Сезон 4 - Дискусия

Всичко за сезоните
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Сезон 4 - Дискусия

Мнение от Dimcho » 30 авг 2015, 16:36

Привет :)

Отварям обща тема за дискусия на започналия в петък (28-ми август) Сезон 4.
Ето и нещо за надъхване: GR 60 на 3-ки в hardcore



Страхотно постижение за първите 2 дни, показващо колко силни са героите с новия куб, въпреки сравнително ниските парагони.

Успех на всички, стартирали вече в надпреварата, както и на тези, които ще се включат по-късно :)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от Ludne3 » 30 авг 2015, 17:00

спокойно мога да заявя че на монка Цц не му трябва представям си какъв звяр ще бъде на парагон 800 с макс гиър
Screenshot019.jpg
Screenshot019.jpg (1.44 MiB) Видяна 4710 пъти

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от Монаха » 31 авг 2015, 10:51

Ludne3 написа:спокойно мога да заявя че на монка Цц не му трябва представям си какъв звяр ще бъде на парагон 800 с макс гиър
Screenshot019.jpg
Кой от вас двамата ще е със съпорт монка? Ти или ThePeanut?

Потребителски аватар
SvettStark
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от SvettStark » 31 авг 2015, 11:44

Ludne3 написа:спокойно мога да заявя че на монка Цц не му трябва представям си какъв звяр ще бъде на парагон 800 с макс гиър
Screenshot019.jpg
Бива не е лош,ама на парагон 300+ ако критва за 400мил моя барб парагон 160 нормал хита ми е 800мил 8-) ;)

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от Ludne3 » 31 авг 2015, 12:15

пич критвам по 2 милиарда не гледай какво пише на снимката не съм издебнал да ти покажа нямам бастион пръстените иначе и по 5 ще критва снимката я сложих да се види дефенса иначе правя соло 51 4pl-спийд гр 50 като 80% от демиджa го бия аз за сега
Ицо е експирианс билд после ще видим как ще се разберем парагона е на първо място на този етап
играем 2 съпорта на XP и 2 дмг на гр 50 вдигаме 5-6 лвл-а на рън
Последна промяна от Ludne3 на 31 авг 2015, 12:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
SvettStark
Потребител
Потребител
Мнения: 56
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от SvettStark » 31 авг 2015, 12:22

Спокойно,не се пали учудих се защото си сложил скрееншот със коментар за ОП а виждам малак крит.И аз съм на експ билд,за момента докато несъбера сета за въртележката!
Не се засягай :Д

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от Монаха » 31 авг 2015, 12:56

Ludne3 написа: играем 2 съпорта на XP и 2 дмг на гр 50 вдигаме 5-6 лвл-а на рън
А за какво време ги правите.
Че това се чудех, ако единя монк ви съпортва да правите 60-ки (той е с борн и дава също 20% експ) с 2-ри монк чист експ. и 2 дпс-а дали няма да е по-добре.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от Dimcho » 31 авг 2015, 13:16

Варианти за "уж" бързи GR 60, които тествахме в ерата:
  • Regen Monk с повече exp + Palm Monk с exp + 2 HotA Barbs (в каските exp и в куба Leoric) => босът пада бавно (подпалващият монк е като осакатен)
  • Regen Monk с повече exp + WW Barb с много CDR + 2 2 HotA Barbs (схемата с exp в каските) => добра комбинация, като exp-то е прилично и никой не изостава откъм щета
  • Regen Monk с повече exp + 2 barbs (HotA/WW) + DH/Wiz/WD => бавни рънове
Засякох по едно време 10 милиарда exp за един рън под 5 минути, което си беше идеално :)

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от thepeanut » 31 авг 2015, 13:19

Правим рънове с 2 съпорт хп билд - монк аз и варварин наско - и двамата сме пълен ХП - борн, кейн леорик, хелфайър и корона в куба. 50-ките са за около 7 до 10 минути зависи от рифта. Румен е с въртележката, чака Бастион сета да му падне(и ще мине на чука), Валери няма и той Бастиона. Смятам че ако и двамата имат бастионите, ще увеличим на 55 за 7 до 10 минути, а с перфектните предмети и към 600 парагона ще се правят 60-ки за 5 до 10 минути, което си мисля че ще са ръновете този сезон.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Сезон 4 дискусия

Мнение от Монаха » 31 авг 2015, 13:47

Мда ще се правят бързи 60-ки без проблем....това обаче след 600 пара и аз го виждам.
Още не сме тествали, че в ХК имаше доста R.I.P-ове тия дни и се забавих с гиърването на чистия съпорт монк, който ще ни е задължителен в партито за 50ки.
Вече там ще смятаме какви експове получаваме в различните варианти и какво ще е най-доброто 4-но парти. Онзи ден тествахме с Noxifer и мисля че ще имаме барб и доктор ДПС, монк на експ и аз на чист съпорт.

Тогава ще се похваля с нещо от сорта:
Regen.jpg
Regen.jpg (6 KиБ) Видяна 4655 пъти
а като се включи Rogar's Huge Stone бара няма да стигне да се изпишат цифрите....от сега ви казвам

Заключена