Сборна тема за игри

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от tERROR » 01 мар 2017, 09:37

Изображение

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от bamzelot » 04 май 2017, 13:43



Поне за мен голям хайп :D

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от olfilthy » 04 май 2017, 15:29

bamzelot написа:
Поне за мен голям хайп :D
Ей сега точно пуснаха страшна промоция по случай обявяването на 3-ката.

Link

2-те игри за 40лв. Аз все още не съм играл тази поредица, но от това което знам е класика, така че ще ги изиграя близките дни. :)

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от bamzelot » 04 май 2017, 16:39

olfilthy написа:
bamzelot написа:
Поне за мен голям хайп :D
Ей сега точно пуснаха страшна промоция по случай обявяването на 3-ката.

Link

2-те игри за 40лв. Аз все още не съм играл тази поредица, но от това което знам е класика, така че ще ги изиграя близките дни. :)
Първата част поне според мен е супер добра и яко оплюта от GameSpot,
Втората беше ненужно дълга и доста скучна, но възхвалявана от GameSpot като доста по-добра (мръсни продажници!!!)
за третата се надявах да може да играеш и с четиримата, но и на това съм доволен :D

Потребителски аватар
Dex
Ветеран
Ветеран
Мнения: 156
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от Dex » 04 май 2017, 16:44

За PC двете игри в момента са 10 евро ;)

Darksiders Franchise Pack

Което се случва за пореден път, без дори да има някакъв специален sale в момента.

00000000000000-------------------00000000000000000

Аз първата я играх известно време (26 часа според steam-a) и не помня защо спрях да я играя. Не помня минах ли я, какво стана. Втората я играх за кратко и я зарязах. Третата изглежда интересно :) Ще трябва да намеря време да видя пак предните две части да си припомня за какво ставаше дума.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от olfilthy » 05 май 2017, 09:30

На мен ми излиза друга цена.

Изображение

Потребителски аватар
Dex
Ветеран
Ветеран
Мнения: 156
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от Dex » 05 май 2017, 14:44

Да, защото промоцията свърши вчера :) Днес вече си е на нормалната цена. Няколко дни беше намалена. Под "специален sale" имах предвид - че не е Winter, Summer, Spring, etc а просто конкретната игра беше намалена.

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от tERROR » 10 май 2017, 21:26

Изглежда следващата Assassin’s Creed ще носи името Origins и ще е ориентирана много назад от същинските събития в поредицата – чак по времето на Древен Египет.

Изображение

Тази седмица някакъв мистериозен потребител сподели във форум на Reddit изображение на „вашия първи поглед върху Assassin’s Creed: Origins.

Още през януари 2016 Ubisoft сподели, че ще си даде година почивка за Assassin’s Creed серията, като следващата игра с кодово име Empire ще се появи през 2017. Засега е решено заглавието да е Origins и да се завърнат морските битки от Black Flag. Освен това играта ще излезе за PlayStation 4, Xbox One и РС.

Източник




Изображение
Компанията Electronic Arts заедно със студиото Ghost Games официално анонсира следваща част от Need for Speed. Според разработчиците, противостоянието на състезателите и полицаите в Need for Speed 2017 ще придобие невиждан по-рано в серията мащаб. Известно е, че ченгетата ще се появяват с големи автомобили, сблъсъкът с които трябва да се избягва по всички възможни начини.

Също така, според слуховете, ни очаква смяна на деня и нощта, а разработчиците обещават още състезания върху асфалт и земя, дрифтове, а също се очаква и появата на каньони.

Предоставената тийзър-картина в топли цветове показва автомобила Nissan 350Z, а първият тийзър-трейлър ще бъде показан на 2 юни. И разбира се, необходимо е по време на игра да бъдете постоянно свързани към мрежата!!!

Източник
Изображение

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от tERROR » 17 май 2017, 23:03

SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE вече си има официална дата на излизане 17 октомври.


Освен това Убисофт обявиха и продължение на The Crew, Far Cry официално потвърдиха Assin Ceed-а.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от olfilthy » 18 май 2017, 00:19

Мерси за инфото! :)

Отговори