Bloodborne

Интересувате се и от други игри - споделете тук.
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от Монаха » 15 ное 2016, 12:31

Вече има и Bloodborne: The Card Game :beer:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от olfilthy » 15 ное 2016, 12:50

Искааааам! :)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от Монаха » 15 ное 2016, 15:10

Bloodborne: The Card Game изданието го няма никъде в БГ за момента. Дебна ги сайтовете, но нищо.....предполагам ако някой знае добър магазин за бордови игри може и да я имат някъде?

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от Dimcho » 15 ное 2016, 16:38

Е, дай им малко време, все пак играта е пусната този месец ;)

п.с. има я в Amazon - $33.9

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от olfilthy » 16 ное 2016, 11:56

Купувам всичко що е Блъдборн! :D

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от olfilthy » 19 ное 2016, 19:32

Лично до сега не бях виждал мнение в нета и форумите да описва Блъдпорн по-добре от това, което ще прочетете долу. Шапка свалям на Миязаки и Сони за това изкуство :thanks:


" Наистина не знам какво може да се каже за Блъдборн". Ако има една игра, която да дефинира това поколение игри, то това е тя.
Соулс франчайза винаги е бил много уважаван по целия свят. Но това което Блъдборн надгражда, за мен е нещо изключително. Взима всичко от хорор базираните игри, които почти на 100% са изпълнени с лигави истории, ужасно написани диалози и "дървен" геймплей, и го обръща с главата на опаки, като прибавя Соулс философията, което придава на играта прекрасно изпипан геймплей и история, която е изключително богата, ако това търсите.

Не мисля, и че има игра, която толкова добре да представя Ловкрафт хорора по-добре от Блъдборн. Всичко е толкова вълшебно, но в същото време ужасяващо - това кара да се замислим кое е реалност и кое е сън. Босовете според мен са едни са с най-добрия дизайн сред Соулс игрите до този момент. Имаме чудовища, които само болен мозък може да измисли (всеки път когато стигна до The One Reborn, дори когато правя сприйдрън на играта, спирам за да гледам кът-сцената. Виждайки толкова деформирано и странно паяко-подобно на хуманоид гигант... нещо си, което пада от луната, това само по себе си е шедьовър), разбира се и класическите неща като върколаци.

Също така и факта, че ДЛС-то е може би най-доброто в Соулс сериите. Като си помислим, че едно ДЛС предлага 5 боса (като изключим Лоранс) , които са тотално различни един от друг и от главните Босове в играта, като прибавим и музиката и сценариите, които са толкова добре изработени, си мисля, че постоянно съм в The Hunters Dream.

На кратко: Обичам всички Дарк Соулс игри. Hidetaka Miyazaki ме накара да купя 2 игри ( ПС4 и ПС3 версии ). Но нито една от тях не се доближава до Блъдборн от гледна точка на история, геймплей, графика и музика.
И за съжаление, не мисля, че ще играя подобна игра в близките 30 години."


П.П Превода е мой и е "отгоре- отгоре" така да се каже. Цялата тема може да видите тука както и други интересни коментари

Bloodborne thread

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от bamzelot » 20 ное 2016, 20:47

Бях започнал Дарк Соулс преди време, играта няма никаква милост към геймърите...много е различно като усещане, защото си личи, че девелъпърите са я правили без да се съобразяват какво би казала масата. Поредицата всява респект отвсякъде. По това, което пишете явно Bloodborne е добре изпълнено продължение на добра традиция. За жалост Sony са издателите... *cries in PC master race :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Bloodborne

Мнение от olfilthy » 21 ное 2016, 09:46

bamzelot написа: За жалост Sony са издателите... *cries in PC master race :cry: :cry: :cry:
Според мен точно това прави Блъдборд да се отличава по качество и изпълнение. Факта, че не е масов релийз и за другите платформи е дало свободата на Фром Софтуер да направят изключително изпипан продукт. За жалост, същото не може да се каже за Дарк Соулс 3, която спрямо Блъдборн има доста баланс проблеми, гличове и бъгове( не казвам, че е лоша, просто сравнение).

Общо взето през последните години точно това се забелязва, колкото по-масова става една игра, толкова повече се закопава след релийз, или пък е недовършен продукт на старта. Примери последните 2-3 години бол. :)

Но така де, отклоних се леко. :) Много бих искал всички фенове на РПГ жанра да изпитат усещането от Блъдборн, но за целта си трябва ПС4 :)

Отговори