[2.2+] Съвети при трупане на опит (exp-runs)

Тук ще публикуваме различни полезни инструменти и статии
Потребителски аватар
tERROR
MVP
MVP
Мнения: 400
Местоположение: Габрово
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Оптимизирано събиране на опит (exp-runs)

Мнение от tERROR » 09 сеп 2015, 12:29

2 монка и барб без значение какво друго има в гупата и без дори да има специално екипиран за експ. герой вдига адски много заради скоростта на минаване през рифа аз с DH-то обикновено нямам време да стрелна а понякога и ми свършва ресурса на акробатиките да ги гоня :) (от скромни ми опит).
Изображение

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Оптимизирано събиране на опит (exp-runs)

Мнение от Dimcho » 09 сеп 2015, 13:13

Ще добавя и аз нещо за барбовците - освен с B.Rage, което и за мен е по-удобно при поддържане на Taeguk, може да задържите Shift и да ударите веднъж с HotA по земята, макар че така ще се забавите повече, пак се обновява ефектът.

И не забравяйте да посетите quest-a на Enchantress (помощничката) от кампанията, за да съберете повече Pool of Reflection (+25% опит)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Оптимизирано събиране на опит (exp-runs)

Мнение от Dimcho » 10 сеп 2015, 10:54

Battlecruiser reporting:
  • групата: heal-monk с много exp, full exp wd (мързеше ме да обличам 3-ти барб), palm-monk с exp, hota-barb
  • 4-5 ръна на GR 60 в рамките на 6-10 минути (зависимост от гъстотата, събраните топки и Conduit)
  • среден доход: 160-180 милиарда exp в час
  • бяхме си събрали и по някой pool, като всички носехме червени камъни в каската + Leoric корона в куба
  • ако не биехме боса (за около минута го сваля барбо), можеше съвсем да доближим 200b exp/h
Поздрави :)

Chipolino
Нов потребител
Нов потребител
Мнения: 4
Контакти:

Re: Оптимизирано събиране на опит (exp-runs)

Мнение от Chipolino » 11 сеп 2015, 09:18

S4 най яко се вдига с фул ехп/ монк/барб
Палм фурна монк Хота барб.
65ци 8-10 мин. Вдигам по 3 левела на рън,говоря от парагон 650 нагоре.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Пач 2.5 - Shrine Monk

Мнение от Dimcho » 29 май 2017, 12:58

Пач 2.5 - Shrine Monk

Накратко

Монах се облича с: Групата носи същите ръкавици (в куба) и започвате надпревара с времето, надявайки се за Enlightened Shrine (+25% exp), чийто ефект остава и след затваряне на рифта. Правят се по-малки нива: GR ~80-85.
Shrine Monk - Patch 2.5.jpg
Shrine Monk - Patch 2.5.jpg (25.06 KиБ) Видяна 3156 пъти
Конфигурации
Описание

Взимате допълнително опит благодарение на кубираното оръжие, от което получавате на произволен принцип бонус-ефект (shrine), убивайки демони. Естествено, искате този за повече опит, а благодарение на ръкавиците бонусът се запазва 10 минути.

Ефектът продължава и след затваряне на GR, както и при отваряне на нов!


Препоръки
  • +Heath Globes в: амулет, рамена, броня, ботуши и пръстени
  • +All Resistance в броните, заради липсата от вторичните статистики (където е +globes)
  • Накитниците (bracers) може да се сменят (по-добрите носите, а по-лошите отиват в куба)
  • Оптимална група с 3 магьосника, като единият може да се замени с Impale-ловец за по-добро време.

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Съвети при трупане на опит (exp-runs)

Мнение от Ludne3 » 29 май 2017, 13:41

Това със сигурност не работеше в предните пачове защото съм го пробвал явно е фикснат от този пач

Отговори