RoS777

Българските общности и кланове във форума
Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Jeron » 23 авг 2015, 10:59

Ловеца , го бива до към 60 , от там на татък , ... нямало кой да го пази / говоря за след пача /. Това ми го заявяват доста хора вече. " Аве, оставиго това кекавото DX то и демич няма да прави като хората " . Лично според мен зависи от партито , това кой как може да играе в парти .
Никой не искам да обиждам , но малко хора успяват да играя добре в парти , тоест не само да блъскаш напред но и като се наложи да пазиш и другите в партито.
4-ри DX правим спиидове 45 за около 2-2:5 минути без никакъв проблем . Вярно кекав е DX -то , но като знаме как да се пазим взаимно всичко си е ОК .
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Darksider
Новобранец
Новобранец
Мнения: 11
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Darksider » 23 авг 2015, 11:21

Аз мисля, че ДХто ще се играе в парти, в птр-а се вижда и мага да е в топа на 4ки. След пача 45 става т10 и там ДХто ще е добре с новия пасив и брасерите ще даржи на бой малко повече от сега.Но давам пример за гр 70 примерно без цц на ВД дори и зомбита да са, афикси на елитите тъндер фрозен фаст и преобладаващ джейлър. Добре, че няма трайл вече, че не ми се мисли колко кей ще ти трябват за някакъв рекорд.
П.С. а забравих и моя любим рефлект :D

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Dimcho » 01 сеп 2015, 00:38

Добра вечер, бандити :)

Искам първо да припомня, че поради неактивност над 2 месеца, около 10-20 души са освободили места на нови и по-активни колеги. По-голямата част съм добавил в приятели, така че винаги може да ми пишете в играта или пък да потърсите помощ във форума. Последните дни дойде и новият Пач 2.3, с който доста хора са отново на линия, а кланът е пълен на 100%.

Благодаря за ентусиазма и желанието за игра на всички, но при ограничение от 150 души, просто трудно ще се съберем на едно място. За щастие има и други български кланове, престрашили се да пишат във форума, които с радост ще ви приемат, за което им благодарим.

Ползвайте виртуалното пространство тук като място за комуникация, а междувременно ще направим community в играта, така че все пак да се съберем отново.

Поздрави, с пожелание за много легендарни и сет-предмети :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Dimcho » 11 сеп 2015, 12:04

Ето малко статистика за клана и парагоните

Ера 4
  • Kloshara - 1135
  • Glitter - 1096
  • ThePeanut - 1040
  • Radko - 1034
  • Chipolino - 1021
  • Van1977 - 1017
  • Kalpazan - 1002
Сезон 4
  • PUMEH - 780
  • Jazz - 761
  • Radko - 740
  • ThePeanut 735
  • Chipolino - 705
  • Tegaff - 704
  • Jinx - 672
  • Darksider - 671
  • Glitter - 646
  • Jeron - 629
  • Van1977 - 626
  • Монаха (hc) - 597
  • olfilthy (hc) - 548
Продължавайте напред :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

RoS777 в Ера 4 - месец по-късно

Мнение от Dimcho » 29 сеп 2015, 15:02

<RoS777> в Ера 4 - месец по-късно

Привет, банда :)

Драго ми е да споделя, че месец след старта на Ера 4, играчите в клана са на добро ниво в отборните постижения. Много от вас показаха как с малко желание бързо се постигат резултати. Ето каква е класацията в група от 4, като някои подобряват непрекъснато рекордите си:
HTC Vive
За последния месец съм участвал лично в повечето успешни бутвания на 4-ки за GR65+ в клана. Защо? Защото всеки може да покрие GR65 (дори GR70) с малко насоки и помощ. Надявам през оставащите около 2 (или повече) месеца, всички да подобрят рекорда си с поне 5 нива. Посещавайте редовно форума, информирайте се, викайте си другарчета за група, вдигайте полека камъните, а с тях и трудността!

Продължаваме напред :)

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от thepeanut » 29 сеп 2015, 17:26

То хубаво, ама къде започнаха да изчезват играчите от клана? Говоря за тези които правиха рекордите на соло и в групи?

