Забравени и незабравени хитове от вашето детство

Място за релакс
Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Забравени и незабравени хитове от вашето детство

Мнение от Orendist » 07 мар 2015, 22:52

Бях пуснал темата и в един друг форум и си я копирам тук (:

Еми, да, парчета, които отдавна не са в обръщение и които, докато сте били деца, са били въртени по заведенията и дискотеките непрекъснато. Парчета, които звучаха отвсякъде, докато безгрижно се разхождате лятото и ядете царевица или сладолед. От времето, когато сте слушали радио или дисковете и касетките на вашите родители. Общо взето, парчетата, които са били саундтрак на живота ви преди да влезете в пубертета и да прослушате всякаква "модерна" и "сериозна" музика и да почнете да се правите на готини. Това обхваща периода до 12-13 годишна възраст. Всякакво ретро диско, рок, поп и т.н. Сещате се.

Аз например като дете много често чувах това парче отвсякъде, но нито знаех какво се пее, нито кой го изпълнява. И така, допреди 5-6 години, когато съвсем случайно попаднах на нея в youtube и бях обзет от всякакви смесени чувства на неистова радост и носталгия:


Списъкът е много голям и ми е голям кеф да го запълвам с всякакви забравени и покрити с прах хитове отпреди 20+ години.

ПП: ако има хора, които като деца са слушали Радо Шишарката, моля да не пишат в тази тема 8-)
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Отговори