Хардкор предизвикателство без сетове

Само за ентусиасти
Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Хардкор предизвикателство без сетове

Мнение от olfilthy » 10 юни 2015, 12:06

Хората които вече приключиха със Сезон 3 са много, и повечето чакат новини от Близард за следващия пач/ПТР и т.н. Потребителят CyLaNt обаче иска да подтикне комюнитито да играе с едно много интересно предизвикателство на Хардкор. Предложението му дори получи и "син" отговор, вижте по-надолу.
Публикувано от Blizzard:
Някои от нас в Хардкор форума правим предизвикателство без сетове. Ето и линк към правилата: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/18000139876

Tl:DR
Играе се без сетове от какъвто и да е вид
Героят вдигам сам своите камъни
Само соло игра
Предметите може да се набавят чрез всякакви методи

Целта е да се изчисти възможно най-високото ниво в Г-Рифт
Моля опитайте го и после ни представете резултата. :)

Ъпдейт 6-9-16
Изчистих 35 ниво с ХК Физикъл WW/FC за 11:01, като гардиъна беше Блайтър
Това звучи много забавно! Може да бъде доста освежаващо да подходите към играта в друга светлина ако сте си дали почивка, или просто изпитвате нуждата да пробвате нещо различно.

Ще ми бъде интересно да видя какво ще измислят всички. Мисля че идната седмица и аз ще го пробвам
Аз пък бих предложил на Близард да направят отделна класация за такъв тип игра. Да има отделни сървъри като на Хардкор, за желаещите да играят по този начин, начин който според мен е доста по-забавен, а пък и така ще се използват вече всички предмети в играта. Няма да има глупави и безполезни предмети, а броят на билдовете ще се увеличи десетократно и всеки ще играе както иска. :) Дано, дано....

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Хардкор предизвикателство без сетове

Мнение от Монаха » 10 юни 2015, 12:32

Хах...Жоро ти помниш ли в началото на сезона какво ти казах....че ще взема да направя монк само с ЖЪЛТИ итеми за ХК, и да видя до къде ще стигне в ГР....
Е явно не само аз се чудя как да разнообразя играта. Браво добра идея.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Хардкор предизвикателство без сетове

Мнение от olfilthy » 10 юни 2015, 13:20

Мдам, аз лично мисля да го пробвам, вдигам един ДХ и почвам с 0 камъни и те така. :)

Отговори