от това, което разбрах играта може да "предвиди", че underdog отбора (този с по-малко рейтинг) ще бие, и за това ги награждава с по-малко рейтинг, отколкото би трябвало... което е RETAAARDED BEYOND BELIEF!!!

2. retard factor #2 -- matchmaker's confidence
Теорията ми, че от streak-ове ММR-a се повлиява прекалено много е правилна. Като вземеш, че биеш много игри по ред, играта става "less certain", че ти си за там където си и почва да те пре*бва (което се изразява под формата на retard–и в отобора).

заради тези неща, играта те поощрява да throw-ваш... и после се изненадах оня ден как цял отбор беше решил да падне...

ето и източника:
https://us.battle.net/forums/en/overwat ... =1#post-13
Последна промяна от Noxifer на 13 мар 2017, 12:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 13 мар 2017, 10:16

Хах "predicted chance of winning" че за какво играем въобще направо да ми взема/дава рейта :)
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от Noxifer » 13 мар 2017, 12:48

tERROR написа:Хах "predicted chance of winning" че за какво играем въобще направо да ми взема/дава рейта :)
Много глупава работа.. Примерно enemy отбора е с 100 над вас, но са 6 случайни. Понеже ти си си пуснал с някой приятел, играта прехвърля на вас по-голямата вероятност да победите... съответно ако биете няма да вземете толко точки, а ако загубите -- ще ви вземе повече...
Щото решава, че непременно сте на скайп и се координирате... Ами ако не сте?
Ами ако целия друг отбор е на battle.net chat-a?
Пълна измишльотина. И така се получава "богатите стават по-богати, бедните -- по-бедни"...

Пак казвам:
Колкото повече чета за тая глупост, толкова повече се изумявам на идиотиите. Що се не гръмне тоя олигофрен Мърсър? Да фане да направи едно Еlo като хората, без да си измисля и добавя някакви глупости от него си.
И ако искам да зная тези неща -- трябва да се ровя в някоя си там забутана тема на форума.

Posted by Scott Mercer
Публикувано от Blizzard:The best way to increase your SR is still to play together and win as a team!
Превод:
Системата ни е скапана и ще ви слагаме олигофрени в отбора. Не очакваме да се подобри.
Играйте си с full premade (ако въобще познавате 5 други човека, които са си купили тъпунгерската ни игра), за да не си късате нервите.

Сериозно обмислям да направя канал на youtube, на който да показвам олигофренията на хората, които уж се предполага, че са на сходно умение на моето.

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 14 мар 2017, 09:18

Noxifer написа: Posted by Scott Mercer
Публикувано от Blizzard:The best way to increase your SR is still to play together and win as a team!
Превод:
Системата ни е скапана и ще ви слагаме олигофрени в отбора. Не очакваме да се подобри.
Играйте си с full premade (ако въобще познавате 5 други човека, които са си купили тъпунгерската ни игра), за да не си късате нервите.

Сериозно обмислям да направя канал на youtube, на който да показвам олигофренията на хората, които уж се предполага, че са на сходно умение на моето.
Точно така играхме 2 ри сезон с едни пичове бяхме дигнали 2600 но в трети сезон сложиха ограничение че трябва да сте в диапазон от 1000 рейт да пишете заедно а те играеха повече от мене и бяха дръпнали много а аз си провалих квалификациите и от тогава заедно не сме играли а се правят и на важни и QM не играели вече :)
Изображение

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Overwatch

Мнение от tERROR » 07 апр 2017, 09:19

Нов евент,


комикс - UPRISING

И разяснения от Райкър :)

Изображение

Отговори