Вицове

Място за релакс
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

за ергенското парти, кравите и майките

Мнение от Dimcho » 28 авг 2017, 13:41

- Как може да различиш ергенско от моминско парти?
- На ергенското парти жените са хубави.

Македонска крава стъпила на испанска ливада и казала: "Ке паса …"

Млад баща разглежда мъжко списание. Невръстният му син го пита:
- Тате, какво гледаш?
- Гледам, сине, другите деца какви майки имат …

Потребителски аватар
Dex
Ветеран
Ветеран
Мнения: 156
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от Dex » 25 сеп 2017, 11:27

NSFW NSFW NSFW

Леля Добринка живеела в Люлин...за да и е гадно...Работела чааак някъде около завод Електроника пак за да и е гадно. За да е изтормозена и каталясала всеки ден. Най-често пазарувала от Кирков, за да мъкне по-дълго пазарските чанти и ....да и е гадно...
Една мразовита ноемврийска вечер, леля Добринка вървяла, огъната като въдица, под тежестта на битейските къхъри, вятърът прежулвал лицето и тъкмо пресмятала колко сол ще трябва на туршията, когато от тъмното пред нея изскочили двама младежи.
Пъпчиви, дрогирани и премръзнали...
- Шшшш, краво! Ела ма!
- Ела тука шти е*а майката, дърта брантийо! - заговорили тинейджърите леля ти Добринка...
Жената нищо не отвърнала само ускорила крачка.
- Ама, краво, щи седна на лицето ма! Щъ е*ъ в устата докат фръкнеш! Щъ изнасиля, к**во!
- Ще смачкам, ма - заканил се през зъби по- едрия от двамата. - Щи потроша ребрата, щи права главата поликлиника, ма! Ела, ма, ела ти размажем тъпата мутра дебела.
Леля Добринка спряла,осъзнавайки прекрасно, че с двайсетте кила зелки няма шанс да избяга.
- Добре де, разбрах. Ти искаш да ме изнасилиш, а ти искаш да ме пребиеш, нали така? Айде помогнете на леля ви Добринка да качи зелето до вкъщи, ша ви сипя по една ракийка, ша ви резна по една салатка и кой за каквото е дошъл...Става ли?
Тинейджърите се спогледали и веднага се съгласили. Нямали други ангажименти за вечерта и приели предложението, като веднага притичали да отменат с торбите уморената жена.

Чичо Добри, съпруг на леля Добринка от 36 години, бил огромен, необезкосмен българин, който щом свършел работа в касапницата на пазара се отдавал на единственото си хоби - да прелива виното от дамаджаните по шишетата и обратно. Тъкмо се секнел в окървавената престилка/не я свалял и вкъщи/, когато се звъннало на вратата. Чичо Добри заклатил стоте и шейсетте си кила да отвори.

- Добринке кви са тия двамата, ма? За кво не ме извика ми плащаш на хамали да ти качват зелето?
- А тия не са хамали, Добри, не са. Ей тоя - казала леля Добринка , като посочила по-хилавия - иска да ме е*е, а другия - посочила тя по-ячкото момче- иска да ме пребие...

Чичо Добри врътнал ключа и въздъхнал тежко. Хванал тинейджърите за яките и ги помъкнал навътре.
- Тоя ли беше бияча? - попитал, докато засувал яката на едрия до задушаване.
- Тоя...тоя, Добри...Каза, че ще ми скача на главата...

Добри си поел дълбоко въздух и набил с цялата си тежест една глава на побойника. Младежът се свлякал в несвяст. Чичо Добри го вдигнал и започнал да го навива като персийска пътечка за пране. Скочил му веднъж трупешката и след като се уверил, че побойникът няма вече нито един здрав зъб, повикал с жест изнасилвача да го последва в спалнята.
- Тоя ли беше е*ача, Добринке?
- Тоя...тоя, Добри...Каза че таковаа...докато фръкна....
Чичо Добри не казал нищо повече и директно засурнал обезумелия от ужас младеж към спалнята.

По пътя, изпод престилката, измъкнал своя трийсе и един сантиметров х*й, деформиран от вени и хематоми и започнал да го подготвя за предстоящата любовна игра... Тук е мястото да добавим, че главата на чичо Добревия х*й била подобна на детска ръчичка стиснала портокал /както се казва/....

