Trials ще бъдат премахнати от играта

Официални новини от Blizzard
Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от Dimcho » 16 апр 2015, 17:38

Wyatt Cheng сподели в twitch, че се работи по премахването на Trials:
Публикувано от Blizzard:Не желая да защитавам Trials, няма и да го направя ... Trials ще бъдат премахнати от играта. Не мога да кажа кога. Мога да кажа, че във вътрешните ни версии (internal builds) те вече липсват. Играем и тестваме различни неща, но сме убедени, че ще ги отстраним. Изникнаха и някои проблеми в процеса. Предпочитам да не се впускам в подробности, защото би излязло, че защитавам системата с Trials, просто се надявам, че хората ще уважат факта, че работим по въпроса.

Потребителски аватар
Orendist
MVP
MVP
Мнения: 228
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от Orendist » 17 апр 2015, 00:56

Най-правилното решение е trial-и да няма. Хубаво е, че са го осъзнали.
Когато огън завали от небесата, човечеството ще пожъне това, което е посяло.

Потребителски аватар
Монаха
Ветеран
Ветеран
Мнения: 657
Местоположение: София
Клас: Монах
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от Монаха » 17 апр 2015, 08:54

Вчера имах повечко свободно време и изгледах цялото видео с Wyatt Cheng. Определено премахването на триалите е много добро решение.

Хареса ми и частта, където обясняваше за GR. Ако помните имаше предложения за безкрайно ниво (вместо GR) където постоянно да биеш мобове и да става все по-трудно. И те всъщност са тествали това от близз, но се е оказало, че едно ниво понякога трае около 8 часа :o Затова са направили ключовете за ГР....един вид save game за да бъде разделен рифта на малки интервали от време.

В момента дооправят новия вариант, защото са се сблъскали с някой усложнения, който следваха от триалите: а именно невъзможността ако си соло играч да извадиш толкова висок ключ, колкото в парти, и съответно да ъпгрейднеш камък....ще ги видиме какво ще сътворят


Потребителски аватар
PUMEH
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Местоположение: Пловдив
Клас: Монах
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от PUMEH » 17 апр 2015, 11:46

"А баща ми ще ми купи колело ... друг път"
"Ще го махнем в ПТР-то, ама после пак ще го върнем" :)

8 месеца хората се оплакват колко са досадни тези траили, как не чуха.
1 година за да фикснат тази толкова 'чупена' система.

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от Jeron » 20 апр 2015, 12:10

Най добре е , според мен да си купуваш / заменяш / какъвто ключ искаш. А това дали ще можеш да го направиш си е отделен въпрос. А и нищо сложно няма в тази система. Даваш рифт ключ и си купуваш траял с определено ниво , лесно а и доста ефективно . Партито примерно си определя трудността / 50 / на Г- рифта , и си купува един и съши ключ.
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Потребителски аватар
PUMEH
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Местоположение: Пловдив
Клас: Монах
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от PUMEH » 20 апр 2015, 16:41

Jeron написа:Най добре е , според мен да си купуваш / заменяш / какъвто ключ искаш. А това дали ще можеш да го направиш си е отделен въпрос. А и нищо сложно няма в тази система. Даваш рифт ключ и си купуваш траял с определено ниво , лесно а и доста ефективно . Партито примерно си определя трудността / 50 / на Г- рифта , и си купува един и съши ключ.
Точно това се опитват да избегнат. За да направят това което предлагаш, трябва да променят и кога можеш да си 'ъпваш' легендарните камъни. Сега както е може 1 час да правиш някакъв невъзможен левъл грифт, но накрая да си качиш камък със голям процент успеваемост. Те се опитват да избегнат това и решението за премахването не е толкова просто колкото ни се иска на всички.

Дано да го направят по-бързо, че вече ми се отщява да играя грифтове заради неизбежните траили преди това.

Потребителски аватар
Dimcho
Модератор
Модератор
Мнения: 2373
Местоположение: София
Клас: Варварин
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от Dimcho » 20 апр 2015, 17:36

Определено има нужда от работа по въпроса с Trials и дано се направи нещо адекватно. Иначе варианти има доста, но едва ще решат проблема бързо, именно заради промените по кода, които ще трябва да се правят.

п.с. на Ера 3 си вадим безпроблемно 55+ ключове, но ще трябва да се вдигнат и камъните, за да стане безпроблемното над 60 :)

lazarov
Посетител
Посетител
Мнения: 28
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от lazarov » 20 апр 2015, 17:37

Съгласен съм с PUMEH. Да можеш да си избираш кой левъл да е key-a означава бавни, но все пак успешни upgrade на keys.
Дано само не сменят trials с нещо по-лошо :D

Потребителски аватар
Jeron
Потребител
Потребител
Мнения: 71
Местоположение: Горна Оряховица
Клас: Ловец на демони
Помощник: Тамплиер
Контакти:

Re: Trials ще бъдат премахнати от играта

Мнение от Jeron » 21 апр 2015, 01:24

PUMEH написа:
Jeron написа:Най добре е , според мен да си купуваш / заменяш / какъвто ключ искаш. А това дали ще можеш да го направиш си е отделен въпрос. А и нищо сложно няма в тази система. Даваш рифт ключ и си купуваш траял с определено ниво , лесно а и доста ефективно . Партито примерно си определя трудността / 50 / на Г- рифта , и си купува един и съши ключ.
Точно това се опитват да избегнат. За да направят това което предлагаш, трябва да променят и кога можеш да си 'ъпваш' легендарните камъни. Сега както е може 1 час да правиш някакъв невъзможен левъл грифт, но накрая да си качиш камък със голям процент успеваемост. Те се опитват да избегнат това и решението за премахването не е толкова просто колкото ни се иска на всички.

Дано да го направят по-бързо, че вече ми се отщява да играя грифтове заради неизбежните траили преди това.
Съгласен съм , че за високите Г рифове е малко неприложимо , но може да се направи поне някаква горна граница , да речем да си купуваш ключ максимално 50 ниво. Всъщност , има доста варианти , просто споделям най лесния начин.
Значи правиш баути, после рифт и накрая Г - рифт. Тези траяли някакси не ми се вързват в цялата схема .
"Хората в древността не обичали много да говорят. Те смятали за позор, ако не успеят да застанат зад собствените си думи."

Конфуций

Отговори