#нямаскогодаиграя

Българските общности и кланове във форума
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Монаха » 01 окт 2015, 13:45

Димчо втората ми причина да не играя ХК беше, че нямаше с кого, въпреки че сме сплотени.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Dimcho » 01 окт 2015, 13:53

Отделих темата, че се отплеснахме малко.

Специално за HardCore - да, там е по-трудно, съответно играят и по-малко хора. Но и тук проблемът е същият - ако всеки кисне в малко кланче, без дори да знае за останалите играчи, как да има с кого да играе човек? Комуникирайте си, разменяйте skype, b-tag, споменете форума и развивайте хубавото comunity за HardCore, в което вече си има някаква прилична бройка участници.

Всичко зависи от нас :)

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от olfilthy » 01 окт 2015, 14:34

Ludne3 написа:Съгласен съм с Емо затова направих клан който е само за сезонни играчи които иска може да заповяда за сега не сме много но с времето бройката ще се увеличи
<SH> Seasonal Hunters
И колко човека сте в клана, много ми е интересно? Надали повече от колкото в нашия, където вечер има по 30-40 човека само на сезон. Искаш да ми кажеш, че си направил клан само за сезона, но колко човека сте? Има ли с кой да играеш (понеже явно си направил клана защото при нас е нямало)?

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Ludne3 » 01 окт 2015, 15:24

C клан и без клан пак играя със същите хора с които си играя от 2-3 години с някой дори и повече проблема беше че когато ги няма тях няма с кого да се играе не зависимo че има и по 100 човека online. Попитай другата част от клана как си намират парти когато са сами защото лично на мен поне 5 човека ми се оплакват че никой не им обръща внимание да не визирам точно кой те си знаят аз предпочитам в клана да има 10 човека но когато са на линия да ти обърнат внимание сега в рос има количество за сметка на качество добрите играчи избягаха с времето спомнете си какви играчи имахте сега половината са във Void VR WQW DZR ZE нищо лично не искам да обидя никой все пак Рос е най добрия бг клан които го носят 7-8 човека поздравявам Димчо за усърдната работа в клана тези месеци той бе наистина добър лидер момчето даваше всичко от себе си

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Dimcho » 01 окт 2015, 16:01

Благодаря за похвалата :) Всеки в ръководството малко или много се старае да поддържа и мотивира клана. Дали вече сме най-добрият български клан е трудно да се каже, но се надявам да се класираме за топ 10.

Продължавайте напред с пълни сили, без значение в кой клан се намирате. Пък ако от Blizzard решат да направят разни клан-бонуси, пак ще се съберем на едно място. Успех :)

Darksider
Новобранец
Новобранец
Мнения: 11
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Darksider » 01 окт 2015, 19:53

С тва сплотяване за което говорите клана ще заприлича на някоя комуна да си подаваме лулата на мира или другарчета за ръчичка да ги носим наляво на дясно като в детска градина.Съгласен съм с това, че в момента клана набляга на количество а не на качество.Тези дни като имаше буфф имаше доволно онлине играчи и си пиша аз в чата да си тарся място някаде и се чувствах като в призрачен каубойски град, минаваха едни тръни бутани от вятъра страшна работа. Та каква е файдата от 50 човека онлине се чудя.После пак да се говори, че всеки имал групичка.Тая игра не е толкова сложна, че да се налага да помагаш толкова на играчите в клана. 2 форума има на бг език и в двата има инфо пре достатъчно, че да може да играеш на средно ниво поне, не на нивото на вудиджо и компания но достатъчно. Този сезон не играя много и съм 830 лвл и не си давам зор за ладери и глупости и като видим клан ладера соло и групи пак 5-6 човека са отгоре. Аз тва немога да разбера как може всеки ден да правиш бързи грифтове и да си стоиш на 500-600 парагона а само тва се прави в момента в клана. Та питам как да помогна на тез хора, да им бууствам парагона ли да им давам предмети ли ко да правя. Според вашата идея за комуната да сме сплотени и т.н. тези играчи които искат да катерят ладера трябва да го оставят и да носят другите докато и те придобият някакво биващо ниво така ли да го разбирам.

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Jeron » 02 окт 2015, 00:13

Та и аз да се поизкажа малко .
1. Никога нямаше да играя с барб. Ами познайте ... сега играя само с барб.
Защо ? , отговора е лесен .. този клас бие достатъчно и те търся. Други герои , монк и доктор до някъде.