Виковете, които се чували от съпружеските покои били ужасяващи. След двадесетина минути чичо Добри се показал зачервен и плувнал в пот. Огледал са за жена си и се провикнал:
- Добринкееееее, я ми дай онова швейцарското ножче, дет ми го подариха кумовете, да цепна няколко сантима, че нищо не става!....
Младежът изнасилвач през сълзи, със задавен глас, проплякал:
- Чичо Добри, бе....чичо Добри.....Като човек ти се моля.....Нека опитаме още един път!!!

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

секс-вицове

Мнение от Dimcho » 03 окт 2017, 23:06

В аптеката:
– Дайте ми нещо, за да ми се получава с жените …
– Виагра?
– А хлороформ имате ли?

Тя: "Трябва да ти кажа нещо."
Той: "И аз."
Тя: "Оставям те …"
Той: "Ударих джакпота …"
Тя: "… да ме чукаш отзад!"

Опънати отношения: това е когато ти искаш да я опънеш, а тя ти се опъва.

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от bamzelot » 11 яну 2018, 09:16

"Животът не се измерва с броя вдишвания, а с броя моменти, които ти спират дъха"

- Софийска община
Въздухът в София не е мръсен, просто е хранителен...

Оказало се че, въздухът в София е замърсен основно от фините частици, отделени при търкането на билети от Националната лотария

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от bamzelot » 17 яну 2018, 14:13

Видях двама мъже с еднакви дрехи и ги попитах да не би да са двойка гейове.
Те па' взеха, че ме арестуваха...

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2374
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Вицове

Мнение от Dimcho » 17 яну 2018, 18:36

Казах на жена ми, че е по-красива даже и от Мис България, и сега ми се сърди.

Коментари от мрежата за новата Мис България:
- Е, колко да е грозна тая, брат?
- Брат, тая е толкова грозна, че:
- Като се е родила, докторът изревал първи..
- Майка й я е вземала на работа, само и само да не я целува за довиждане...
- Толкова е била грозна като малка, че майка й я е хранила с прашка...
- При вида й сляпо дете се разплакало...
- Като върви по улиците, кучетата вият на вълк...
- Като си купува маска за Хелоуин, й дават само ластика...
- Като хвърли бумеранг, той не се връща...
- Смъртта, като я види, се прави, че коси тревата..."

Арабска тройка - двама правят секс, а третият - бомба …

Зимата жените са като Kinder Surprise. Събличаш, събличаш, събличаш и каквото ти се падне.

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от bamzelot » 19 яну 2018, 10:02

Малко Диабло хумор на английски:

Why’d the girl monk grind all night with the guy monk?
She was trying to get innas pants

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от bamzelot » 24 яну 2018, 18:23

- Мамо, излизам, какво да купя?
- Купи си къща и живей отделно!

Потребителски аватар
Ludne3
MVP
MVP
Мнения: 325
Местоположение: Sofia
Клас: Кръстоносец
Помощник: Чародейка
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от Ludne3 » 26 яну 2018, 11:55

27067297_645726132218513_8297452874275281663_n.jpg
27067297_645726132218513_8297452874275281663_n.jpg (18.83 KиБ) Видяна 4671 пъти

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Вицове

Мнение от bamzelot » 29 яну 2018, 13:24

- Вярваш ли в еволюцията?
- Вселената се опитва да ме опровергае всеки ден! Иначе - да.

Мъж се прибира от командировка в чужбина. Бил обещал на жена си да й се обади като кацне на летището, но му била паднала батерията. Пита в близкото заведение:
- Извинявайте, мога ли да си заредя телефона при вас?
- Да, разбира се, но трябва да поръчате нещо.
Мъжът прегледал менюто, в което най-евтиното нещо било минерална вода за 3 лв. Теглил една майна на ум и се прибрал директно. Влязъл тихо вкъщи и заварил жена си, която щяла да счупи още малко леглото с някакъв.
Мъжът излязъл навън, взел такси до летището, платил си една минерална вода от съответното заведение и си заредил телефона, след което звъннал на жена си.
Прибира се за втори път, заварва къщата почистена, сервирана ракия и салата, във фурната цвърчат пържоли. И си казал:
- Баси, виж какво щях да пропусна за 3 лева...

Отговори