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от olfilthy » 29 сеп 2015, 17:28

thepeanut написа:То хубаво, ама къде започнаха да изчезват играчите от клана? Говоря за тези които правиха рекордите на соло и в групи?
Преди 5 мин. водихме същата дискусия :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Dimcho » 29 сеп 2015, 23:49

Една част вече са в почивка от играта, други - в нов отбор. Поздрави на всички, където и да сте, и да си спомняте за старите бойни другари ;)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

#нямаскогодаиграя

Мнение от Монаха » 30 сеп 2015, 01:51

Чудех се дали да не пиша в нова тема, но тук е мястото.

Аз лично прекратих играенето на Д3 поради 2 причини.

Първата причина е заради бъговете, и систематичното скапване на механиките от страна на близард. Скапаняци са си Ей, Богу! :) Умишлено не оправиха парагона според мен, за да се боти яко, понеже гиър лесно се намира, но той не е game breaking както 1200+пара и това го знаят много хора. А от некомпетентност blizz допуснаха и страшна помия на live server-s. Тоя PTR сякаш им е по-скоро за hype, и по-малко за fix-ове.

При положение, че сезона трябваше да е най-читавия с пач 2.3.0 и възможността да ползваме повече сетове и разнообразие от билдове, то се оказа малко по-неочаквано....ТОТАЛНИ БЪГОВЕ в механиките на скиловете, проковете от оръжия и дот-а. Всичко се омаза.

Поне за монка го казвам на 100%.
Снапшотва холяда помий в момента (blinding flash снапшотва офхенд, при сваляне и слагане на различни щитове и това е от първия ден на сезона. Само на адаша бях споделил.)
Епифани руната Inner Fire снапшотва Faith in the Light - +29% damage докато сме в епифани.
EP снапшотва Power Pylon и може да се разпространи из целия левел.
Още преди HF амулет експлойтите имаше примери на снапшотване на статуси от "счупени предмети, който сме екипирали на самия герой" Близко беше до акъла и някой се светна.GG
Отделно новото прокване на Static Charge от ДРУГИТЕ играчи в парти + моето откритие как да прокна Sever (не знам дали някой друг не го е открил вече, но мисля че ще стане скоро) и къде отиват нещата?
При монаха всичко приключи до евентуален нов експанжън, или преправяне и съответно доомазване на сегашното положение, което не е опция. Дано и с доктора не се случи същото!


Втората причина да не играя е, че няма с кого :( В хардкор сме шепа хора, и не се засичаме винаги на линия, което ни разделя малко или много. Искам да боря ладер в парти, а не соло, и просто няма с кого. Olfilthy ще потвърди колко пъти сме логвали и няма никой в хардкор. Просто масата хора са софткор (няма лошо). Това реално ме караше да се замисля последните месеци за друг клан, само от хардкор играчи.

Е да ама RoS777 няма аналог от всички БГ клановете, въпреки че нивото малко се занижи според мен, но пак други опций просто няма. Вие ме държахте доста време да не напусна, защото има невероятни хора в клана, а с някои даже не сме играли...съжалявам за което :) Благодаря за приятните моменти и емоций!

Това беше и втората причина, да реша да приключа с Д3. Играеше ми се със сънародници, а не с чужденци. Няма да се насилвам в RIP или rckstr, и реално нямах друга опция освен да остана :( което беше безсмислено.

Ще продължавам да помагам и да обяснявам каквото мога, и се надявам че съм понаучил някои от Вас на някоя и друга фатка, и дано не съм засегнал някого!

Успех и приятна игра! Моята беше такава! ЕВАЛА на момчетата от хардкор и разговорите до никое време, смеха и споделените RIP-вания.

Успех и забавления в играта :beer:
Rank 1 Monk EU (1).jpg
Rank 1 Monk EU (1).jpg (1.17 MiB) Видяна 4603 пъти

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Dimcho » 01 окт 2015, 14:07

До нови срещи в Светилището, Емо!

А понеже стискам щафетата от средата на юли, за новия месец я предавам на Жоро, който ще помага по-активно и в ерата.

Успех на всички :)

Отговори