Ръководство за The Darkening of Tristram

Тук ще публикуваме различни полезни инструменти и статии
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Порталът за Old Tristram ще се отвори на 4-ти януари

Мнение от Dimcho » 03 яну 2018, 10:46

За момента само култистите, които пускат страниците, са налични. За играещите Ера (не-сезон) страниците не са "account bound", докато в Сезон са, съответно могат да се дават на друг, за да изпълни quest-а.
Публикувано от Blizzard:Порталът за Old Tristram ще се отвори на 4-ти януари.
Източник: Battle.net

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от thepeanut » 03 яну 2018, 20:09

М'да... Домързя ги и решиха да го пуснат като им свършат отпуските :D

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

The Darkening of Tristram - Wirt's Leg

Мнение от Dimcho » 04 яну 2018, 10:54

Или по-скоро са оставили датата от предната година - за по-лесно, пък и да не счупят нещо :D

Добавено: Е, явно все пак са счупили нещо - Wirt's Leg пада, но като син предмет (magic) вместо оранжев (legendary), като съответно не дава картата при трошене, а материали :roll:

Доклад за бъга: Battle.net

Потребителски аватар
Dex
Ветеран
Ветеран
Мнения: 156
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от Dex » 05 яну 2018, 12:04

Митак, предполагам, че ако вече съм минал event-а няма смисъл да го минавам пак?

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от Dimcho » 05 яну 2018, 17:18

Е, може да помогнеш на някого и да му дадеш страниците например, че да търсиш култисти из Act 1 си е тромаво.

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от bamzelot » 08 яну 2018, 13:09

Имам въпрос относно портрета с демона, т.е. Achievement-a където трябва да убиеш всички лилави гадини.

Още миналата година направих всички останали, но ми остана само този achievement. Изрових абсолютно всяко ъгълче на лабиринтите, но не ги открих елитите. Не съм убил 10-11 от тях. Сега минах отновно набързо с ловеца като пак се рових във всеки един ъгъл на картите, но не открих останалите елити.

За да се вземе портрета с демона трябва ли да се преиграва няколко пъти целия Darkening of Tristram или просто не съм направил нещо като хората?

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от Dimcho » 08 яну 2018, 16:42

Помня, че преигравахме доста нивата, търсейки липсващите лилави гадове, даже в различни соло-групи - а като някой го намери, вика останалите при него. Не помня само дали изобщо може да няма съответния за нивото лилав звяр.

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от Vaskes » 09 яну 2018, 08:37

Dimcho написа:Е, може да помогнеш на някого и да му дадеш страниците например, че да търсиш култисти из Act 1 си е тромаво.
Това ми беше най - лесно от всичките. New Game -> TP в The Festering Woods ( има само 1 група от 4 или 5 култиста и винаги е там) ->Kill -> Drop ( дропа е абсолютно рандом, тоест може няколко пъти да ти метне една и съща страница , доста пъти...) TP в New Tristam -> Leave -> New game и отновот това отгоре :) на мен ми върза и за по малко от 30 минути ги събрах, въпреки това си мисля, че това е най - бързия вариянт, защото нито може да ги пропуснеш, нито отнема много обикаляне както в другите нива ;)

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от Vaskes » 09 яну 2018, 08:46

bamzelot написа:Имам въпрос относно портрета с демона, т.е. Achievement-a където трябва да убиеш всички лилави гадини.

Още миналата година направих всички останали, но ми остана само този achievement. Изрових абсолютно всяко ъгълче на лабиринтите, но не ги открих елитите. Не съм убил 10-11 от тях. Сега минах отновно набързо с ловеца като пак се рових във всеки един ъгъл на картите, но не открих останалите елити.

За да се вземе портрета с демона трябва ли да се преиграва няколко пъти целия Darkening of Tristram или просто не съм направил нещо като хората?
Аз позлвах това видео, доста ми помогна, за да скипваш, като не ти трябват вече всичките ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YD-p5sbrfgc


Level 12 - Lionskull the Bent на този са му променили името и вече е само Lionskull, но пак там spawn-ва ;)
GL ;)

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Ръководство за The Darkening of Tristram

Мнение от bamzelot » 10 яну 2018, 09:33

Мерси много, това ще помогне доста :)

Отговори