Сезон 7+ Колко време трябва за Stash?

Всичко за сезоните
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Сезон 7+ Колко време трябва за Stash?

Мнение от Dimcho » 07 сеп 2016, 12:53

Дневник за Сезон 7
HTC Vive

Накратко (за мързели)
  • Намерете си другарче/та
  • Нормални рифтове (само за ключове)
  • Странични задачи за почивка
  • Vault за злато и обикновени камъни
  • Много empowered GR (за вдигане на камъни)
  • Качвате 3 легендарни камъка на 65
  • Избирате по-лесното:
    • Hoarder на 50 и Avarice в Ruins of Corvus (Акт 5)
    • Събирате (древни) предмети за GR 45 без сет
  • Готово
п.с. задължителен Broken Crown във Vault


Подробно (за любознателни)
Привет, дами и господа с листа :D

Последните 2-3 седмици цъкам на сезона, като целта разбира се е новият Stash-таб. Доста хора ме увериха, че се взима бързо и бяха прави. Трябва обаче някой да помага през цялото време, или поне докато чистите сами ~Т11.

Цялото удоволствие траеше около 15 часа, като отделно от това прекарах още няколко часа, помагайки с boost.

В началото правихме обикновени рифтове за ключове. После обикаляхме Vault за камъни и злато. Задължително слагайте Broken Crown (може и в рифтовете). След това правихме GR до повръщане - да се вдигат камъните. Започнете с Bane of the Powerful (пада пръв в GR).

Правете по-лесните задачи за почивка и разнообразие. Не хабете Ramaladni за дупка на оръжие, а превъртете някой жълт предмет. Пробвайте да направите някой амулет от юберите - поне ще има дупка.

Когато се справяте с T7, отключвате куба и правите една баунти-обиколка за материали (split). Кубирате най-ценните предмети, които сте складирали след многото GR, а с тях и силата ще се качи.

Отново се продължава с рифтвое за ключове и много GR. Целта е 3 камъка да се вдигнат до 65 (най-лесният conquest).

Ако героят е здрав и може да чисти T9 (GR 45) без сетове, направете този conquest за втори. Ако ли не (както беше с моя невзрачен ловец) - вдигате Hoarder до ниво 50 и бой през нивото Ruins of Corvus (първо минете набързо да си отворите вратите) с малко Gold Find (даже забравих колана Goldwrap и пак успях да докарам около 80 милиона стек на Т13.

Ако не искате да се занимавате повече, жертвате 2 от камъните за augment и Stash-ът е отключен. Ако искате да си цъкате още - "продължаваме напред" :)
Специални благодарности на колегата Fight за помощта и тегленето на буксир първите 4 дни.

Ловецът ми вече е на доста прилично ниво и ще помагам на хората, които искат boost или да вдигнат някой gem.

Поздрави и успех в сезона :)

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от Jeron » 07 сеп 2016, 18:35

Накратко :
Намирате си едно добре облечено другарче парагон - 600 - 700 .
За един час ви вдига до парагон 100-200 . После 5- 6 часа да се облечете горе долу прилично / с добро другарче или другарчета :)/ . И може би пак около 5-6 часа за да си вземете допълнението към сташа.
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от Ludne3 » 07 сеп 2016, 21:53

намирате си една добре облечена другарка и за 5-6 часа забравяте за сташ и за диабло :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Ludne3 на 08 сеп 2016, 02:12, променено общо 1 път.

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от dominiko » 07 сеп 2016, 23:49

Сега аз си посипвам главата с пепел. Някъде бях писал, че ми е отнело 7 часа и някакви минути, което за мен си е нереално( при положение че играх сам 80%) . Пак си погледнах херото и е 70 часа и някакви минути, което ме обърка още повече, защото аз играх около 5 дена. Това е нонсезонен, който всеки сезон го прехвърлям в сезона, дали това не е общото време на самия герой от сезоните и несезоните или е от конкретния сезон? Според мен е общото му време, ама вие кажете как е.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от Dimcho » 08 сеп 2016, 08:54

Да, нереално е :D Поне според прочетеното до момента, хората взимат stash-а за около 20-30 часа при игра solo. Зависи разбира от много фактори като герой и RNG, но най-лесно и бързо става с другарче.

п.с. алтернативата с другарката също е много добра

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от bamzelot » 19 сеп 2016, 09:19

Хайде и аз да се похваля с +1 сташ от снощи. (Не питайте колко време ми отне :D )

Имам въпрос обаче, следващото ниво на Conquest-a някой взимал ли го е? Питам конкретно за "Do a T13 rift in 4 minutes" ?

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от Dimcho » 19 сеп 2016, 09:46

Соло става лесно в пълна и отворена карта (без коридори), още по-лесно е, ако има и conduit :)

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Сезон 9

Мнение от Dimcho » 08 яну 2017, 15:18

Напомням за тази тема-ръководство.

Този сезон трябва да става още по-бързо даже - S9 Journey. Вдигнете си Boon of the Hoarder до 50-то ниво, вземете Avarice (50 милиона стек злато наведнъж) и използвайте камъка за augment ;)

dominiko
Форумен приятел
Форумен приятел
Мнения: 150
Местоположение: Шумен
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от dominiko » 08 яну 2017, 18:11

Добрия стар хънтър е просто перфектен за сташа. Малко се забавих, че се отдадох на благотворителност :D но като цяло съм доволен този сезон. Вече ще помогам ако някой има нужда и отново отивам да се гушкам с елитките в ерата :lol:
Screenshot029.jpg
Screenshot029.jpg (610.06 KиБ) Видяна 4626 пъти

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 7 - Колко време трябва за Stash-a?

Мнение от Dimcho » 08 яну 2017, 18:12

Браво! Доста си бърз :)

Забравил съм да добавя и дневника от Сезон 8
HTC Vive

Заключена