RIP HC [Caldesann's Despair]

Само за ентусиасти
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

RIP HC [Caldesann's Despair]

Мнение от Монаха » 08 ное 2015, 22:56

Близард показаха, че по никакъв начин не се интересуват от хардкор играчите. Ако на някой му се чете ето какво мисля по въпроса.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/19745184902

Определено показват , че когато обмислят промени по играта хардкор ГРАМ не го включват в сметките си.

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RIP HC [Caldesann's Despair]

Мнение от bamzelot » 09 ное 2015, 09:40

Какво точно прави тази аугментация? Иначе съм съгласен с теб ,че на ХК се гледа по-скоро като на "онез там, дет им е хубаво да им е гадно"

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: RIP HC [Caldesann's Despair]

Мнение от Монаха » 09 ное 2015, 10:08

Недомислено е за хардкор. И веднага ще ти дам пример.

Началото на този сезон докато още играех на 3-тата седмица от началото мисля че правех соло 60ГР. Имах камъни 65-68 левел. Следващия сезон на 3-тата седмица ще сме с около 10ГР по-високо.

Съответно за всичките 13 итема по гиъра вдигам камъни левел 80 и ги жертвам, за да получа от всеки мейн стат 400 strenght примерно. 13х400=5200 strenght. Това е мноооого ДПС и ТАФНЕС. Реално от 1000 до 2000 парагон получаваме 5000 strenght, за да добиеш представа горе долу

Съответно с 5200+ мейнстат ще правя около 5левела по-висок ГР.
И си представяме НЕВЪЗМОЖНАТА опция да ни резне лага :lol: и да изгубиме този герой. Това ще ни изяде НЕ САМО ВРЕМЕТО за което сме вдигали 13 камъка + другите 3 дето ще са ни по гиъра, НО И 5200 МЕЙНСТАТ.

Оттук директно се връщаме около 10ГР-та надолу в солото + ВРЕМЕТО КОЕТО СМЕ СЕ ТРУДИЛИ. Сега като умра на ХК от 2000 парагон няма да стана 1000, но с тази рецепта точно това ще се получи.

Да не говориме, че ще трябва и резервен ancient гиър...

Просто в момента умиранията в ХК са ясни, и не ни връщат геройте заради ТЕХНИЯ ДИСКОНЕКТ ИЛИ ЛАГ и всички са се примирили, но с такъв гиър ще се рискува прекалено много заради ТЕХНИТЕ грешки.

Отделно че ще е много по-трудно да си направиш 2 героя с такива статове.....примерно Barb и Wizz. Всеки ще е със специфичен клас, и много по-трудно ще се намират хора за читави партита.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RIP HC [Caldesann's Despair]

Мнение от thepeanut » 09 ное 2015, 10:14

Емо, не знам защо си хабиш нервите да пишеш в Батълнета - 100% сега някой хора с по 200-300 парагона ще се изкажат "подготвени" - че си нууб, че нищо не разбираш, че само се оплакваш и т.н. Още от създаването на гемовете, бях казал че не трябва да се поставят и да влияят на екипировката, а да са като пасивки в парагон точките. Общо взето Близард ако мислеха за Хардкор играчите щяха да оправят на първо място лага. Но дори лага не смятат да оправят(може би не знаят как :) )

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: RIP HC [Caldesann's Despair]

Мнение от Монаха » 09 ное 2015, 10:25

thepeanut написа:Емо, не знам защо си хабиш нервите да пишеш в Батълнета - 100% сега някой хора с по 200-300 парагона ще се изкажат "подготвени" - че си нууб, че нищо не разбираш, че само се оплакваш и т.н. Още от създаването на гемовете, бях казал че не трябва да се поставят и да влияят на екипировката, а да са като пасивки в парагон точките. Общо взето Близард ако мислеха за Хардкор играчите щяха да оправят на първо място лага. Но дори лага не смятат да оправят(може би не знаят как :) )
Ясно ми е брато че яко нубове ще изкомпетенстват там....не им обръщам вниманив, понеже са US и са си ограничени по дефолт....просто трябва да ги храниме близз, иначе нищо няма да оправят

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RIP HC [Caldesann's Despair]

Мнение от thepeanut » 09 ное 2015, 10:39

Това хранене на близард си го мислех още от началото на сезона. Мислех си всеки ден да поствам статич с видео за лага в играта, ама освен да получа "почивка" от форума едва ли ще се случи нещо. Ако обаче 100к човека всеки ден им заливат форума с филмчета за лаг щеше да се промени много :) Но както написа:
понеже са US и са си ограничени по дефолт
знам какво ще се случи и не искам да си тровя нервите с ограничените Хамериканци

Отговори