Пач 2.4.1 дискусия

Промените в бъдещи и настоящи пачове
XaHko
Новобранец
Новобранец
Мнения: 5
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от XaHko » 28 апр 2016, 17:40

Пробвах вчера вечерта новия пач. Увеличението на демиджа е ясно. Аз играя UE DH и минах 5 GR нагоре и мисля, че може още малко. Досега не съм участвал в сезони и каквито и да е евенти и мисля, че ще ми е интересно да намеря някакви козметични работи, тъй като не съм имал. До сега едни крила ми паднаха, също така търся новия гоблин за pet. Нещо което забелязах като разлика и не знам дали е бъг или просто така са го променили - пасивката Steady Aim вече не ми се отразява в общия демидж, т.е. като я използвам не ми се променят цифрите като натисна С да си видя статовете. Дали работи на заден план или не работи не знам :)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от Ludne3 » 28 апр 2016, 19:17

Steady Aim е множител ,а не адитив дмг вече

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от bamzelot » 28 апр 2016, 23:00

Не знам дали някой е гледал това до сега, но размислите на Rhykker имат доста логика


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от Dimcho » 19 май 2016, 17:21


Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от Dimcho » 30 май 2016, 09:58

WQW затварят GR 120 в Ера 6, грабвайки първото място:



И класацията GR-соло в Сезон 6 след един месец

Средно за Топ 10 [tr][td]Wizard[/td][td]102.1[/td][/tr] [tr][td]Crusader[/td][td]96.0[/td][/tr] [tr][td]Demon Hunter[/td][td]95.0[/td][/tr] [tr][td]Witch Doctor[/td][td]93.9[/td][/tr] [tr][td]Barbarian[/td][td]93.3[/td][/tr] [tr][td]Monk[/td][td]91.6[/td][/tr]
Средно за Топ 100 [tr][td]Wizard[/td][td]99.3[/td][/tr] [tr][td]Crusader[/td][td]91.8[/td][/tr] [tr][td]Witch Doctor[/td][td]90.6[/td][/tr] [tr][td]Barbarian[/td][td]89.8[/td][/tr] [tr][td]Demon Hunter[/td][td]88.6[/td][/tr] [tr][td]Monk[/td][td]87.3[/td][/tr]
Средно за Топ 1000 [tr][td]Wizard[/td][td]95.8[/td][/tr] [tr][td]Witch Doctor[/td][td]86.4[/td][/tr] [tr][td]Crusader[/td][td]86.1[/td][/tr] [tr][td]Barbarian[/td][td]84.6[/td][/tr] [tr][td]Demon Hunter[/td][td]83.8[/td][/tr] [tr][td]Monk[/td][td]82.8[/td][/tr]

Vaskes
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 85
Клас: Знахар
Контакти:

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от Vaskes » 30 май 2016, 12:14

Тоя клоун LouLou го имах във френдлист-ата на сезон 4. Няма да забравя как сме се смяли с 1 пич от моя клан, като му написах в 9 сутринта за "спийдове" и през 2 часа го питах, а той ми отговори чак към 17 следобяд, като през цялото това време бухаше 50 гр соло с ДХ. Друг подобен случай - лягам си вечерта към 22/23 нашият човек играе, ставам в 5:00 да си пробвам солото с надежда, че лага няма да е толкова зверски и какво да видя LouLou пак бъхти Гр 50 соло с ДХ-то, имаще някъв нечовешки амаунт ъф таймплей, на следващия ден го изчаках да ми отговори - напсувах го и го изтрих.... Сега ми се хвалят с некви рекорди, единстветана причина да не е изял банан, според мен е, че не е играл с5 :lol: :lol: :lol:

XaHko
Новобранец
Новобранец
Мнения: 5
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от XaHko » 30 май 2016, 18:00

Като гледам blood shard цените и рейтовете по-горе ще кажеш, че да ти се падне Yang's Recurve е много по-лесно от Kridershot. Сега като търсех хубав ейншънт Yang's изхарчих сумати шардове при Кадала и ресурси да ъпгрейдвам през куба е няма и няма, а ми се паднаха 4-5 Кридер-а два от който ейншънт. Пък като го търсих по времето на 1 или 2 сезон беше не знам, тогава беше най-добрия лък, не ми падна да му се невиди.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от Dimcho » 30 май 2016, 18:07

Играчите с по 3500+ парагона прекаляват малко :D

А хубав лък с дисциплина винаги си е бил труден за намиране. Преди така беше с Kridershot, а сега - с Yang. Пък на предния пач лично аз ударих на камък с намирането на хубав Manticore. Не е лесно да си ловец ...

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от Jeron » 30 май 2016, 18:52

След около 5-6К шардове изхарчени при Кадала , още почти в началото на сезона ми се усмихна щастието :D

Изображение
free photo upload
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

XaHko
Новобранец
Новобранец
Мнения: 5
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер

Re: Пач 2.4.1 дискусия

Мнение от XaHko » 30 май 2016, 19:21

Еее Jeron, супер е лъка. На мене тоя който най-накрая ми се падна е с 11 дисциплина, 8% демиднж и въртях за тоя основния демиднж дето на тебе ти е до 1936, че тоя беше с 1700 някъде.
А иначе Dimcho аз мантикора ейншънт още не съм виждал. Паднаха ми само 3-4 ама все нормални. Не знам ама мантикора по принцип съвсем рядко ми пада. :)

Заключена