RoS777

Българските общности и кланове във форума
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Dimcho » 17 юли 2015, 11:06

Привет :)

Имаме нов офицер в клана - Ludne3, който изяви желание да помага през деня, когато е по-малко оживено. Продължавайки с ротацията на лидерството, след близо година почивка от поста, пак у мен е щафетата, като се надявам и този ми мандат да е ползотворен за клана.

"Продължаваме напред" и успех на всички!

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Монаха » 17 юли 2015, 11:14

Честито на Ludne3 :)

Димчо за новия пач ще е бая натоварено в клана :) Уцели примОцията с лидерството баш в десятката.
Аз залагам на минимум 5-6 скандала и побоища в кланчата :) :) :) Знаете как е като се разпалят страстите в късните часове след някоя и друга рАкия.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Dimcho » 16 авг 2015, 22:25

Да отчета малко дейност след отпуската с кратък списък кой къде се е ориентирал за Ера и Сезон 4:

Ера
  1. Ascendancy
  2. Bamzelot
  3. blackblade
  4. Dimcho
  5. dominiko
  6. dzver
  7. Elmista
  8. Kalpazan
  9. Kloshara
  10. madface
  11. madGraF
  12. Ogi
Сезон
  1. Darksider
  2. Glitter
  3. Jeron
  4. Ludne3
  5. NoName
  6. PUMEH
  7. ShadowGhost
  8. SvettLight
  9. ThePeanut
  10. Van1977
Сезон Hardcore
  1. Монаха
  2. Конан
  3. aleexx332
  4. Babche
  5. DarkWolf
  6. figo
  7. Magrat
  8. Noxifer
  9. olfilthy
  10. TouchOfEvil
Плаж/Бира
  1. ShadowOne
Пишете на мен или друг офицер, да допълним списъка ;)

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от dominiko » 17 авг 2015, 11:57

Eха за ерата сме повече - супер :). Кой какви цели има? Аз ще се напъвам за соло 55( а дано и повече с малко късмет).

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Dimcho » 17 авг 2015, 12:07

Списъкът е доста непълен, понеже месецът е отпускарски :) Изглежда, че ще сме разделени горе-долу по равно в Ера и Сезон, а HC са изцяло на сезон. В съседната тема се коментира кой какво е замислил да прави.

Припомням и едно от основните неща: търсете парти и питайте, ако се колебаете за нещо - просто е по-ефикасно и нещата се случват по-бързо. Вчера например пооблякохме един варварин за няколко бързи рифта :)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Ludne3 » 17 авг 2015, 14:23

как не ми се иска пак да се разделяме на сезон и не сезон ама какво да се прави Blizzard ни разделя

Igbar
Нов потребител
Нов потребител
Мнения: 2
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Igbar » 22 авг 2015, 01:27

Привет и от мен . Предпочитам сезон играя барба и ще се радвам ако се втъркам в някоя група в петък.

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 72
Местоположение: Usa
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Jeron » 22 авг 2015, 12:56

Така като гледам май всички ще играят с барб и монк. Май трудно ще си намирам парти с ловеца , но да видим ... :)

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от Монаха » 22 авг 2015, 13:21

Jeron написа:Така като гледам май всички ще играят с барб и монк. Май трудно ще си намирам парти с ловеца , но да видим ... :)
Експириънс групите ще са основно от меле класовете да.....круса също може да носи експ гиър, но това е само за такива партита. В топа 4-ки има и доктори и хънтъри и wizz, така че ще зависи изцяло от скиловете на играчите в партито.

Това ми харесва в този сезон.....всички ще могат да тестват и да експериментират различни варианти на групи, и като цяло добре сформираните 4-ки ще си дърпат.

Имайте в предвид, че тестовете в ПТР-а не са крайния вариант за перфектното парти. Прекалено много монаси и барбове имаше, и другите класове бяха леко позабравени в груповите експерименти. Ще излезне някоя "бомба".....сигурен съм

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: RoS777

Мнение от olfilthy » 22 авг 2015, 22:54

Голяма част от хората в ПТР тестваха само Монк и в последствие барб като се разбра, че ще бъде добър съпорт. По този повод всички почнаха само това да играят. Обаче аз се съмнявам ДХ и Уиз да излязат от сметките като добър ДПС за високи рифтове, особено сега като са бъфнати допълнително.
Все пак Монка не прави чак толкова ефективен АОЕ дмг :)

Предполагам, че един барб + монк + 2 ДХ-та (или ДХ + Уиз) ще се получи доста добре.
Монка ще си вкарва ДПС-то + Палмата, а Уиза и Дх-то ще цепят събраната група от барба.

Отговори