Покажете си машината

Раздел за дискусия на hardware и software
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Покажете си машината

Мнение от Dimcho » 12 мар 2015, 15:38


Потребителски аватар
PUMEH
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Местоположение: Пловдив
Клас: Монах
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от PUMEH » 12 мар 2015, 18:48


Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от Монаха » 16 мар 2015, 09:57

Румене я сподели, че се двоумя м/у Logitech K800 Iluminated или Logitech Solar K750
К800 колко време ти държат батерийте, и за колко време ги презареждаш.....и доволен ли си като цяло? И аз клоня по-скоро към 800, заради подсветката, че в тъмницата вечер ще ми върши добра работа ;)

Потребителски аватар
PUMEH
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Местоположение: Пловдив
Клас: Монах
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от PUMEH » 18 мар 2015, 09:56

За К800 Illuminated мога да кажа само хубави неща. Това че имам 3 броя от тази клавиатура (подмених клавиатурите на всички компютри у дома с такава) говори достатъчно.

1. Клавишите имат страхотна система, PerfectStroke се нарича. Силата която е необходима за натискане на клавиш е една и съща без значение дали натискаш в средата или съвсем накрая по ръба. На някои клавиатури дори се 'зачеква' клавиша когато се опитваш да натискаш по в края ( пример предишната ми Logitech MX 5000 ). Много отчетливо усещаш кога си натистнал бутона (дори по-добре от механичните). За мен усещането е невероятно в сравнение със всички други които съм купувал или тествал.

2. Ниско профилни клавиши - тук може би е въпрос на предпочитание. Писането на тази клавиатура е страшно бързо, поне при мен, в сравнение с другите на които съм работил. И отново ще кажа, не е само бързо, но и е удоволствие.

3. Без жица :) - удобството е голямо

4. Батериите - в офиса, (да и там съм с такава - нищо че работя на лаптоп) където съм изключил подцветката в 99% от времето, изкарвам около 2-3 седмици без зареждане. У дома, където играя предимно вечер и подцветката е 99% от времето включена, батериите изкарват около 5 дни до седмица. Това включва 4-5 часа игра дневно с много натискане на клавишите.

5.Недостатъци - това не е гейминг клавиатура и няма необходимите за гейминга макрос бутони, но аз така или иначе не ползвам стандартния за клавиатурите софтуер и не ми речи.

ПC : Не работя в Logitech, но с удоволствие мога да им стана рекламно лице за тази клавиатура.
За Logitech Solar K750 не мога да коментирам защото дори и да съм я тествал в някой магазин, нямам спомен какво ми е харесало и какво не.


Добавено: Зареждането отнема от порядъка на 2-3 часа, чрез обикновено Micro USB и докъто се зарежда си работиш без проблем.

Потребителски аватар
Oblivious Dream
Новобранец
Новобранец
Мнения: 9
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от Oblivious Dream » 24 авг 2015, 20:31

Яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя. Къде съм можела да се изфукам с първия си собствен PC build. <3 On it.

Картофът: Външните картофи: Снимки няма, че и телефонът е картоф. :D Само ще загрози машинката.
Последна промяна от Oblivious Dream на 30 авг 2015, 15:13, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
renegade1990
Новобранец
Новобранец
Мнения: 6

Re: Галерия

Мнение от renegade1990 » 27 авг 2015, 12:11

...
Последна промяна от renegade1990 на 12 юли 2017, 12:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от thepeanut » 27 авг 2015, 16:19


Потребителски аватар
thepeanut
MVP
MVP
Мнения: 452
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от thepeanut » 06 сеп 2015, 13:50


Потребителски аватар
Oblivious Dream
Новобранец
Новобранец
Мнения: 9
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от Oblivious Dream » 06 сеп 2015, 20:26

Какво е сладурско. ;3 <3

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Галерия

Мнение от Dimcho » 06 сеп 2015, 21:02

Силно се замислям следващата конфигурация да ми е такава мъничка - хем изглежда много добре, хем може да събере доста мощни части :) Определено радва много.

Отговори