2. Разговор в парти.
Защо ? , първо координацията в играта е перфектна , да не казвам за готиния лаф който става.

3. Играещи и не играещи.
В смисъл: Някой хора играят добре , защото приемат съвети от по добрите и прогресират . Други си тъпчат на едно място / а тези хора са доста в клана за съжаление / и просто си стоят някъде в публик игри или питата постоянно дали има свободно място за ГР ? + .
И тук моя съвет " За бога хора" , общувайте с играчите в клана . Намерете си групичка която най ви приляга като стил на игра и да си Ви добри събеседници в / Тим Спика или в Скайпа /

Има още доста неща които бих искал да споделя , но просто тези три точки водят класацията ми .

Относно офицерите на клана . Повечето казват 150 човека в клана не стигат или максимата на Мечо Пух " Колкото повече, толкова повече! " . Ами Да , ама НЕ. Клана трябва да е не повече от 50 играча . Хора които искат да играя , ДА вярно е , че не всеки може да отделя много време за играта или да играе само по няколко дена в седмицата . Но най важното е да си намерят място в клана , всичко си идва на мястото след това.

Колко елитни играчи избягаха от клана и колко още ще избягат?

Аз лично вече не играя в клана , Да с част от хората с които игра са в клана , но до толкова. Помогнал съм на доста хора макар, че не съм от ТОП играчите. А , ЗАЩО? не играя в клана , ами просто е : повечето не искат да понаучат това онова за играта / да прочетат / а само спамят има и такива които смятат , че е редно само някой да ги носи след себеси / Е ! няма нищо лошо в това , но всичко е до време /

За сега не смятам да напускам клана . И се надявам критериите за клана малко да се променят.
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Ludne3 » 02 окт 2015, 02:13

3а съжаление всички сме на едно мнение , но промени няма да има .
Деградацията е стигнала своя връх и ако не се вземат мерки ерата на Рос ще залезе .
Клана е доста стар и популярен все пак беше създаден по времето на Ванила 2012-та когато влезнах за първи път имаше не повечe от 30-40 члена всички бяха сплотени и задружни Рос вървеше в правилната посока и изведнъж всичко тръгна на зад .
'Защо' oбеснение няма колкото и глупаво да звучи и 3-те пъти напусkах поради едни и същи причини все се надявах че нещата са се променили в положителна насока но уви
лидерите на клана нямат думата конците се дърпат от другаде Хамериканска му работа
колко пъти давах съвет да вдигнем нивото на клана но кой ли те слуша за 2-3 сезона вдигнахме критериите с 50 парагона ... някой хора правят толкова за ден или седмица

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Jeron » 02 окт 2015, 07:43

Ludne3 написа:3а съжаление всички сме на едно мнение , но промени няма да има .
Деградацията е стигнала своя връх и ако не се вземат мерки ерата на Рос ще залезе .
Клана е доста стар и популярен все пак беше създаден по времето на Ванила 2012-та когато влезнах за първи път имаше не повечe от 30-40 члена всички бяха сплотени и задружни Рос вървеше в правилната посока и изведнъж всичко тръгна на зад .
'Защо' oбеснение няма колкото и глупаво да звучи и 3-те пъти напусkах поради едни и същи причини все се надявах че нещата са се променили в положителна насока но уви
лидерите на клана нямат думата конците се дърпат от другаде Хамериканска му работа
колко пъти давах съвет да вдигнем нивото на клана но кой ли те слуша за 2-3 сезона вдигнахме критериите с 50 парагона ... някой хора правят толкова за ден или седмица
Относно парагоните . Смятам , че не трябва да е единствения критерии. В групата в която играя са с по 50-150 парагона над мен . За да съм полезен в партито съм си направил барбове , лиичар който да дава доста експи на партито ГР60-65 , съпорт ГР - 65-73+ и на Хота . Тоест ако сме полезни в едно парти всеки ще ни търси. 80% от френд листат ми са били играчи от клана , но за съжаление вече не са в нашия клан. Но въпреки всичко продължават да ме търся и да играя с тях .
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: #нямаскогодаиграя

Мнение от Dimcho » 02 окт 2015, 08:28

@Ludne3
Кажи с думи прости какво предлагаш за да се подобри положението?

Отговори