Пач 2.6 дискусия

Промените в бъдещи и настоящи пачове
Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от olfilthy » 11 юли 2017, 15:14

Хахахах тва вече е скандално... мисля да си купя пуканки, да заеба играта до началото на сезона ( не че тва ми гарантира exploit free experience) и само да гледам отстрани сеири :)
Това е просто тотална подигравка и сега вече ако няма банове не знам.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Additional Information for Patch 2.6.0 Exploits

Мнение от Dimcho » 15 юли 2017, 09:40

Правят нещо тихомълком на заден фон, ама много бавно. Поне се извиниха за грешката. Ще видим дали само наказания за бонус-опита ще има или ще направят още.

Ето и темата в Battle.net

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от thepeanut » 15 юли 2017, 15:28

И реално пак нищо... хората са сгемове 132-ро ниво....

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от olfilthy » 15 юли 2017, 21:29

thepeanut написа:И реално пак нищо... хората са сгемове 132-ро ниво....
Тва вчера си говорихме с Митко. Очевидно вече НС си го ползват като за отворена бета и QA преди да пускат сезоните. Грам не им пука какво става там, защото и реално те така си го направиха. Всички вече играят само сезони, НС играчите дали имат 20% от базата играещи не знам.
Но това не е извинение да правят толкова глупави решения спрямо играта като цяло. Обидно е не само за играчите играещи НС, но и като цяло за легитимните играчи.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от thepeanut » 15 юли 2017, 21:42

Не знам, кой е виновен за текущото състояние... А могат да изкарват милиони седмично. Единствено трябва да импортнат магазина от китай в европейския, корейския и американския сървъри. Там работи вече 2 години значи всичко е наред. Бановете там хвърчът всяка седмица. Хората са свикнали. Банват ги, правят нов акаунт, купуват ХП бъф и почват наново... Всички печелят. В ладера почти няма ботъри щото са баннати.

Ако някой каже че имат проблем с магазина - еми всички останали игри са на този принцип - Уаркрафта, старкрафта, овеърлоча, хъртстоан, Хотса - всички имат магазин и няма проблеми. Защо точно с Диаблото не се случва нищо -Има някой, който бърка нещата и не ги развива в правилна посока.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от olfilthy » 15 юли 2017, 23:41

thepeanut написа:Не знам, кой е виновен за текущото състояние... А могат да изкарват милиони седмично. Единствено трябва да импортнат магазина от китай в европейския, корейския и американския сървъри. Там работи вече 2 години значи всичко е наред. Бановете там хвърчът всяка седмица. Хората са свикнали. Банват ги, правят нов акаунт, купуват ХП бъф и почват наново... Всички печелят. В ладера почти няма ботъри щото са баннати.

Ако някой каже че имат проблем с магазина - еми всички останали игри са на този принцип - Уаркрафта, старкрафта, овеърлоча, хъртстоан, Хотса - всички имат магазин и няма проблеми. Защо точно с Диаблото не се случва нищо -Има някой, който бърка нещата и не ги развива в правилна посока.
Честно казано, тамошния магазин не съм го виждал, а и не намирам видеа в тубата или други сайтове. Не знам какво купуват и какво правят. Но се сетих за един интересен клип преди гони правен от Молдран, когато всички си мислехме, че ще пуснат магазина с Микротранзакциите. :)

В крайна сметка си получаваме точно същите неща, но през 1-2 сезона. Просто явно са решили за нас да няма транзакции за Диабло... не знам защо.


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Гоблини в 2.6

Мнение от Dimcho » 17 юли 2017, 18:16



Новата малка зона - идеална за лов на гоблини

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от olfilthy » 18 юли 2017, 22:28

Иконите за Некро са ъпдейтнати, обаче Близ са забравили да сменят тези на сташовете :D

Имам чувството, че вече там работят 3-ма човека по играта (вкл. Невалистис), които са студенти.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от thepeanut » 19 юли 2017, 09:52

Това е нищо. След ъпдейта няма стакове на иконите за скиловете и не знауш на колко стака се.

Соул харвеста, бон армора и т.н. всички скилове за което пишеше на колко стака си - вече не пише нищо...


Оправяш нещо дето не трябва и разваляш 10 други неща....

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Пач 2.6 дискусия

Мнение от olfilthy » 19 юли 2017, 10:28

Да, поне пасивката за бързина на Некрото да бяха оправили преди сезона.

Отговори