World of Warcraft

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

World of Warcraft

Мнение от olfilthy » 30 юли 2015, 07:52

Е, няма да видим обявен нов ескпанжън за Диабло на Геймском, но поне хората фенове на WoW ще видят техния.

Тез WoW експанжъни почнаха да растат кат гъби всяка година.
Ако не друго, поне вече знаем със сигурност, че ние ще сме щастливците на Близкон, което за мен е по-добре, защото там е по-голямото събитие, и това означава, че ще обърнат доста внимание на Диабло.
Изображение

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от olfilthy » 05 авг 2015, 08:31

World of Warcraft с най-нисък брой събскрайбъри от началото на ванилата през 2005 год. ! Доста очаквано според хората, които притежават WOD експанжъна, а според някои WoW никога вече няма да бъде същата игра и Близард трябва да пренасочат усилията и ресурсите си към ново ИП. Реалността обаче е, че повече разработчици от всякога работят по новият експанжън, а тук идва и ролята на филма, която има за цел да покаже историята на този свят за да привлече нови играчи. Ще видим на къде ще тръгнат нещата, но според редовните събове на играта, този експнажън е последната надежда.

Ето извадена снимка от графиката

Изображение


А на Този адрес може да си "поиграете" с интерактивната версия.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от Dimcho » 20 апр 2016, 16:19

Понеже един от разработчиците на Diablo III (John Yang) вече помага за новото разширение на WoW - Legion, ето и малко остарелият синематичен трейлър:


Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от Noxifer » 20 апр 2016, 18:43

началото на ванилата през 2005 год.
Sorry, че съм малко дребнав. Играта излезе още 2004та, ноември месец в Америка. В Европа излезе 2005та. Дори на графиката можеш да видиш, че започва от преди 2005та :Р

По темата:
Наскоро имах възможността да видя alfata на Legion. Буквално ме заболя главата.
Rogue class-a е обърнат надолу с главата. Много умения, от които има полза и можеш да надиграеш опонента, като ги използваш по-добре от него... ги няма! Изтрити са! Заменени са с тотални глупости.
Demon Hunter-a е тотална глупост и ще унищожи и малкото PvP баланс, който е останал.

Нз до колко сте запознати с играта и доколко ви интересува, за това нз дали има смисъл да обяснявам в детайли.
На кратко, през годините хората се чудеха коя игра ще "убие" WoW. Аз ви казвам, че WoW ще се самоубие :Р
Каквото си направиш сам, никой друг не може да ти го направи...

Самия факт, че Jay "F that loser!" Wilson работи над Legion ме караше да се чувствам притеснен, но след като видях алфата, разочарованието ми беше много по голямо от това, което изпитах на release-a на Diablo III Vanilla през 2012та...
един от разработчиците на Diablo III (John Yang) вече помага за новото разширение на WoW - Legion
Той две години не може да внесе малко баланс в Diablo и сега втори сезон поред ще трябва да търпим 3xSupport 1xDPS, Energy twister счупена мета, която кара играта да се чувства ни като Diablo, ни като WoW, ни като нищо свястно, са па WoW щал да оправя...

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от tERROR » 20 апр 2016, 20:27

Балнс Друида всеки нов експанд е с различна механика остави че някои умения и таланти се променят все едно играеш с нов клас. Според мен точно така трябва да е да има някакво развитие да не ти доскучава еднообразието от един клас герой. Все едно играеш нова игра. Даже мисля да си платя 1 месец като за първи път с излизането на легиона.
Изображение

Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от Noxifer » 21 апр 2016, 00:59

tERROR написа:Балнс Друида всеки нов експанд е с различна механика остави че някои умения и таланти се променят все едно играеш с нов клас. Според мен точно така трябва да е да има някакво развитие да не ти доскучава еднообразието от един клас герой. Все едно играеш нова игра. Даже мисля да си платя 1 месец като за първи път с излизането на легиона.
Бате, в WoW няма развитие. Такъв термин за тази игра е неприложим. От края на WotLK насам има само деградация (във всичките аспекти на играта). Te числата си говорят сами по себе си. Форума обаче е за Diablo, за това не ми се пише цял научен труд какво и как са осирали през годините.
При наличие на 11-12, а сега май и 13ти клас, не ми трябва да променят коренно героите. Ако ми дотъпее един герой, ще си ролна друг, ма не искам да ми пре**ват main-a.

To развалянето на Rogue-a почна още през Катоклизма и особено Mists of Л**нария, за това в началото на Warlords си roll-нах Hunter (класа за умствено изостанали) и си изкарах кефа, като направих половин милион злато от фармене на един mount. Попрeбих хората и ми писна доста бързо. Причините защо прекратих Warlords са доста сложни за да ги обобщя, но като цяло се навъдиха бая hacker-чета (нещо, което не случваше в предишните еxpansion-и) и не ми се дават пари за игра с хакери:
https://www.youtube.com/watch?v=DCErU5l ... u.be&t=166

В някой игри (като DC Universe) са ми забавни хакерите, но не и в WoW. Предпочитам дори счупеното Diablo пред WoW.

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от tERROR » 12 май 2016, 08:40



По интересните неща от стрийма:
Бетата започва в 0:00 (наше време) часа в Петък. Ще се опитат да направят стрес тест така че ще има доста поканени за нея. Ще се почва от столиците на фракциите след което ще се минава към Счупените острови.
Правят мистичните дънжени като GR в Диабло ще са с ключ ключа ще вдига или сваля нивото си всяка седмица в зависимост за какво време си го минал. Като ще има различни афекси всяка седмица които на по големи нива на ключа ще стават все по мощни.
Дневните куестове няма да се губят ако не се влезне за деня а ще се натрупват за няколко дни.
Правят качването на нива по трудно ще отнема около 3 секунди за да се убие муб в ниските нива и ще се покачва нагоре.
Имало 3-4 страхотни синематика готови ама нямало да бъдат пускани до официалното излизане на играта.
Трансмоговете на предметите вече ще се учат като в Диабло и няма да има нужда да пазим предметите чиито трансмог искаме в банката.

Това ми направи впечатление на мене като ги слушах.
Пожелавам успех с спечелването на бета достъп на всички :)
Изображение

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от Dimcho » 30 авг 2016, 10:26

Изображение

WoW: Legion пристигна!

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от tERROR » 30 авг 2016, 17:31

Изображение

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: World of Warcraft

Мнение от tERROR » 05 ное 2016, 18:54

Голям пач се очаква и за WoW.
Изображение

Отговори