Пач 2.2.0 дискусия

Промените в бъдещи и настоящи пачове
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: ПТР вече е пуснат!

Мнение от Dimcho » 27 фев 2015, 12:47

Който желе, може да се включи в темата на Blizzard за Focused Feedback
Публикувано от Blizzard:Добре дошъл, нефилим, в Пач 2.2.0 PTR

Предстоят доста промени по предметите и "качеството на живот". За повече информация:
PTR patch notes
Patch Preview

Искаме да извлечем максимумът от вашето тестване, затова приветстваме всякакви коментари, като се стремим към дискутиране на:
  • Промени по съществуващите сетове за класове
    • Immortal King's Call
    • Roland's Legacy
    • Natalya's Vengeance
    • Inna's Mantra
    • Raiment of a Thousand Storms
    • Zunimassa's Haunt
    • Firebird's Finery
    • Tal Rasha's Elements
  • Нови сетове
    • Unhallowed Essence (Demon Hunter)
    • Delsere's Magnum Opus (Wizard)

За този първи PTR оставяме на заден план Wrath of the Wastes (Варварин), понеже подлежи на промяна. Можете все пак да го тествате.

За да ни помогнете, предоставяйте информация в следния формат:
  • Име на сета
  • Какво ви харесва най-много?
  • Какво ви дразни най-много?
  • Как усещате начина на игра, когато се екипирани напълно?
  • Ориентировъчно ниво на силата (най-висок Greater Rift, трудност и т.н.)
  • Съревновава ли се успешно с останалите сетове за класа? Защо?
  • Допълнителни коментари
Благодарим за участието и приятно тестване.

Потребителски аватар
FolTheReaper
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 90
Местоположение: Ботевград
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.2.0 Дискусия

Мнение от FolTheReaper » 27 фев 2015, 22:24

Дано да върнат АХ да може да се изкара някои лев от т'ва диабло иначе само да бозим вътре на мен лично не ми е интересно :) Да хубаво е да си цъкаш и да си ги намираш сам но по яко е ако си го флипна примерно или направя добра сделка :)

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Пач 2.2.0 Дискусия

Мнение от Orendist » 27 фев 2015, 23:23

Струва ми се, че това нарочно си го написал (:
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
FolTheReaper
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 90
Местоположение: Ботевград
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.2.0 Дискусия

Мнение от FolTheReaper » 27 фев 2015, 23:40

Лично мнение не задължавам никого да мисли като мен :)

Потребителски аватар
TorbalaN
Ветеран
Ветеран
Мнения: 83
Местоположение: София
Клас: Знахар
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.2.0 Дискусия

Мнение от TorbalaN » 01 мар 2015, 18:01

Направил съм в ПТР-а клан RoS777PTR...Който жела да заповяда.В момента съм в ПТР на Т6
" Всичко е въпрос на гледна точка"
>>>ЦЪК<<<

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: ПТР вече е пуснат!

Мнение от Orendist » 02 мар 2015, 11:48

Малко добри новини от Дон Ву (главният дизайнер на монаха).

Свободен превод:
Публикувано от Blizzard:Исках да отделя време, за да благодаря за вашия feedback, както и да хвърля малко светлина върху нашата представа за дизайна на Raiment of a Thousand Storms.

Когато мислим за Монаха, ние си представяме бързо биещ, силно удрящ, пъргав и подвижен боец. Raiment of a Thousand Storms цели да осъществи тази представа като увеличи демиджа и бързината на биене на неговите spirit generator-и и като превърне Dashing Strike-a в spirit spender, който прави доста демидж. Начинът на игра, който проработи добре в тази посока, е да си пълните spirit-a, докато правите значителен демидж със spirit generator-ите си, след което да изхабите целия си spirit като нанесете огромен експлозивен демидж, dash-вайки се напред-назад, докато вече не можете да се dash-вате (или просто докато враговете ви не умрат). В подкрепа на този начин на игра, ние ще разменин 4-тия с 6-тия сет бонус от сета в някой бъдещ PTR patch. Може и да направим още някакви корекции по set-a.

Също така исках да благодаря на всички, които обърнаха внимание на това, че 2 piece set bonus-ът беше добавящ се. Това беше грешка от моя страна и, както и Xuan отбеляза, беше hotfix-нато в PTR-a тази сутрин.

С нетърпение очаквам вашия feedback върху начина на игра, който Raiment of a Thousand Storms ще внесе, както и feedback-ът ви относно други сполучливи начини на игра със set-a, които могат да бъдат по-ефикасни.
Там под "добавщ се" се има предвид, че е бил additive, а не multiplicative. С други думи, просто добавяше 500% weapon dmg на генераторите ни, а сега вече правят 5 пъти повече дмг, което ще е зверщина! От друга страна, даш-ът на мен не ми изглежда като умение, което трябва да бъде бойно, а по-скоро логистично, ама щом толкова много искат, няма лошо.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: ПТР вече е пуснат!

Мнение от olfilthy » 02 мар 2015, 14:22

Пробвах тази сутрин сета с последните промени. Генераторите бият страшно много. Критове по 200 мил имаше. Само не ми харесва идеята за Дашинга. Съгласен съм с теб, че е тактически скил, а не спендър. Дано го променят.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Пач 2.2.0 Дискусия

Мнение от Монаха » 04 мар 2015, 08:59

Значи гледах го няколко пъти, и страшно ме кефи как се радва на рифта..... като малко детенце е :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
FolTheReaper
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 90
Местоположение: Ботевград
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.2.0 Дискусия

Мнение от FolTheReaper » 05 мар 2015, 14:16

Orendist написа:Струва ми се, че това нарочно си го написал (:
Напротив аз съм твърдо ЗА РМАХ но не и голд магазина.Защото голд магазина размива играта.Но няма ли да се чувствате по добре ако продадете някои як итем за истински пари от колкото да го строшите?Тогава няма ли да имате по голям стимул да намирате предмети и да ги пускате в аукциона ?РМАХ ще има искате или не.Въпроса е там,че близард ще го направят така ,че само те да печелят от цялата работа а не ние.Като вкарат тяхна валута и т.н..Аз лично бях по зарибен да играя и да търся предмети когато имаше РМАХ от колкото сега когато трябва да си загубя времето с това да намеря хубав предмет които след 2 седмици или месец няма да струва и 1голд.Това е лично мнение и не задължавам никои да мисли по този начин.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.2.0 Дискусия

Мнение от olfilthy » 05 мар 2015, 14:23

FolTheReaper написа:
Orendist написа:Струва ми се, че това нарочно си го написал (:
РМАХ ще има искате или не.
Това не знам къде си го чул или чел, но Близард никога повече няма да пуснат Аукциона за предмети.

Заключена