Сборна тема за игри

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от Монаха » 19 окт 2016, 12:31

С байчо olfilthy явно скоро ще подпукаме Destiny.....много ми е мерак, защото баш такава игра/жанр никога не съм играл, и ми е много интересно :D

Изображение

Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от tERROR » 16 ное 2016, 08:56


Някъде към 8:47 правят препратка към Диабло :)
"Nobody is got that far. This is like a secret cow level."
Изображение

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от Монаха » 23 ное 2016, 11:19

Това са 2-те игри, дето в момента ги очаквам най-много.

The Last Guardian излиза на 12-ти декември, и очаквам нещо изключително трогващо.
Horizon-а е на 1-ви март 2017 и ще си почакам.




Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от olfilthy » 23 ное 2016, 11:30

Гардиъна, ще почакам да видя отзиви. Имам опасения, че са претупали нещата, защото вече ги хваща срам, че играта не е пусната.

Това беше най-чаканата игра още от миналото поколение, надявам се да се окаже наистина добра.

А Хорайзъна, ще е нещо велико...особено на ПС4 Про - все пак това ще е първата игра, която ще се възползва напълно от хардуера във всеки режим (1080, 4К, 60 фпс).

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от Монаха » 02 дек 2016, 08:37

Леле тая игра


Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от olfilthy » 02 дек 2016, 12:12

Нов трейлър от Хидео Коджима за Death Stranding.

Аз се изумявам с всеки трейлър този на какво е способен и каква мозъчна пръдня ще изкара!!


Потребителски аватар
Noxifer
Форумен маниак
Форумен маниак
Мнения: 218
Клас: Ловец на демони
Помощник: Разбойник
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от Noxifer » 03 дек 2016, 23:47

Искам да спомена няколко игри, които според мен заслужават вниманието Ви:

Victor Vran
Игра правена от наши сънародници. Може би първото истинско action RPG, което реално добавя усещанe за екшън в жанра на така наречените аRPG-та (под които често се имат предвид Diablo клонинги, в които аз екшън елементи до сега не съм виждал).
Много приятна атмосфера и музика. Дори не съм пробвал още играта в група, но според мен тази игра си заслужава да се изиграе дори само за възможността да се насладите на играта с чука и с рапирата. Много приятен gameplay.

Grim Dawn
Всичко, което Diablo III не е -- Grim Dawn e.
Има възможност за игра offline.
Има възможност да си държите save-овете на собствения компютър, а не на steam cloud-a, и съответно да размножавате предмети за приятели (ако искат да се възползват от такава помощ) по същият начин, по който можеше да се прави с герои в DII, които не бяха на "closed" Battle.net.
Има адекватна skill system-а с точки и възможност за много работещи build-ове. Системата позволява да се комбинират два от наличните герои, което позволява за още повече комбинации.
Има фотореалистична графика (до този момент най-добрата в жанра), а не cartoony, като тази на DIII.
Има интересни предмети, които позволяват за разнообразни комбинации.
Играта е правена за феновете на Diablo 1 и 2, a не като DIII, което е правено от хора отявлено незапознати с предишните игри от поредицата и жанра като цяло.

Battlerite
Тази игра е общо взето продължение, или по-скоро обновление на играта Bloodline Champions. Сериозна PvP игра.
Аз в рамките на своя живот игра, която изисква повече умение от това в BLC не съм виждал. Има много голяма разлика м/ду нивото на умение на различни играчи, което я прави много интересна и приятна за игра.
Това, което изключително много ми харесва е, че когато загубя игра, много лесно мога да проследя каква е причината. Грешки (мои действия или бездействия), които аз съм допуснал, с което съм позволил да бъда надигран (за разлика от noob-ифицираните игри на Blizzard, в които възможностите за реално надиграване са сведени до минимум и често причината да победиш или да загубиш е баланса на героите/класовете, или по-скоро липсата на такъв баланс... до степен, че крайният резултат 99% от случаите може да се предвиди преди играта реално да е започнала).

-за хората, които са огорчени от факта, че Blizzard измамиха играчите на Diablo и не доставиха обещаните и рекламирани от тях PvP-арени;
-за хора, на които им е писнало от малоумни MOBA-и с закърнял gameplay, малко работещи герои (обикновено тези, които са излезнали сравнително скоро, резултат от меркантилността на разработчиците, които жертват баланса в играта за сметка на финансова изгода) и малко възможност за изява и надиграване;
-за хора, които им липсва времето в WoW (ТBC и WotLK), когато арените там (независимо, че не бяха перфектни и имаха своите проблеми) не бяха тотален боклук като тези в по-скорошните expansion-и.

Battlerite е точно играта за Вас!

Stavrev
Нов потребител
Нов потребител
Мнения: 1

Re: Сборна тема за игри

Мнение от Stavrev » 04 дек 2016, 00:23

Кучетата ни изненадаха на Playstation Experience.

https://www.youtube.com/watch?v=W2Wnvvj ... ture=share

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сборна тема за игри

Мнение от olfilthy » 04 дек 2016, 09:28

Аз честно казано очаквах да я обявят. По-рано през годината казаха, че работят по нея, а ПС ЕКС беше за мен най-логичното място.

А ето с какво започна евента :) :) Naughty Dog са Industry Gods!

Изображение

Отделно, изключително възхитен останах от панела на Коджима, който обяви, че ще партнира с Guerrilla games (Horizon Zero Dawn, Killzone, Driveclub etc.) за Death Stranding, и по-важно те му дават енджина си за да започне работа по играта. Енджина се казва Decinma, и в процеса на работа ще се променя постоянно специално за DS. Отдоло може да видите снимките от панела, на които показаха, за каква точно фото-реалистичност се борят в играта...отново... изумен съм!!
И да допълня, последния трейлър на играта е вървял в реално време на ПС4 Про на 4К резолюция точно на Decima енджина!

П.П. Това са снимки от трейлъра поставени в реални условия. Забележете само реалистичността!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Morphies Law

Мнение от Dimcho » 13 дек 2016, 14:54

Morphies Law

Игра с доста интересна концепция: за всеки удар по тялото на противник печелите маса за ударения крайник, а с приятелски огън може да разпределите масата на отбора по стратегически начин.


Отговори