Сезон 10 - Дискусия

Всичко за сезоните
Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Сезон 10

Мнение от Ludne3 » 29 мар 2017, 21:53

images.jpg
images.jpg (6.38 KиБ) Видяна 3891 пъти
Капаните от Сешерон няма ли да вършат същата работа
пък и аз лично бих почнал Барб имаш Леап на 8-ми лвл прок на 13-ти чардж на 21 (за додж) и игнор на 22-ри
и на барба не му трябва сет за в началото той си е съпорт и без тва :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Сезон 10

Мнение от Dimcho » 04 апр 2017, 17:01

Как върви играта в сезона и падат ли ви primal-предмети? Като гледам с какви лъкове и ножки се хвалят в reddit, направо губя мотивация да го почвам, но пък само 1 tab ми остана за взимане, та може да се помъча.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 10

Мнение от thepeanut » 04 апр 2017, 18:32

Някой с голям късмет, дри сме с никакъв. С тея дето играя, единия вече му паднаха над 10-12, при мене само 1 и то обикновен - без ефект...

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 10

Мнение от dominiko » 04 апр 2017, 23:12

Ами вече 4 дена от НИКЪДЕ не ми падат стрелите 2+ sentries, да не говоря за primal-и, а почнах сезона само с надеждата, че може да падне нещо повече от ера.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 10

Мнение от Dimcho » 05 апр 2017, 11:20

Е, за да може да ти падне primal, трябва да направиш поне GR 70 соло (всеки сезон), а май не си ;)

Иначе точно тези - с яките оръжия primal, ще играят още малко на С10 и приключват, докато за останалите - по-състезателно настроени, може и да не падне такова оръжие. Ех този RNG …

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 10

Мнение от bamzelot » 05 апр 2017, 14:30

Преди да почне сезона играх 3-4 дни, може би към 500 Forgotten Soul да съм изфармил от предмети, нито един Primal. Даже направих още веднъж Соло ГР70, да съм сигурен, че играта не ме е сложила в някакъв черен списък, но уви - още не съм ги виждал в играта :D

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 10

Мнение от dominiko » 05 апр 2017, 20:03

Не Димчо- най-обикновени стрели не ми падат, не говорим за древни или primal. Като се заинати понякога тая игра и ми вдига кръвното :headbang:

Заключена