Сезонното постижение "Avarice"

Всичко за сезоните
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Сезонното постижение "Avarice"

Мнение от Dimcho » 27 яну 2016, 17:49

Diablo 3 - The easy way to get "Avarice"



Разбира се, има и по-лесни начини от отварянето на десетки баунти-торби. Един от тях е да се заредите с GF-екипировка, Boon of the Hoarder, евентуално и кубиран Avarice Band, минавате през добре населена област (Ruins of Corvus) и събирате купищата злато, което пада от умрелите гадини. Всичко това с подходящ за по-висока трудност герой (желателно на Т10).

Източник: reddit

Потребителски аватар
TorbalaN
Ветеран
Ветеран
Мнения: 83
Местоположение: София
Клас: Знахар
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от TorbalaN » 29 яну 2016, 10:15

Аз се справих по класическия начин. :) От 3-тия опит.
:arrow: Място: "Fields of missery".
:idea: След като не успях да го направя от първия път ,реших да сменя стратегията.
Озовавайки се на мястото,направих една обиколка само тичайки м/у гадовете ,за да открия картата и да ги активирам да ме преследват.След което ги "зачешах" :mrgreen:
Изображение
" Всичко е въпрос на гледна точка"
>>>ЦЪК<<<

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от thepeanut » 29 яну 2016, 10:55

Аз мога да Ви кажа най лесния начин за правене на този ачийвмънт, завършване на грифт 88, падат над 25 милиона злато. Трябва Ви само малко голд файнд на 3 предмета по 34% и сте готови.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от olfilthy » 30 яну 2016, 16:05

Иво, с колко ГФ беше (ако си видял тогава), и на 100% ли ти беше BotH?

Benifios
Новобранец
Новобранец
Мнения: 21
Клас: Магьосник
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от Benifios » 30 яну 2016, 17:58

olfilthy написа:Иво, с колко ГФ беше (ако си видял тогава), и на 100% ли ти беше BotH?
Камъка в GR не важи (трябва да убиеш гардиъна за да има шанс за прок, понеже от друго място няма как да вземеш голд). Само с МФ-то от парагоните и на 2 предмета да имаш по 35% след 84+, а след 88+ почти на 100% е шанса да вземеш 50+ мил.

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от olfilthy » 31 яну 2016, 02:23

Benifios написа:
olfilthy написа:Иво, с колко ГФ беше (ако си видял тогава), и на 100% ли ти беше BotH?
Камъка в GR не важи (трябва да убиеш гардиъна за да има шанс за прок, понеже от друго място няма как да вземеш голд). Само с МФ-то от парагоните и на 2 предмета да имаш по 35% след 84+, а след 88+ почти на 100% е шанса да вземеш 50+ мил.
Никъде не съм говори за GR... питам го за специфичния камък и неговия рън във Филдс.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от Orendist » 31 яну 2016, 12:08

Това постижение го направих съвсем непреднамерено. Влязох в рифт, намерих много гоблини на едно място и ги запуках. Един от тях беше златен и само той пусна над 20 млн. злато. Общо взето Conqueror го направих от нормална нецеленасочена игра. Guardian вече е по-тегаво. Три conquesta изискват подготовка.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от Монаха » 31 яну 2016, 13:22

Тоя ачивмънт преди в ХК го правехме в Passage to corvus. Лично аз си го бях измислил маршрута, защото от стените и дупките на места излизаха по 40-50 от малките гадинки.....човека дето иска ачивмънта слага GF гиър, и аз пред него ги трепя......вадехме го за 30сек. средно
Act 5.jpg
Act 5.jpg (177.76 KиБ) Видяна 5455 пъти

Потребителски аватар
TorbalaN
Ветеран
Ветеран
Мнения: 83
Местоположение: София
Клас: Знахар
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 5 - Постижението "Avarice"

Мнение от TorbalaN » 31 яну 2016, 17:15

olfilthy написа:Иво, с колко ГФ беше (ако си видял тогава), и на 100% ли ти беше BotH?
Изображение Изображение
Съжалявам за късния отговор,ама 2 дена не съм припарвал до ПЦ-то ;)
" Всичко е въпрос на гледна точка"
>>>ЦЪК<<<

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Avarice с баунти-торби

Мнение от Dimcho » 15 авг 2016, 08:53

Ако искате да го покриете чрез торби от баунти, колегата CaptArrow е събрал на едно място колко дава всяка на различните трудности в тази тема
[tr][th]Torment[/th][td]6[/td][td]7[/td][td]8[/td][td]9[/td][td]10[/td][td]11[/td][td]12[/td][td]13[/td][/tr] [tr][th]Злато[/th][td]320k[/td][td]400k[/td][td]440k[/td][td]480k[/td][td]520k[/td][td]570k[/td][td]620k[/td][td]670k[/td][/tr] [tr][th]Бонус[/th][td]320k[/td][td]400k[/td][td]440k[/td][td]480k[/td][td]520k[/td][td]520k[/td][td]520k[/td][td]520k[/td][/tr] [tr][th]Торби[/th][td]79+79[/td][td]63+63[/td][td]57+57[/td][td]53+53[/td][td]49+49[/td][td]46+46[/td][td]44+44[/td][td]43+43[/td][/tr] [tr][th]Обиколки[/th][td]16[/td][td]13[/td][td]12[/td][td]11[/td][td]10[/td][td]10[/td][td]9[/td][td]9[/td][/tr]

Отговори