Gamescom 05. 08. 2015

Място за релакс
Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Gamescom 05. 08. 2015

Мнение от Монаха » 28 юли 2015, 11:51

Другата сряда 05.08 в Кьолн Germany е Gamescom.
Как мислите? Дали ще обявят следващия експанжън за Diablo 3, при положение че ROS беше обявен именно на Gamescom преди 2г; а реално и тогава нямаше никакво инфо за играта?

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Gamescom 05. 08. 2015

Мнение от Orendist » 28 юли 2015, 14:31

Силно се надяваме това да се случи! Искаме си амазоно-друида или некроподобния. За първия има информация от много време, а за втория от няколко дни се говори насам-натам по форумите.

Ако се замислим, героите в момента са разделени по следния начин:
двама на str, двама на dex и двама на int; barb, monk и crus са за близък бой, другите трима стрелят.

Затова хората смятат, че евентуалният 7-ми герой трябва да е някакъв хибрид - да стреля и да бие отблизо и да може да позлва dex, str и int според билда си.

От друга страна пък слуховете и за двата героя бият на summoner - и друидът, и некрото призовават гадове. Само че некрото си е int ориентиран, затова може и да е някакъв necro warlock, който да може и да се млати от близък бой, и да стреля.

Казват също и че в първия експенжън новият герой е някакъв рицар на светлината, което може би значи, че във втория експ трябва да е по-мрачен персонаж като некрото.

A защо не направо некро-друид - хем ще има shapeshifter, хем summoner.

Догадки много. Еуфорията е огромна :)
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
bamzelot
MVP
MVP
Мнения: 383
Клас: Кръстоносец
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Gamescom 05. 08. 2015

Мнение от bamzelot » 28 юли 2015, 16:13

Аз съм с две ръце ЗА друид-амазон, и без това няма все още герой, който да има основно оръжие копие/пика, а и shapeshifter ни липсва :) Но най-вероятно ще го обявят на Близкон ноември месец.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Gamescom 05. 08. 2015

Мнение от Монаха » 28 юли 2015, 16:30

Попринцип след като обявиха пач 2.3 (което си е почти експанжън с такъв контент) и аз се разколебах за близкон. НО на 24-ти е изтекло някакво инфо от човека, който е надушил обявяването на ROS преди 2г. именно на gamescom и заглавието е The Dark Prophet

Потребителски аватар
olfilthy
Модератор
Модератор
Мнения: 685
Местоположение: София
Клас: Ловец на демони
Контакти:

Re: Gamescom 05. 08. 2015

Мнение от olfilthy » 28 юли 2015, 20:46

Да, този пич преди 2 год. пускаше подобни теми и най-накрая уцели. :) Дано и сега е така. Но едно е ясно този пач е подготовка за експанжъна. Ако не сега, най-късно на Близкон ще го чуем и видим, а ако е сега, това означава, че догодина март ще сме на лаунч парти. :)

Отговори