Критика и въпроси към екипа

Споделете своите предложения и препоръки за подобряване на форума
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Критика и въпроси към екипа

Мнение от Монаха » 20 авг 2015, 13:11

Отварям такава тема, за да може всеки, който е недоволен, или има въпроси към админ, мод или VIP от форума, да не се притеснява, а да си каже какво мисли (естествено в границите на добрия тон).

Смятам, че темата говори сама за себе си и ще се стараем да бъдем възможно най-прозрачни и обективни като ръководство. Трябва да можем да търпим критика, а не само да раздаваме правосъдие.

Нека направим заедно нещо градивно.

Поздрави на всички!

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Критики и въпроси към Администратори, Модератори и VIP

Мнение от dominiko » 20 авг 2015, 13:39

Аз имам въпрос. Възможно ли да се добави лайкване на пост, както го има в повечето форуми?

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Критики и въпроси към Администратори, Модератори и VIP

Мнение от olfilthy » 20 авг 2015, 13:42

За сега не сме го добавили поради ред причини. В повечето случаи хората злоупотребяват с тази функция и става мазало. Например, ако някой човек генерално не те кефи, ти постоянно ще му биеш червени палци. :)
Не я изключваме опцията за в бъдеще, но още не сме решили как да бъде.

Потребителски аватар
SvettStark
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Критики и въпроси към Администратори, Модератори и VIP

Мнение от SvettStark » 20 авг 2015, 13:57

Моля обяснете ми как да си кача рекорда от ГР. Направих си екранна снимка,но уви незнам как да я кача.Не се надявам да спечеля нещо,но пък искам да ви се докажа и да видите че напъвам заедно с вас :) и не се предавам

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Критики и въпроси към Администратори, Модератори и VIP

Мнение от Монаха » 20 авг 2015, 14:12

dominiko написа:Аз имам въпрос. Възможно ли да се добави лайкване на пост, както го има в повечето форуми?
По-добрия вариант може би е да се направи някаква система като за "полезен" коментар, от който другите потребители научават нещо....така след време мненията на дадения потребител "ще имат тежест" а и ще си го е заслужил. Иначе ще стане "промиване" на инфото във форума с безсмислени коментари. Това го казвам от опит.
SvettStark написа:Моля обяснете ми как да си кача рекорда от ГР. Направих си екранна снимка,но уви незнам как да я кача.Не се надявам да спечеля нещо,но пък искам да ви се докажа и да видите че напъвам заедно с вас :) и не се предавам
Като пишеш коментар в темата през пълен редактор, долу ще видиш "прикачени файлове" и "добави файлове"
От "добави файлове" ще ти излезе "вмъкни в мнението" и там качваш снимката.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Мнение от Dimcho » 20 авг 2015, 14:19

@dominiko
Принципно има plugin, съвместим с форума, който се ползва именно по описания начин от колегата Монаха (подобно на facebook - само положителен палец). Ако има много желаещи, може да го пуснем тестово за седмица-две, но в практиката, дори в този си вид, би създавало предимно проблеми.

@SvettStark :
how to attach files.png
how to attach files.png (118.81 KиБ) Видяна 4491 пъти

Потребителски аватар
SvettStark
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Критики и въпроси към Администратори, Модератори и VIP

Мнение от SvettStark » 20 авг 2015, 14:34

Благодаря много-сега разбрах! :)

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Критика и въпроси към екипа

Мнение от dominiko » 20 авг 2015, 16:20

Точно това ми беше мисълта - да оценя коментар положително или да благодаря по-скоро, защото има полезни постове и трябва да бъдат оценени.

Отговори